Młodzież: Bzura 2-2 Legia CLJ w sparingu

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W swoim drugim sparingu latem juniorzy starsi zmierzyli się z czołową drużyną IV ligi Bzurą Chodaków, remisując 2-2. Po zaciętej grze w I połowie, w końcówce kąśliwe wrzutki znanego z Ekstraklasy Kamila Bartosiewicza na bramki zamienili Konrad Cichowski oraz... jeden z naszych obrońców. Po przerwie Legia zagrała bardziej pomysłowo i stworzyła sobie kilka dogodnych okazji. Na 1-2 strzelił z rzutu wolnego dobrze dysponowany Sebastian Szymański, a wynik ustalił Grzegorz Aftyka pewnie egzekwując rzut karny.

Bzura Chodaków 2-2 (2-0) Legia 97/8
1-0 42 min. Konrad Cichowski (as. Kamil Bartosiewicz)
2-0 44 min. gol samobójczy (as. Kamil Bartosiewicz)
2-1 58 min. Sebastian Szymański (z rzutu wolnego)
2-2 80 min. Grzegorz Aftyka (rzut karny po faulu na Mateuszu Żyro)

Legia: Majecki [99](46' Bąbel) - Majewski (46' Klimala), Mat. Żyro (Kpt), Ostrowski (46' Wiszorowski), Gapczyński (46' Stec) - Karbowiak (46' Cichocki), Martynek (46' Szymański [99]), Czarnowski (72' Aftyka), Leleno, Aftyka (46' Sobczyk) - Więdłocha (46’ Napora).

Drużyna Legii oparta była dziś na graczach rocznik 1998, wspartych przez 3 starszych o rok kolegów i dwóch juniorów młodszych, którzy zapewne niejednokrotnie pojawią się w 18-ce meczowej.

fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com