fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Bilety na mecze z Kukesi i Wisłą

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwa sprzedaż na dwa najbliższe mecze Legii, które zostaną rozegrane przy Łazienkowskiej. Już w czwartek o godz. 21 będziemy wspierali Legię w walce o fazę grupową Ligi Europy. Na spotkanie z FK Kukesi sprzedano na razie prawie 6 tysięcy wejściówek. Bardzo dobra frekwencja zapowiada się na niedzielnym meczu z Wisłą Kraków (początek o godz. 18) - jest już ponad 13 tysięcy zajętych miejsc. Zapraszamy wszystkich na Legię!

Bilety możecie kupić przez system biletowy on-line.

Bilet z kartą kibica
Posiadanie karty kibica uprawnia do zakupu biletu w cenie takiej, jak dotychczas. Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.


Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Podczas zakupu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi dane do systemu i zrobi zdjęcie – jest to wymóg Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Podczas kolejnych zakupów wystarczy jedynie okazać dokument. W przypadku zakupu biletu bez karty przy wejściu na stadion niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów na FK Kukesi:


Cennik biletów na Wisłę Kraków:
cennikREKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.