REKLAMA
REKLAMA

Dziś losowanie 4. rundy el. Ligi Europy. Potencjalni rywale Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Eurosport. Legia Warszawa została przydzielona do grupy 1. i może trafić na jeden z następujących zespołów: Rosenborg Trondheim (Norwegia), Zorya Ługańsk (Ukraina), MSK Žilina (Słowacja), Vojvodina Nowy Sad (Serbia) i SC Rheindorf Altach (Austria). Spotkania zaplanowano na 20 i 27 sierpnia.

Transmisję z losowania obejrzeć można na Eurosporcie. Zapraszamy również do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z tego wydarzenia.

Zorya swój mecz 3. rundy w roli gospodarza rozegrała w Kijowie, natomiast SC Rheindorf Altach - w Innsbrucku.

Procedura losowania
Procedura losowania przebiegać będzie tak, jak w latach ubiegłych. Drużynom w grupach zostaną przypisane numery. Następnie losowane będą numery zespołów rozstawionych i nierozstawionych, które utworzą pary w każdej z grup jednocześnie. Kulki zostaną włożone do trzeciej misy, a pierwszy wylosowany numer/zespół będzie gospodarzem pierwszego meczu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.