REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie do rozgrywek dołączyły zespoły, które odpadły z 3. rundy el. Ligi Mistrzów, m.in. Lech Poznań, który, podobnie jak Legia, będzie rozstawiony. Drużyny zostaną jeszcze podzielone na mniejsze grupy. Losowanie odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 13.

Potencjalni rywale Legii:

Rosenborg BK (Norwegia) 11,875
Karabach Ağdam (Azerbejdżan) 11,500
HNK Hajduk Split (Chorwacja) 11,200
HJK Helsinki (Finlandia) 11,140
Zoria Ługańsk (Ukraina) 10,533
APS Atrómitos Ateny (Grecja) 10,380
Molde FK (Norwegia) 10,375
FC Thun (Szwajcaria) 10,375
Astra Giurgiu (Rumunia) 9,759
Dinamo Mińsk (Białoruś) 9,650
FK Jablonec (Czechy) 9,325
MŠK Žilina (Słowacja) 8,750
FC Midtjylland (Dania) 7,960
Videoton FC (Węgry) 7,950
Broendby Kopenhaga (Dania) 7,460
FK Vojvodina Nowy Sad (Serbia) 6,275
SC Rheindorf Altach (Austria) 5,135
FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 4,675
Milsami Orhei (Mołdawia) 3,750
Odds BK (Norwegia) 2,875
Qəbələ FK (Azerbejdżan) 2,750
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2,575

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
gs - 07.08.2015 / 12:29, *..tktelekom.pl

az tak duzy maja , przeciez ostatnio w europie oni wszystko przegrywali!? A jaki jest najniższy współczynnik druzyny rozstawionej?

Redakcja (LL!): CF Os Belenenses - 12,276

odpowiedz
gs - 07.08.2015 / 12:25, *..tktelekom.pl

az tak duzy maja , przeciez ostatnio w europie oni wszystko przegrywali!? A jaki jest najniższy współczynnik druzyny rozstawionej?

odpowiedz
gs - 07.08.2015 / 10:26, *..tktelekom.pl

dlaczego amica jest rozstawiona? bo odpadli z ligi mistrzow czy maja dobry współczynnik?

Redakcja (LL!): Ze względu na współczynnik 17,300

odpowiedz
Lukasz - 07.08.2015 / 08:43, *..techem.com.pl

Chcecie, żeby Legia grała w pucharach i wygrywała z dużo mocniejszymi rywalami, a marudzicie, że najlepiej trafić na jakiś Kajrat Ałmaty albo Qəbələ bo reszta nie jest taka łatwa... jak Legia chce liczyć się w pucharach to całą stawkę z listy powinna nosem wciągać.

odpowiedz
Ali - 07.08.2015 / 08:27, *..134

byle blisko! Czechy, Słowacja, Białoruś

odpowiedz
Lukasz - 07.08.2015 / 08:19, *..dynamic.mm.pl

Powinnismy przejsc kazdego, ale przestrzegam przed wysmiewaniem sie z druzyn typu Kajrat Ałmaty (Kazachstan) co to nam obronce sprzed nosa sprzatneli. Wcale to nie sa najlepsze opcje do trafienia.
Broendby mega slabe, a potrafilo strzelic 2 gole i pyknac wg probierza potege cypryjska co to oni nie maja do nich podejscia. Szkoda ze nie mozemy na ta Omonie trafic w 4 rundzie - jestem ciekawy co by probierz mowil jakbysmy ich oje...li.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 07.08.2015 / 08:06, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Będzie białoruskie Dinamo Mińsk, zobaczycie. Rozmawiałem z łysym z UEFA i obiecał nam bliski zespół, ale z utrudnionym wjazdem przez konieczność posiadania paszportu i wiz ;-)

odpowiedz
Wojtek - 07.08.2015 / 08:05, *..dynamic.chello.pl

Milsami Orhei (Mołdawia) 3,750

odpowiedz
aaa - 07.08.2015 / 07:58, *..adsl.inetia.pl

Hajduk Split !! - rewanż z lat 90

Leszek Pisz kontuzja schodzi z boiska i L dostaje w dupę od Hajduka .

odpowiedz
as - 07.08.2015 / 07:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

FK Jablonec a najlepiej Videoton FC wiadomo czemu :)

odpowiedz
łysy wiadomo skąd - 07.08.2015 / 07:50, *..elkman.pl

Legia Warsaw - Zoria Ługańsk

odpowiedz
Norbi-(L)egionista - 07.08.2015 / 06:21, *..play-internet.pl

Coś czuję, że to będzie Szwajcarski THUN u podnóża Szwajcarskich gór, widok i okolice extra, fajnie położony stadion....chyba ok.15 tysięczny.....ale kibicowsko fajny wyjazd i klimat typowo kibolski był by na Hajduku.....a może Jablonec....blisko, praktycznie przy granicy.....opcji dużo ale wszystko okaże się dzisiaj koło południa.....Co do "Masła", Żyry i i Ivicy to im bym już podziękował....Ondrej dużo finezji i ciekawych zagrań, jakby bawił się piłką, stylowa, fajna pokazówka, no i rozkręca się z meczu na mecz..... Kuchy i Guilherme za wczoraj na duży plus....młodzi też grali ciekawie, choć Maku ma dziwny, taki powolny styl biegania, brakuje mu szybkości....co do "Ibry" to widać jeszcze brak zgrania....jakby za bardzo na siłę chciał strzelić gola....przy każdej nieudanej akcji spogląda na ławkę rezerwowych i w stronę Berga....ale to tylko moja opinia z wczorajszego meczu....tylko (L)egiunia!

odpowiedz
kalosz - 07.08.2015 / 04:23, *..61

byle nie hajduk split-złe wspomnienia :(

odpowiedz
johnny39 - 07.08.2015 / 03:50, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zilina, Vojvodina lub HJK Helsinki - jak którąś z nich dasz łysy to się nie obrażę ;)

odpowiedz
djd - 07.08.2015 / 02:03, *..dynamic.chello.pl

HJK wydaje sie najlepsze spośrod tych z mocniejszym współczynnikiem, a spośród tych z mniejszym lepiej ominąć Odds i Rheindorf.

odpowiedz
mp - 07.08.2015 / 01:54, *..centertel.pl

Coś czuje że ponowna wizyta w Kazachstanie nas czeka;-)

odpowiedz
Łukasik - 07.08.2015 / 01:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

My jesteśmy Legia!!!
Co wy tu piszecie? Każda z tych drużyn, jest do ogarnięcia!!!
Do boju Legio marsz
Zwycięstwo czeka Nas
Marsz Marsz Marsz
Do boju Marsz!!!!

odpowiedz
Pablo1979 - 07.08.2015 / 01:05, *..247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja bym chciał HJK Helsinki. Sportowo jak najbardziej do przejścia, a i kibicowsko nie najgorzej.

odpowiedz
LEGIA - 07.08.2015 / 01:05, *..dynamic.chello.pl

NIBY WSZYSCY W ZASIĘGU, ALE TO NIE SĄ ŁATWE DRUŻYNY - ANI ODDS, ANI BROENDBY, ANI ROSENBORGI ITD. JA OSOBIŚCIE CHCIAŁBYM HJK HELSINKI...

odpowiedz
pique nique - 07.08.2015 / 00:50, *..dynamic.chello.pl

A to, gdzie jest pierwszy mecz też jest losowane, czy to wiadomo, że np. rozstawieni zawsze grają najpierw na wyjeździe tudzież odwrotnie?

Redakcja (LL!): Gospodarzy także wyłania losowanie.

odpowiedz
77/82 - 07.08.2015 / 00:39, *..dynamic.chello.pl

@L: no niby wszyscy w zasięgu Legii, ale Legia w zasięgu 2/3 z tych drużyn, więc spokojnie.

odpowiedz
Brodacz - 07.08.2015 / 00:24, *..centertel.pl

Dobrze byłoby trafić tak żeby zbytnio się nie męczyć i awansować. A widze ze tu wcale tak dużo prostych przeciwników nie ma...Ale może akurat szczęście dopisze. Ogólnie wzyscy do przejdcia tyle że.niektorzy są do przejścia po naprawdę dobrych meczach a niektorzy gładko i na luzie...

odpowiedz
Dawać Kazachów - 07.08.2015 / 00:21, *..dynamic.chello.pl

Łysy dawaj Kazachów i znowu jacyś młodociani zwolennicy kozich zadów będą sie napinać do naszych atletów :D:D:D

odpowiedz
czuje - 07.08.2015 / 00:13, *..dynamic.chello.pl

Pod względem poziomu sportowego to lepiej byłoby ominąć wszystkich od Rosenborgu aż do Broendby. A i z pośród tych z małym współczynnikiem lepiej żeby nie był to Odds BK bo są niepozorni ale mega mocni. Strzelają od zeszłego sezonu bardzo dużo bramek w Lidze Norweskiej i gładko wygrywają z większością ligi. Lepiej byłoby też ominąć Austrię...

A więc wymarzone pod względem piłkarskim, to takie opcje:
1.Milsami Orhei (Mołdawia) 3,750
2. Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2,575
3. Qəbələ FK (Azerbejdżan) 2,750
4. FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 4,675
5. FK Vojvodina Nowy Sad (Serbia) 6,275

odpowiedz
xxx - 07.08.2015 / 00:10, *..adsl.inetia.pl

Byle nie Karabach i wypady do bydła w Europie jak to miało miejsce w Albanii.
Najlepsze było by Skopje:) Jednak coś czuję, że będzie to Molde.

odpowiedz
nieznany - 07.08.2015 / 00:09, *..siedlce.domtel.com.pl

Zdecydowanie Hajduk kibicowsko bajka a i piłkarsko do przejscia sa

odpowiedz
Frank - 07.08.2015 / 00:05, *..centertel.pl

Sportowo najlepiej trafić kogoś z tych:
Milsami
Kajrat
Robotnicki
Qabala

Resztę lepiej byłoby ominąć...

odpowiedz
grr - 07.08.2015 / 00:04, *..free.aero2.net.pl

Tylko Hajduk! Przypomnialyby sie stare czasy:))

odpowiedz
czuje - 06.08.2015 / 23:59, *..dynamic.chello.pl

Mam coś złe przeczucie że trafimy ciężko a Wronieckie łatwo ...

odpowiedz
Matt - 06.08.2015 / 23:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tych bym nie chciał.
Rosenborg BK (Norwegia) 11,875
Karabach Ağdam (Azerbejdżan) 11,500
HNK Hajduk Split (Chorwacja) 11,200
FC Thun (Szwajcaria) 10,375
Astra Giurgiu (Rumunia) 9,759
FC Midtjylland (Dania) 7,960
Broendby Kopenhaga (Dania) 7,460

Wszyscy są w naszym zasięgu, w każdym przypadku chyba będziemy faworytem, ale tu już nie będzie spacerku. Są jeszcze Austriacy, Czesi, Serbowie. Niby słabsi, ale nie o klasę. Statystyki nie grają. Chciałbym byśmy trafili na jakąś słabszą drużynę - byle do awansu.

Obstawiam, że będzie Odds BK (Norwegia) 2,875 :)

odpowiedz
Wielki - 06.08.2015 / 23:57, *..dynamic-ww-4.vectranet.pl

Hajduk byłoby super. mój 1 mecz na Legii z Hajdukiem w 94:) Ale rosenborg tez super. Powrót do przeszłości:)

odpowiedz
Zab - 06.08.2015 / 23:56, *..sochaczew.vectranet.pl

Bedzie Videoton jestem tego bardziej niz pewien:) Nikolic wroci na stare smieci:)

odpowiedz
Qblo - 06.08.2015 / 23:55, *..dynamic.chello.pl

Tak szczerze to najlepiej byłoby trafić kogoś od Videotonu w dół bo reszta to wcale nie są tacy prości i rywale, a i nie jacyś uznani...

Najlepsze byłoby Milsami Orhei, które wyraźnie odpadło z LM z... Albańczykami... Fajne wyjazdy i ciekawszych rywali lepiej mieć już jak będziemy w grupie. Teraz ważne żeby przede wszystkim tam awansować

odpowiedz
nec - 06.08.2015 / 23:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żylina na Słowacji jeszcze nas nie widzieli ☺

odpowiedz
kołek - 06.08.2015 / 23:49, *..dynamic.chello.pl

Oby nie Karabach... to jest najcięży rywal w tej rundzie. Może Videoton? Były klub Nikolica?:-P

odpowiedz
barti1916 - 06.08.2015 / 23:47, *..play-internet.pl

Dawac Hajduka!!!

odpowiedz
Tito - 06.08.2015 / 23:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Osobiście z tych to wszystkich prócz Żyliny i Videotonu. No i może prócz Jabłońca.

odpowiedz
Wawer - 06.08.2015 / 23:42, *..wroclaw.dialog.net.pl

HNK Hajduk Split - byłby jeden z ciekawszych rywali, obyśmy ich trafili !!!

odpowiedz
s - 06.08.2015 / 23:41, *..19-1.cable.virginm.net

Helsinki albo videoton fajne wyjazdy

odpowiedz
qw - 06.08.2015 / 23:40, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dinamo Mińsk byłoby ciekawe - wyjazd blisko, przeciwnik bodaj z lepszy, niż 4/5 na liście, kibicowsko na plus

odpowiedz
1906 - 06.08.2015 / 23:39, *..cable.smsnet.pl

Ominąć Rosenberg i kluby azjatyckie i powinno być dobrze. Moim marzeniem jest Rabotnicki.

odpowiedz
MAC - 06.08.2015 / 23:39, *..dynamic.chello.pl

Do listy trzeba dopisać jeszcze austriackie ALTACH która aktualnie wygrywa w dwumeczu 5:2 z Victorią Guimares

odpowiedz
oczko - 06.08.2015 / 23:39, *..dynamic.chello.pl

Redakcjo jeszcze dodajcie do listy FC Belenenses z Portugalii.

Redakcja (LL!): Belenenses będzie rozstawione, bo Vitoria Guimares własnie odpada z rozgrywek.

odpowiedz
fotuna - 06.08.2015 / 23:37, *..99.kompex.pl

Zoria Ługańsk na 100%. Zaklad?

odpowiedz
xyz - 06.08.2015 / 23:37, *..dynamic.chello.pl

Dawać Mołdawie i jesteśmy spacerkiem w fazie grupowej :) Kazahów i Azerów lepiej ominąć bo tam jest specyficznie ciężko grać...

odpowiedz
L - 06.08.2015 / 23:36, *..adsl.inetia.pl

Wszyscy w zasięgu Legii

odpowiedz