Dominik Furman, Henning Berg i Izabela Kuś - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Furman: Jest pewna niewiadoma

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Musimy odciąć się jak najszybciej od myślenia, że jesteśmy faworytem i spekulacji. Nie ma sensu tego czytać i brać do siebie, bo wszystko zweryfikuje boisko. Myślę, że to będzie ciężki mecz, chyba że szybko zdobędziemy bramkę i spotkanie się ułoży pod nasze dyktando. Nie spodziewamy się łatwego awansu, więc może lepiej, że najpierw gramy na wyjeździe - mówi przed meczem z FK Kukesi Dominik Furman.

- Wszyscy myślą o kontuzji Ivicy Vrdoljaka i o tym, że gdyby był gotowy do gry, to ja bym siedział na ławce. Ja tak nie myślę, bo jak zagram fatalnie, to trener może przecież coś zmienić, wstawić na boisko innego zawodnika. Staram się dawać z siebie tyle, ile mogę i jeśli zagram w następnym meczu, to znaczy, że trener jest ze mnie zadowolony. Nie myślę, że jesteśmy faworytem, bo nie widziałem żadnego meczu FK Kukesi, nie wiem na co ich stać indywidualnie i zespołowo. Wiemy, jakim grają systemem, ale zawsze jest lekka niewiadoma - dodaje piłkarz Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.