Nikolić po zdobyciu gola - fot. Mishka / Legionisci.com

Nikolić: Nagroda za ciężką pracę

Jeleń, Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dzisiaj zagraliśmy bardzo dobrze. Nasza współpraca wyglądała fantastycznie. Ten wynik pozwala nam zapomnieć o porażce w Superpucharze i słabym meczu z FC Botosani. Włożyliśmy w ten pojedynek bardzo wiele wysiłku. Dobry wynik w dzisiejszym starciu to zasługa nasza, sztabu szkoleniowego i wszystkich, którzy mieli jakikolwiek wkład w wygraną - powiedział po pojedynku ze Śląskiem Nemanja Nikolić.

W niedzielę reprezentant Węgier zdobył pierwsze trafienia dla Legii. - Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się strzelić dwie bramki. Gole są bardzo ważne dla napastników. To jest nagroda za naszą ciężką pracę na boisku. Oczywiście, czuję radość z powodu pierwszych goli. Dzisiejszy mecz to jednak historia, teraz skupiamy się na kolejnym pojedynku - twierdzi Nikolić. - Bardzo dobrze współpracowało mi się z Prijoviciem. On i ja mieliśmy swoje szanse w tym spotkaniu. Grało nam się dobrze i cieszę się, że mamy taki potencjał w ofensywie. Nie zapominajmy również o Marku Saganowskim, który w każdej chwili jest gotowy do wejścia na boisko. To bardzo doświadczony zawodnik, służący cały czas cenną radą. On bez wątpienia wie, jak zdobywać bramki - dodaje napastnik Legii.

Współpraca Nikolicia i Prijovicia wyglądała bardzo obiecująco. - "Prijo" także zagrał dzisiaj bardzo dobrze. Co prawda nie udało mu się wpisać na listę strzelców, ale jestem pewien, iż trafi już do siatki w kolejnych starciach. Dużo biegałem po skrzydle, ponieważ często wymienialiśmy się pozycjami. Bramki strzeliłem co prawda będąc na swojej nominalnej pozycji, lecz z boku także grało mi się dobrze. Oprócz mnie strzelali jeszcze moim koledzy. Cztery razy pokonaliśmy bramkarza Śląska i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Jednak teraz zapominamy już o tym starciu i skupiamy się na FC Botosani - mówi Nemanja Nikolić.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.