Radość Ondreja Dudy na stadionie Legii - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Co z tym Dudą?

Wiśnia, źródło: sport.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ondrej Duda wciąż trenuje z Legią Warszawa, chociaż od poniedziałku miał przebywać na testach medycznych w Mediolanie. Powód? Włosi niespodziewanie zmienili wcześniejsze ustalenia i przysłali na Łazienkowską nową ofertę, której nie chcą zaakceptować właściciele Legii. Obecnie szanse na jego transfer do Interu wynoszą 50%.

Legia nie może dogadać się z Interem w kwestii kwoty, która zostanie przelana na jej konto zaraz po sfinalizowaniu transakcji. "Wojskowi" liczą na większy zastrzyk gotówki, aby dokonać jeszcze poważnych wzmocnień w letnim oknie transferowym. Nowa oferta mediolańskiego klubu jest korzystniejsza dla legionistów, ale tylko w kilkuletniej perspektywie. Takie rozwiązanie nie znalazło uznania na Łazienkowskiej.

Według legia.sport.pl, aktualnie Inter daje Legii 5 mln euro w rozbiciu na raty. Natychmiast na konto warszawskiego klubu wpłynęłoby mniej niż 2 mln euro. Wcześniej mówiło się, że wyższa kwota znalazłby się w kasie od razu po sprzedaży Dudy. Do tego były jeszcze dołączane bonusy finansowe (np. za awans Interu do Ligi Mistrzów).

Duda jest zdecydowany na transfer do Interu, ale z każdym dniem jego wylot do Mediolanu staje się coraz mniej realny. Obecnie spekuluje się, że do walki o piłkarza Legii włączyli się jeszcze przedstawiciele VfL Wolfsburg i AS Monaco.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.