fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kuciak: Nasi rywale zagrają defensywnie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Na razie nie wiem dużo o rywalu. Kiedy ja grałem w Rumunii to Botosani występowali w drugiej lidze. Jedynie wówczas asystentem mojego trenera był obecny szkoleniowiec tej drużyny. Od rozpracowania przeciwników są nasi trenerzy. Nasi rywale niczym nas nie zaskoczą. Pokażemy, że jesteśmy przygotowani i jutro wygramy - zapowiada przed najbliższym starciem Dusan Kuciak.

Rumuni jutro wyjdą nastawieni defensywie. - Jutro spodziewam się, że FC Botosani wyjdzie nastawione defensywnie. Nie przyjadą tutaj grać otwartej piłki. Być może jednak się mylę. Nie jestem jasnowidzem, ale uważam że jeżeli zagram od początku, to nie będę miał dużo pracy - twierdzi golkiper Legii. - Po meczu z Lechem przemawiał trener. Powiedział pierwsze spostrzeżenia po spotkaniu. Na odprawie zostały nam zaprezentowane wszelkie błędy, które popełniliśmy. To co jest w szatni nigdy poza nią nie wychodzi - zakończył zapytany o atmosferę w szatni po przegranym pojedynku o Superpuchar.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.