Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Musimy teraz przejść kolejne dwie rundy

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Byliśmy bardzo solidni zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Strzeliliśmy trzy bramki, a mogliśmy więcej. To był dla nas dobry mecz i jestem zadowolony z występu moich piłkarzy. Zaliczka z pierwszego meczu pomogła nam, a może też podłamała przeciwnika. My staraliśmy się przez całe spotkanie.

- Czy miałem przed dzisiejszym meczem obawy? Oczywiście - wiedzieliśmy, że to będzie dla nas wyzwanie. Botosani gra ostatnio dużo meczów, w ich składzie pojawiło się sporo zmian - być może niektórzy piłkarze byli zmęczeni lub kontuzjowani, tego nie wiem. My mamy już doświadczenie z poprzedniego roku i wiemy jak poradzić sobie z taką sytuacją.

- Jaki jest nasz cel w Lidze Europy? Przede wszystkim chcemy awansować do fazy grupowej, a kiedy już będziemy w grupie, postawimy sobie kolejne cele. Musimy teraz przejść kolejne dwie rundy. Na razie za nami tylko dwa mecze z sześciu, które musimy rozegrać.

- Nie wiem, z kim wolelibyśmy zagrać w kolejnej rundzie - nawet nie miałem okazji obejrzeć tych zespołów w akcji. Jeżeli Albańczycy faktycznie wysoko wygrywają, to widocznie zasługują na ten awans.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.