Legia Warszawa - FC Botosani
REKLAMA
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z FC Botosani

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

16 lipca o godz. 21:00 Legia zagra na własnym stadionie mecz 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z FC Botosani. Będzie to pierwsze spotkanie przy Łazienkowskiej w nowym sezonie. Trwa sprzedaż biletów na mecz w systemie on-line i kasach klubowych. Normalny bilet na Żyletę kosztuje 40 zł, a dla osób posiadających karnet na sezon 2015/16 - 20 zł. Na chwilę obecną na całym stadionie zajętych jest niespełna 3000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Posiadanie karty kibica uprawnia do zakupu biletu w cenie takiej, jak dotychczas. Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.


Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Podczas zakupu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi dane do systemu i zrobi zdjęcie – jest to wymóg Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Podczas kolejnych zakupów wystarczy jedynie okazać dokument. W przypadku zakupu biletu bez karty przy wejściu na stadion niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Zakup biletu bez karty po raz pierwszy
W kasach klubu:
- okaż pracownikowi dokument tożsamości w celu rejestracji danych w systemie
- stań przed kamerką znajdującą się w lewym górnym rogu nad monitorem w celu zrobienia zdjęcia
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet

W POK:
- rejestracji danych możesz dokonać przy stanowiskach nr 2, nr 3 i nr 4
- usiądź na miejscu przeznaczonym do wykonywania zdjęć i spójrz w kamerkę
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet


Dzieci 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:

cennik

Plan stadionu

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.