Pawło Ksionz ma niebawem podpisać kontrakt z Legią - fot. snapview.com
REKLAMA

Ukraińcy: Ksionz nowym graczem Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pawło Ksionz ma dzisiaj zostać nowym piłkarzem Legii Warszawa. Zdaniem ukraińskich mediów, pomocnik ustalił już kontrakt ze stołecznym zespołem i pomyślnie przeszedł badania medyczne. 28-latek na co dzień występuje na pozycji prawoskrzydłowego. Ksionz w poprzednim sezonie wypożyczony był z Karpat Lwów do Dnipro Dniepropetrowsk, w którym rozegrał 12 meczów i zdobył jednego gola.

Ksionz we wtorek pojawił się w Warszawie, aby dopiąć szczegóły swojej umowy. Następnie zwiedził klub, obejrzał trening pierwszej drużyny i odbył długą rozmowę z Henningiem Bergiem. Teraz do ustalenia pozostała jedynie kwota odstępnego, za którą piłkarz przeniesie się na Łazienkowską. Do Polski na negocjacje w tej sprawie przyleciał Igor Diediszyn. Według ukraińskich dziennikarzy, transfer jest już jednak przesądzony a dogadanie się w kwestii finansów to jedynie formalność.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.