Dominik Furman i Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Nie zapominajmy, że to dwumecz

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- FK Kukesi to bardzo dobry zespół, grali dobrze i dlatego są w 3. rundzie. Awansowali, bo odrobili straty podczas spotkania na wyjeździe. Mają wartościowych zawodników w ofensywie i nieźle grają w defensywie. Musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy, żeby awansować. Cieszymy się, że zmierzymy się z takim przeciwnikiem. Jeśli rywale będą lepsi od nas, będziemy cieszyć się, jeśli nie przegramy meczu. Musimy się mądrze bronić i skutecznie atakować. Nie zapominajmy, że to dwumecz, a jutro czeka nas dopiero pierwsza połowa - mówi trener Legii Henning Berg przed meczem z FK Kukesi.

- Czy wysoka temperatura będzie miała wpływ na mecz? W Botoszanach było tak samo gorąco. Graliśmy i trenowaliśmy zresztą w podobnych warunkach także w Austrii, więc jesteśmy do tego przygotowani. Warunki będą takie same dla obydwu drużyn i pogoda nie będzie mieć wpływu na wynik.

- Grałem jako zawodnik w reprezentacji Norwegii przeciwko Albanii, ale to było wiele lat temu. Jeszcze trzy miesiące temu nie wiedziałem zbyt wiele o FK Kukesi, nie śledzę na bieżąco wyników ligi albańskiej. Teraz wiem znacznie więcej, znam zawodników, wiem, co rywal pokazuje na boisku. Nie wiem co media pisały o meczu z FC Botosani, ale wiem, co my myślimy. Zagraliśmy lepiej, niż wszyscy myśleli, powinniśmy strzelić więcej bramek, ale taki jest futbol.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.