Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Kontrolowana wygrana

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Cieszę się z wygranej. Tym bardziej, że mogłem dać dziś odpocząć niektórym zawodnikom. Mimo to zaprezentowaliśmy się dobrze na boisku - szczególnie w defensywie. Kontrolowaliśmy przebieg meczu. Zrobiliśmy wystarczająco dużo, żeby wygrać to spotkanie i awansować do kolejnej rundy. Oczywiście mogliśmy być bardziej skuteczni.

Dobrze zaprezentowali się dziś zawodnicy, którzy zazwyczaj grają mniej. Rafał Makowski i Robert Bartczak zbierali dziś bardzo cenne doświadczenie. To także bardzo duża porcja wiedzy dla mnie. Mogłem zobaczyć tych zawodników w rywalizacji meczowej.

Wiem, że w kolejnej rundzie możemy trafić na drużyny z mojej ojczyzny, czyli Rosenborg, Molde lub Odds. To byłoby ciekawe, zagrać przeciwko klubom z Norwegii. Szczególnie Rosenborg prezentuje się bardzo dobrze. Na razie to tylko spekulacje. Na pewno losowanie będzie ciekawe.

Teraz przed nami mecz z Wisłą Kraków. Ta drużyna jest w dobrej formie, bo ostatnia pokonała Lecha Poznań.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.