Maciej Skorża - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Skorża: Taką grę chcielibyśmy oglądać

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża (trener Lecha Poznań): Dobrze rozpoczęliśmy ten sezon. To bardzo ważne, żeby u siebie zagrać dobry mecz, który dostarczy emocji i radości. To się udało. Strzeliliśmy trzy bramki, długimi fragmentami graliśmy nieźle w meczu o stawkę. Tonujemy jednak ten optymizm, bo we wtorek czeka nas próba ognia w Sarajewie. Okaże się, jak dobrze jesteśmy przygotowani na tle drużyny z innej ligi, mistrza innego kraju. Muszę pochwalić moją drużynę za dobrą grę, taką, jaką chcielibyśmy zawsze oglądać.
Trzeba wspomnieć o nowych zawodnikach. Było ich dzisiaj na boisku trzech. Każdy z nich pokazał, że jest w stanie dać nam coś nowego, coś wnieść do drużyny, co cieszy. Skorzystałem z 16 zawodników, wykorzystałem wszystkie zmiany. Cieszę się, że udało się zakończyć ten mecz bez kontuzji.

Legia była wymagającym przeciwnikiem. Gdyby wykorzystała sytuację, jaką miała po pierwszej bramce, kto wie, jak byśmy na to zareagowali i jak by się ten mecz potoczył. Legia pokazała trochę inne oblicze, na pewno jest groźnym rywalem i myślę, że to drużyna, która będzie się biła o mistrzostwo. Słyszałem, że dołączy do nich kilka nowych twarzy, więc spodziewam się, że będą groźni w lidze.

Zagraliśmy dziś dobrze jako drużyna, nie mogę wskazać dziś nikogo, kto by mnie zawiódł.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.