Maciej Skorża - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skorża: Nie możemy spocząć na laurach

Wiśnia, źródło: lechpoznan.pl - Wiadomość archiwalna

- W Superpucharze zmierzą się dwie najlepsze drużyny w kraju. Liczę na to, że wszyscy oglądający ten mecz się nie zawiodą. Wychodząc na boisko najważniejsze będzie pełne zaangażowanie w spotkanie. Chcemy zagrać dla naszych kibiców, dostarczyć im kolejnej porcji radości - powiedział na konferencji prasowej przed Superpucharem Polski Maciej Skorża.

Lech zagra z Legią nieco osłabiony. - W najbliższych spotkaniach na pewno nie wystąpią Arajuuri i Lovrencsics. O ich powrocie decydują postępy rehabilitacji. Spodziewam się jednak, że pod koniec miesiąca Paulus będzie już gotowy. Gergo niestety będzie potrzebował kilka dni więcej - mówi trener Lecha.

Poznaniacy zamierzają być nieprzewidywalni dla rywali. - Chcę, żebyśmy byli drużyną, która umie się przestawić na inny system gry, nawet jeżeli ma to być w trakcie jednego meczu. Mamy być drużyną kreatywną, myślącą na boisku i płynne przestawienie się nie powinno być problemem. Naszym zadaniem za każdym razem ma być zaskoczenie przeciwnika - powiedział Skorża.

Lech przeprowadził latem kilka transferów. Do klubu dołączyli m.in. Dariusz Dudka i Marcin Robak. - Ocenianie zawodników, których dopiero co pozyskaliśmy jest trudne. Na taką analizę czas przyjdzie dopiero koło listopada, kiedy będziemy mieli pewien obraz ich gry. Póki co jestem zadowolony ze sposobu ich pracy. Marcin Robak i Darek Dudka świetnie wpasowali się do zespołu, są dobrze przystosowani do gry w Lechu. Denis i Abdul będą potrzebowali trochę więcej czasu. Wszystko co się teraz dzieje, szczególnie to jaka jest atmosfera w szatni i obecna forma zawodników napawa optymizmem - dodaje opiekun lechitów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.