Henning Berg - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Regularnie grać dobrze

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Bardzo cieszę się z wygranej, trzech punktów i dobrego wyniku. Zagraliśmy dziś na wysokim poziomie i to przełożyło się na wynik spotkania. Ważne, że wygraliśmy pierwszy ligowy mecz w tym sezonie u siebie. Może początek drugiej połowy nie był bardzo dobry w naszym wykonaniu, ale pokazaliśmy dziś, że potrafimy dobrze grać w piłkę i strzelać gole. W naszej grze widać było jakość.

Wygrana cieszy tym bardziej, że trzy dni temu zagraliśmy ciężkie spotkanie w europejskich pucharach. Cieszę się, że potrafimy regularnie grać dobrze. Teraz czekam na wygraną w czwartek.

Dziś z dobrej strony pokazała się cała drużyna. Dostosowaliśmy się do rywala i to było dla nich dużym problemem. To było bardzo dobrze widoczne szczególnie w pierwszej części spotkania. Po przerwie słabiej wypadło pierwsze 20 minut. Ale potem potrafiliśmy wrócić do swojego poziomu i znów stwarzać okazje i strzelać gole.

Dobrze, że na coraz lepszym poziomie gra Dominik Furman. Widać, że rozwija się jako piłkarz. W poprzednim sezonie miał problemy. Ale przecież przez dłuższy czas nie grał we Francji. Nadrobił zaległości i widać to na boisku. Podejmuje dobre decyzje, dobrze dogrywa do kolegów, jest waleczny. Widzę, że chce się uczyć i robi to w szybkim tempie. Na boisku widać jego umiejętności i jego coraz większą piłkarską wiedzę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.