Łukasz Broź podczas meczu z FC Botosani - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Broź: Kibice nie zachowali się fajnie

Fumen, Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Zachowanie kibiców nam nie pomagało. Mecz mógł dzisiaj wyglądać inaczej. Najważniejsze, że wygraliśmy i nie straciliśmy gola. Nie wiem dlaczego kibice tak to wszystko odbierają. Gramy po to, aby wygrywać. Skupialiśmy się na tym, a kibice nam nie pomagali, dlatego nasza reakcja była taka, że nie podeszliśmy do nich po ostatnim gwizdku - powiedział po starciu z FC Botosani Łukasz Broź.

- Trener nic nie mówił, żeby podejść do kibiców. Nie zachowali się dzisiaj fajnie. Gramy u siebie, a oni pokazują, że nie są z nami. Takie coś boli - dodał obrońca.

Legia lepiej zaprezentowała się w drugich 45 minutach. - Rozkręciliśmy się w drugiej połowie. W pierwszej stworzyliśmy sobie dwie-trzy sytuacje, które mogły zakończyć się golem. Było dużo spalonych... Potem w pełni zdominowaliśmy naszych przeciwników. Wynik mógł być wyższy, jednak na razie najbardziej nas cieszy wygrana. Jesteśmy optymistami i patrzymy w przyszłość - powiedział Broź.

- Moim zdaniem zagraliśmy dużo lepiej niż w Poznaniu. Mieliśmy sporo szans i dominowaliśmy w całym spotkaniu - stwierdził legionista. - Teraz z meczu na mecz będziemy się rozkręcali i forma będzie tylko zwyżkowała. Z biegiem czasu zawodnicy na pewno będą lepiej wyglądali. To samo tyczy się naszych nowych nabytków, które dzisiaj pokazały, że mogą być wartościowymi wzmocnieniami - zakończył Łukasz Broź.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.