REKLAMA

Dziś losowanie 4. rundy el. Ligi Europy. Potencjalni rywale Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Eurosport. Legia Warszawa została przydzielona do grupy 1. i może trafić na jeden z następujących zespołów: Rosenborg Trondheim (Norwegia), Zorya Ługańsk (Ukraina), MSK Žilina (Słowacja), Vojvodina Nowy Sad (Serbia) i SC Rheindorf Altach (Austria). Spotkania zaplanowano na 20 i 27 sierpnia.

Transmisję z losowania obejrzeć można na Eurosporcie. Zapraszamy również do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z tego wydarzenia.

Zorya swój mecz 3. rundy w roli gospodarza rozegrała w Kijowie, natomiast SC Rheindorf Altach - w Innsbrucku.

Procedura losowania
Procedura losowania przebiegać będzie tak, jak w latach ubiegłych. Drużynom w grupach zostaną przypisane numery. Następnie losowane będą numery zespołów rozstawionych i nierozstawionych, które utworzą pary w każdej z grup jednocześnie. Kulki zostaną włożone do trzeciej misy, a pierwszy wylosowany numer/zespół będzie gospodarzem pierwszego meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
WojtasBB - 07.08.2015 / 12:14, *..dynamic.mm.pl

Według jakiego klucza uefa rozdziela te grupy?

odpowiedz
Hej Łysy losuj Żilinę! - 07.08.2015 / 11:59, *..dynamic.chello.pl

Trzymajmy kciuki za Żilinę. To i tak będziemocny rywal, ale chyba najlepszy z całego grona no i blisko. Dojazd jest dobry :) nawet koleją w 6h sie dojedzie wyjeżdżając w dniu meczu. Pięknie by było.

odpowiedz
Wielki Mistrz - 07.08.2015 / 11:41, *..internetdsl.tpnet.pl

To go aprzedajecie po tej rundzie żeby Was budzet sie domknął ??? Hehe

odpowiedz
@KM - 07.08.2015 / 11:34, *..dynamic.chello.pl

Teraz widzimy jak ' reforma ligi ' dyskryminuje najlepszy zespół w lidze na rzecz słabszego bo Legia, wyraźnie i widocznie już zmęczona, która walczyła na wszystkich frontach (zdobyła PP, grała do wiosny w Europie była liderem w Lidze po rundzie zasadniczej) została dobita dodatkowymi 7 kolejkami przegrywa mistrzostwo w bezpośrednim meczu z słabszym rywalem który był mniej zmęczony, miał mniej meczy (odpadł na starcie LE z amatorami), przegrał PP z Legią w finale w którym o włos mógł się nie znaleźć odpadajac z II-ligowcami zmobilizował się na ten jeden jedyny mecz bezpośredni...

I TERAZ WIDZIMY JAK NA DŁONI, JAK REFORMA LIGI "PODNOSI" JEJ POZIOM....

odpowiedz
f - 07.08.2015 / 11:32, *..19-1.cable.virginm.net

zilina ma maly sektor gosci, chyba ze by nam udostepnili cala trybune za bramka:):)

1;18min

https://www.youtube.com/watch?v=VyqLYt3WLfY

odpowiedz
KM - 07.08.2015 / 11:21, *..dynamic.chello.pl

Amika ma łatwiej bo jest w grupie spadów z eliminacji LM, teraz widzicie jak boli brak mistrzostwa

odpowiedz
Chupas - 07.08.2015 / 11:10, *..centertel.pl

To jakieś nieporozumienie źe Amica z mniejszym wspólczynnikiem moze trafić duzo latwiej niz my z wiekszym (o ile wylosuja kazachów albo Macedonie). My wlasciwie nie mamy dobrej opcji... wszedzie będzie ciężko sle chyba najlepiej Zyline trafic.

odpowiedz
eee... - 07.08.2015 / 11:01, *..dynamic.chello.pl

Lipa, liczyłem na Mołdawie albo Kazachów i awans spacerkiem do fazy grupowej :( Kto wie na jakiej zasadzie UEFA przydziela te grupy?

odpowiedz
Może Serbia? - 07.08.2015 / 10:58, *..dynamic.chello.pl

Vojvodina piłkarsko byłaby najlepsza. 11 miejsce w tabeli Ligi Serbskiej, a 4-0 z Sampdorią to był ich mecz życia, w rewanżu przegrali już 0-2.

odpowiedz
sek - 07.08.2015 / 10:54, *..play-internet.pl

Moim zdanie najsłabsza jest Rosenborg Trondheim. Według sandażu najmniej otrzymała głosu.

odpowiedz
4pak - 07.08.2015 / 10:53, *..dynamic.chello.pl

Jak trafimy Rosenborg to chyba już powoli możemy żegnać się z pucharami...

odpowiedz
maciek - 07.08.2015 / 10:52, *..dynamic.chello.pl

Ktoś wie na jakiej zasadzie uefa rozdziela te grupy? Uczciwiej by było losowanie bez podziału na nie.

odpowiedz
tutti frutti - 07.08.2015 / 10:50, *..142

Obstawiam że wylosujemy Vojvodine.

odpowiedz
xw - 07.08.2015 / 10:50, *..dynamic.chello.pl

Lepiej żeby nie Altach... Oni są mocni. Po co nam mocni teraz? Lepiej mocnych trafić dopiero jak awansujemy do grupy a najlepiej dopiero od 1/16 :) chyba chcemy jak najłatwiejszą drogą dojść jak najdalej :)

odpowiedz
Wojtek - 07.08.2015 / 10:46, *..dynamic.chello.pl

SC Rheindorf Altach

odpowiedz
Zimny - 07.08.2015 / 10:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko Altach. Trzeba gonić Austrię w rankingu UEFA, to by była świetna okazja. 2 zwycięstwa i już odrabiamy trochę punktów. Tak jak z Botosani. Nie ma tu łatwego rywala, ale nie ma tez Barcelony, Bayernu czy Manchesteru. Jak mamy ambicje grać w LM w przyszłym roku, to kazda z tych drużyn powinniśmy przynajmniej u siebie zdominować, a na wyjeździe nie przegrać.

odpowiedz
Los59 - 07.08.2015 / 10:21, *..opera-mini.net

Lech Poznań - Hajduk Split. Legia W-wa- Zoria Ługańsk

odpowiedz
ja - 07.08.2015 / 10:15, *..dynamic.chello.pl

Oby tylko nie Rosenborg.

odpowiedz
Onys - 07.08.2015 / 10:12, *..dynamic.chello.pl

Najtrudniejszy Rosenborg bo po 18 kolejkach jest liderem ligi norweskiej z 7 punktową przewagą nad drugim zespołem i ma dodatkowo najwyższy współczynnik uefa.Ja głosuję na Słowaków bo jest blisko i sportowo też nie powinno być problemów.

odpowiedz
doTEN TYP __+++++++ - 07.08.2015 / 10:12, *..dynamic.chello.pl

Eurosport, 13:00. Nie ma za co ;)

odpowiedz
TEN TYP __+++++++ - 07.08.2015 / 10:03, *..59

Będzie w TV losowanie?

odpowiedz
Realistaaaaaa - 07.08.2015 / 10:00, *..internetdsl.tpnet.pl

Bedzie Rosenborg lub Zoria

odpowiedz
kolega - 07.08.2015 / 09:47, *..centertel.pl

Kurde to sa trudni rywale:-( oby MSK Zylina bo chyba najlatwiejsza opcja z zestawienia no i najblizej...

odpowiedz
(L)olo - 07.08.2015 / 09:44, *..v45.interkam.pl

Fajne by było trafic Ziline. wyjazd dobry by nas tam sporo pojechało

odpowiedz
do niee - 07.08.2015 / 09:39, *..dynamic.chello.pl

Tyle, że liga portugalska to Porto, Benfika i Sporting. Reszta to cieniasy....

odpowiedz
KoLo - 07.08.2015 / 09:33, *..58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chyba najciężej będzie z Norwegami i Austriakami ale każda z tych drużyn jest dla nas do przejścia.

odpowiedz
@niee - 07.08.2015 / 09:10, *..play-internet.pl

popatrz nie musieli się spinać bo mieli 4 gole przewagi więc przegrana 0-2 nic im nie zrobiła. Vojvodina to mocny zespół, od wielu lat w czołowej 4 swojej ligi więc nie jestem pewien czy taki łatwy rywal. Mi sie wydaje że trafimy na Ukrainę lub Austirę.

odpowiedz
Misza_Praga - 07.08.2015 / 09:08, *..132

Trafimy na Zorya

odpowiedz
niee - 07.08.2015 / 08:59, *..170.atman.pl

Altach rozbiło na wyjeździe portugalskie Guimaraes 4:1! To jest bardzo dobra drużyna. Najgorzej Altach, Rosenborg i Zorya. Żilina i Vojvodina bez problemu. Wiem, że Vojvodina wygrała na wyjeździe z Sampdorią 4:0, ale to jednorazowy wybryk. U siebie już przegrali 0:2.

odpowiedz
xxxx - 07.08.2015 / 08:57, *..adsl.inetia.pl

Rosenborg....

odpowiedz
zel - 07.08.2015 / 08:57, *..78.net.telepuls.pl

Dużo trudniejsi rywale niż potencjalni Łacha. Wszyscy w poprzedniej rundzie zaprezentowali się co najmniej dobrze.

odpowiedz
Wiaderny - 07.08.2015 / 08:52, *..pl

oby nie Rosenborg lub Vojvodina!

odpowiedz
(L)ychu - 07.08.2015 / 08:47, *..dynamic.chello.pl

Wszystkie te drużyny jak najbardziej do pokonania !!

odpowiedz
Radziecki - 07.08.2015 / 08:44, *..play-internet.pl

Obstawiam że trafimy na SC Rheindorf Altach (Austria).

odpowiedz
kola - 07.08.2015 / 08:43, *..rev.kpsi.pl

zylina moim zdaniem najgorszy rywal. reszta nie powinno być problemu;)

odpowiedz