Ondrej Duda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dziś UEFA nie podejmie decyzji?

Woytek, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

UEFA poinformowała, że w poniedziałek nie będzie podjęta żadna decyzja w sprawie wydarzeń podczas meczu FK Kukesi z Legią Warszawa w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej - czytamy na sport.tvp.pl. Dziś europejska federacja miała zdecydować o karze dla FK Kukesi. UEFA musi ukarać Albańczyków walkowerem i rozstrzygnąć czy zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe w Warszawie. Mecz zaplanowano na czwartek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
u17 - 04.08.2015 / 15:26, *..armasan.eu

Tylko nie dać się sprowokować, bo fuck uefa, nigdy więcej,fare, itp,kreatury tylko czychają, podjudzają,konfidenci pie....one/.

odpowiedz
Deaf - 04.08.2015 / 11:16, *..centertel.pl

Tylko kibice legia i bądź kultury

odpowiedz
Yarson Goc(L)aw - 04.08.2015 / 07:17, *..dynamic.chello.pl

WIECIE CO BEDZIE??? skisła jak "misiek" rzucił w dinobaggio nożem wyleciała z rozgrywek... a Kozo JEb**y nie wylecą... bankowo uefa kombinuje, zeby mecz był, ale i bez naszych kibiców, bo mozemy sie zemscic...
Fajnie albancow by sie ganialo po ulicach, o ile te brudasy przyjada:)

PYTANIE DO MALOLATOW...co z waszym krolem albanii, Gangiem albanii, dalej bedziecie sie jarac kibicem z krakowa?

odpowiedz
tomaszek1 - 04.08.2015 / 01:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za debile z tej UEFA lepiej było ukaraćkibiców Lecha bo później nie mieli by pewnie czasu!!!!! Ciekawe kiedy UEFA ogłosi decyzję bo nie wiadomo jakim Legia ma przystąpić do rewanżu!!!!!

odpowiedz
jnq - 04.08.2015 / 00:57, *..148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Deaf, 03.08.2015 23:14 - *.centertel.pl

"Proszę o zakaz wstęp do kibice FK Kukesi. I nie ma prawa wstęp. Jestem kbicem legia honorowym ."
taaa, a bedziesz go zjadl???...
:))

Nie wiem co o tym mowi regulamin tej uefy calej ale pierwszy mecz to 0-3 a drugi moze sie wcale nie odbywac:)

odpowiedz
cxxx - 03.08.2015 / 23:32, *..adsl.inetia.pl

Mecz z fc kutasy odbędzie sie we czawartek. Walkower dla Legii bedzie. Natomiast Legia dostanie kare rowniez 40 tys juro plus zakaz wyjazdu dla kibicow. Juz zaczynacie działać, pobijemy rekord kar z tamtEgo roku?

odpowiedz
jery - 03.08.2015 / 23:28, *..piaseczno.vectranet.pl

A ktoś widział ten kamień w rękach Albańczyków ? UEFA ma zgryz bo kamień, ten kamień, cały świat widział w rękach....Kucharczyka. Więc to Legia zostanie wykluczona z rozgrywek

odpowiedz
Deaf - 03.08.2015 / 23:14, *..centertel.pl

Proszę o zakaz wstęp do kibice FK Kukesi. I nie ma prawa wstęp. Jestem kbicem legia honorowym .

odpowiedz
123 - 03.08.2015 / 22:55, *..centertel.pl

To po co przerywali mecz jak nie wiedza co zrobic. Wedlug mnie walkower i bez drugiego meczu.

odpowiedz
(L) - 03.08.2015 / 22:39, *..dynamic.chello.pl

1+1 nie zawsze jest 2, a UEFA to MAFIA !!!

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 03.08.2015 / 22:32, *..ssp.dialog.net.pl

Kara dla albańczyków pewnie jakaś będzie , ale zobaczycie jaką szykują niespodziankę dla Nas , 13 będzie ogłoszenie werdyktu za zachowanie kibiców Legii w Tiranie , 7 losowanie , a 6 wisienka na torcie spotkanie z kukesi , na którym będzie można zobaczyć różne fajne zjawiska i podjąć słuszne decyzje co do kar i nałożyć je na klub !!!

odpowiedz
k3425 - 03.08.2015 / 22:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mojego kumpla syn dostał e-mail z klubu że wyprowadza piłkarzy na mecz FK Kukesi, czyli raczej na 1000% mecz w czwartek się odbędzie

odpowiedz
Kruszynka - 03.08.2015 / 22:11, *..static.ip.netia.com.pl

FUCK uefa=mafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
dom(L) - 03.08.2015 / 21:47, *..200

UEFA zastanawia się, czy wykluczyć Legię z rozgrywek. W końcu ponownie Legia zamieszana jest w incydent :)))) z rzucaniem przedmiotów na boisko z zakazanymi flagami i dokonaniem uszczerbku na zdrowiu jednego z zawodników.
Zobaczycie, że jeszcze tak to zakręcą, że to my będziemy winni.

odpowiedz
tomiacab - 03.08.2015 / 21:38, *..centertel.pl

oni są niepoważni

odpowiedz
robo - 03.08.2015 / 21:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczycie że złodzieje z tej mafii zwanej uefa nawet walkowera nie przyznają a co dopiero wykluczyć kamieniarzy z rozgrywek! Dlatego dzisiaj nie ma decyzji! Tak jak wspomnieliście śmierdzi tu aż do samej Tirany!

odpowiedz
zibi - 03.08.2015 / 21:31, *..dynamic.chello.pl

Gdyby chodziło o inny zespół niż Legia, UEFA podjęłaby decyzję natychmiast

odpowiedz
aaa - 03.08.2015 / 21:17, *..adsl.inetia.pl

wałkiem mi tu jedzie .

ale zapraszamy na L - FC Kutasa

odpowiedz
MAFIA -UEFA - 03.08.2015 / 21:07, *..warszawa.vectranet.pl

My nie sprzedajemy biletów bo nie wiadomo co będzie,Alkańczycy(piłkarze) nie wiedzą czy mają wyjazd ,
wszystko to celowa robota,a chodzą plotki aby mecz u nas był przy pustych trybunach.
Lecha ukarali szybko za nic.
to nie jest już futbol,to walka lewaków z Nami.

odpowiedz
Dziki_Elektryk - 03.08.2015 / 20:49, *..166

Pewnie będzie tak że Albańczycy dostaną karę finansową a Legia za recydywę zostanie wykluczona z pucharów UEFA=MAFIA

odpowiedz
ęch - 03.08.2015 / 20:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nas by wywalili w przeciągu 24h, a z arabusami obchodzą się jak z jajkiem, bo jeszcze ich o rasizm posądzą, albo zagrożą, że zdetonują bombę. Jeszcze się okaże, że to nas walkowerem potraktują, bo sami rzuciliśmy w swojego, w sumie z UEFĄ to można się wszystkiego spodziewać.

odpowiedz
ajs - 03.08.2015 / 20:22, *..dynamic-ww-4.vectranet.pl

walkower dla albanów ktoś żucił kamień w dude z sektora legii FUCK UEFA

odpowiedz
orlek sra - 03.08.2015 / 20:00, *..dynamic.chello.pl

na tej stronie będzie komunikat UEMAFII: http://www.uefa.org/disciplinary/index.html#

odpowiedz
g54 - 03.08.2015 / 19:41, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze wyjdzie na to że Ondrej sam się rzucil kamieniem ....

odpowiedz
firn - 03.08.2015 / 19:36, *..warszawa.vectranet.pl

Mecz 6.08 bedzie, tylko nie ogłaszają za wczesnie, aby kibice nie zdążyli przygotować stosownej oprawy do tej farsy. Zasrana uefa knuje.

odpowiedz
As - 03.08.2015 / 19:34, *..warszawa.vectranet.pl

Dobrze zapamiętajcie mój wpis. Mecz który się odbył będzie zatwierdzony nie walkowerem 0-3 tylko wynikiem jakim się zakończył czyli 1-2. Sędziego Laguny tylko brakuje...

odpowiedz
(L)odz - 03.08.2015 / 19:34, *..toya.net.pl

To oswiadczenie pokazuje jasno czym sie kieruje uefa przy wydawaniu wyroków,kasa misiu kasa,czyli kto bogatemu zabroni,jesli chodziłoby o wielkich ,tzn ,Real,Bayern,Chelsea,czy Juventus w ciagu kwadransa odbył by się sąd kapturowy,powoli te rozgrywki staja się parodią spotru....

odpowiedz
muchito(L) - 03.08.2015 / 19:32, *..dynamic.mm.pl

Fuuuuck Ueefffaaa

odpowiedz
77/82 - 03.08.2015 / 19:22, *..dynamic.chello.pl

Ja trzeba było dać nam walkower, to decyzja była następnego dnia! Pier* mafia! Widać, że jakiś wałek jest szykowany. Fuck UEFA!!!

odpowiedz
Urus - 03.08.2015 / 19:18, *..dynamic.chello.pl

Rok temu My, teraz Albańczycy czekają na jaśnie panów decyzje!!!

odpowiedz
Maro 1960 - 03.08.2015 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

To jest wielka kpina. Gdyby trzeba było ukarać polską drużynę to już byłby werdykt. To prezes PZPN powinien tu interweniować, przecież jawnie z nami pogrywa skorumpowana UEFA. Jak długo jeszcze będą doi polskie kluby, a tolerować inne. Faszystowska flaga na stadionie w Monachium i co, i nic. Podobnie w Nikozji. A nasi raz, dwa i kary po 50 lub 100 tysięcy Euro.

odpowiedz
anty uefa - 03.08.2015 / 19:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmiech na sali ta cała uefa, jeżeli by to o nas chodziło to by szybciutko podjęli decyzje o karze a dzikusów bronia na każdym kroku. Czy te bałwany nie rozumieją że wstrzymują sprzedaż biletów?

odpowiedz
MSP - 03.08.2015 / 19:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pachnie mi wałkiem

odpowiedz
Klanik - 03.08.2015 / 19:06, *..88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Albania to przyjaciel króliczka. Bandyckie państwo, przemyt, mafia i handel ludzkimi organami, ale wielki przyjaciel Usraela. Werdykt będzie łaskawy...

odpowiedz
Do Krzeszczu - 03.08.2015 / 19:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

O tym samym pomyślałem.

Logika UEFA:
Flaga z motywem Powstania Warszawskiego = przejaw ksenofobi ,rasizmu czy innego faszyzmu.
Flaga z sierpem i młotem = jak najbardziej w porządku zgodna z zasadami.

Parodia.

odpowiedz
Piotr - 03.08.2015 / 19:02, *..play-internet.pl

To są jakieś żarty!!Gdyby chodziło o ukaranie naszego klubu to jeszcze w ten sam dzień kopneli by nas w dupsko i kazali zabierać się z europejskich rozgrywek!!Wejdźcie na przegląd sportowy, jest tam opisane jakie kary nałożyła FUCK UEFA na Amice za sektorówkę.Haha jakieś jaja.

odpowiedz
agent - 03.08.2015 / 19:02, *..dynamic.chello.pl

Coś tu śmierdzi że decyzji jeszcze nie ma... :/

odpowiedz
C(L)A - 03.08.2015 / 19:01, *..warszawa.vectranet.pl

UEFA=MAFIA !!!

odpowiedz
r - 03.08.2015 / 19:00, *..adsl.inetia.pl

wszystkie kraje i kluby powinny wystapić z tego gówna jak uefa czy fifa i założyć nowe organizacje ..

odpowiedz
Maro 1960 - 03.08.2015 / 18:58, *..dynamic.chello.pl

To jest wielka kpina. Gdyby trzeba było ukarać polską drużynę to już byłby werdykt. To prezes PZPN powinien tu interweniować, przecież jawnie z nami pogrywa skorumpowana UEFA. Jak długo jeszcze będą doi polskie kluby, a tolerować inne. Faszystowska flaga na stadionie w Monachium i co, i nic.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.08.2015 / 18:53, *..cust.bredband2.com

Oczywiscie ze nie. Gdyby chodzilo o nas, to klub by juz 0 0600 rano dostal info o karach i zamknietych stadionach. Ale karac klub z albanii nie jest poprawne politycznie wiec z decyzja zwlekamy.....

Banda skorumpowanych oszustow w tej UEFA, z najlepszym kolesiem i pen-palem Bonka na czele....

odpowiedz
wiewior - 03.08.2015 / 18:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech dzis dostal absurdalna kare z zamknieciem stadionu włącznie. za jakas glupia flage. a tutaj widze z tym kukesi cos smuerdzi. nie lubia legii i kombinują co tu zrobic by legia nie dostala nastepnej rundy za friko. uefa jest skorumpowana i te bydlaki robia co chca.

odpowiedz
wariat - 03.08.2015 / 18:50, *..mobile.sferia.net

decyzja o odwołaniu przed meczem ,uefa nie ma czasu bo szuka faszystowskich czcionek i wszystkiego co może kojarzyć sie z rasizmem itp , sierpa z młotem na cały sektor nie widzi ale trzeba wnikliwie tropić aż do czwartku wieczór literki , koszulki , tłumaczyć słowa na banerach itp itd

odpowiedz
1982 - 03.08.2015 / 18:45, *..warszawa.mm.pl

uefa=MAFIA

odpowiedz
józek1916 - 03.08.2015 / 18:45, *..dynamic.chello.pl

Cała uefa, przecież w weekend nikt tam nie pracuje, a w pon. niestety nieudało im się ustalić żadnych konkretów na 15 min. posiedzeniu, a do meczu już tylko 3 dni, kpina... FUCK uefa

odpowiedz
prucek - 03.08.2015 / 18:44, *..bielskobiala.vectranet.pl

Łysy z uefa niema potwierdzenia przelewu.

odpowiedz
FAN - 03.08.2015 / 18:42, *..devices.net.pl

UEFA -MAFIA!!!!

odpowiedz
uefa_mafia - 03.08.2015 / 18:42, *..centertel.pl

Znając werdykty uefa i sympatie do Legii diabeł wie co im do łba strzeli. Wszystko jest możliwe. Może Duda sprowokował ich bo jest za biały. Więc podtekst rasistowski też możliwy z wykluczeniem obydwu drużyn.

odpowiedz
MF - 03.08.2015 / 18:36, *..static.ip.netia.com.pl

Spoko, aby w czwartek tak do południa dali znać, to jeszcze zdążę sobie wieczór poukładać i przyjdę. Nie wiem tylko jak Albańczycy, bo oni mają jednak trochę dalej niż ja, chociaż w dzisiejszych czasach to taka odległość, to jak rzut kamieniem...

odpowiedz
Gimbi - 03.08.2015 / 18:34, *..dynamic.chello.pl

Cuchnie to i śmierdzi... :-/

odpowiedz
MiszaL016 - 03.08.2015 / 18:33, *..centertel.pl

Znając życie sprawa rozejdzie się po kościach..

odpowiedz
anty uefa - 03.08.2015 / 18:32, *..sieradz.vectranet.pl

niech decyzję ogłoszą w piątek ;)

odpowiedz
Max - 03.08.2015 / 18:31, *..adsl.inetia.pl

Werdykt już w czwartek rano, żeby piłkarze zdążyli się przygotować.
Kpina jakaś...

odpowiedz