Zoria Ługańsk - Legia Warszawa
REKLAMA

W 4. rundzie el. LE Legia zagra z Zorią Ługańsk

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie wylosowano pary 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z Zorią Ługańsk. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 20 sierpnia najprawdopodobniej w Kijowie, natomiast rewanż 27 sierpnia w Warszawie.

Zoria w III rundzie wyeliminowała belgijski Charleroi SC wygrywając 2-0 i 3-0.

Pary 1. grupy:

Steaua Bukareszt - Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Zoria Ługańsk (Ukraina) - Legia Warszawa
MSK Žilina (Słowacja) - Athletic Bilbao
Viktoria Pilzno - Vojvodina Nowy Sad (Serbia)
SC Rheindorf Altach (Austria) - Belenenses

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (92)

+dodaj komentarz
UltrasDynamo - 15.08.2015 / 11:28, *..volia.net

Очікуйте гарячого прийому в Києві!!!Spodziewaj się ciepłe powitanie w Kijowie !!!

odpowiedz
johnny - 08.08.2015 / 13:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"tam w Ługańsku nie ma banderowców - tam są separy i Rosjanie" W takim razie mój błąd przepraszam za nie słuszne nazwanie fanów Zorii banderowcami.

odpowiedz
Luk - 07.08.2015 / 23:29, *..dynamic.chello.pl

Przegrali w sparingu z Koroną, nie powinno być źle. A jak awansowali byśmy do grupy to byśmy się cieszyli, że z nimi gramy. Tak myślę, życie zweryfikuje. Jestem optymistą.

odpowiedz
Placek - 07.08.2015 / 22:48, *..play-internet.pl

Panowie jedziemy!

odpowiedz
aa - 07.08.2015 / 22:20, *..warszawa.vectranet.pl

do Krzeszczu - tam w Ługańsku nie ma banderowców - tam są separy i Rosjanie - właśnie oni walczą z Ukraińcami......

odpowiedz
do redakcji. - 07.08.2015 / 21:49, *..dzierzoniow.vectranet.pl

Piszę w swoim imieniu, może wystosować taki list. Do UEFA: W zwiazku z trudną sytuacja geo-polityczna na ukrainie i w zwiazku z Wojną, czy...:
1. Poddać mecz wynikiem np: jak Belgowie z UE?
2. Zwracam się z oficjalna prośba o nie wysylanie wojskowego klubu na tereny dzialan militarnych!!!!
Ja Grom tylko na gitarze! Wojna! 4:0 dla nas!

odpowiedz
pio - 07.08.2015 / 18:47, *..piaseczno.robbo.pl

do Katuś Czarodziej, mądre słowa, zobaczymy własnie gdzie jestesmy tym meczem z ługanskiem, nie mozemy tylko grac z łęczną i kukasi

odpowiedz
Wars - 07.08.2015 / 18:43, *..dynamic.chello.pl

Jak Rzeźniczak nie odwali kilku baboli to jest szansa...

odpowiedz
antykucharczyk - 07.08.2015 / 17:26, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

ludzie bez przesady jak taki zespół ma być dla nas za trudny to z kim my mamy wygrywać?zespół jest dobrze poukładany ale i tak jest to klasa niżej niż Legia nie ma co panikować w dwumeczu będzie przewaga 3 goli dla Nas

odpowiedz
johnny - 07.08.2015 / 16:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra raz dwa trzy i jedziemy z banderowcam.

odpowiedz
cichy - 07.08.2015 / 16:28, *..toya.net.pl

w tym sezonie w lidze zwycięstwo (6:0), remis z Metalistem i ostatnio porażka na wyjeździe, więc w optymalnej formie to chyba nie są
- oficjalna strona http://zarya-lugansk.com/match_result.php?tttab=&tttabn=1

odpowiedz
xyz - 07.08.2015 / 16:25, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Szykuje się coś jakby powtórka z ostatnich rozgrywek grupowych gdzie też graliśmy z Ukraińcami, którzy de facto grali dwa mecze na wyjeździe.

Szkoda, że nie grają we Lwowie jak Szachtar.

odpowiedz
k. - 07.08.2015 / 16:04, *..poczta-polska.pl

Szkoda, że nie Żilina.

odpowiedz
Pawel - 07.08.2015 / 16:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z Celtikiem tez nikt za bardzo nie dawal nam wiekszych szans...

odpowiedz
@f3 - 07.08.2015 / 15:50, *..centertel.pl

Kolo 3 stowek w 1 strone w KIEV EXPRESS. Przejazd w ukrainskim wagonie sypialnym.

odpowiedz
jesteśmy zawsze tam - 07.08.2015 / 15:49, *..centertel.pl

Nie plakac tylko rezerwować wyjazd do Kijowa! Połączenie jest nawet bezposrednie kolejowe wiec nie jest zle.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.08.2015 / 15:45, *..cust.bredband2.com

A ja, w przeciwienstwie do wszystkich panikarzy tutaj, wierze w naszych chlopakow. Jeszcze tak totalnie nie ufam Lysemu, ale wierze w chlopakow. Bo indywidualnie sa na dobrym poziomie a i jako druzyna coraz lepiej.
I nie dadza sobie w kasze dmuchac!

Chcemy mec aspiracje i ambicje na lige mistrzow a boimy sie ktorejs tam z ligi unrainskiej??? Please!!!!!

Szacunek dla rywala to jedno, a strach i sranie w gacie to cos innego. I nie przystoi Legii.

Hej Legio!!kr jedziemy z banderowcami!!! ;-)

odpowiedz
Real - 07.08.2015 / 15:39, *..tmodns.net

Przeciez to jakies ogorki a Wy sie uzalacie..

odpowiedz
f3 - 07.08.2015 / 15:31, *..dynamic.chello.pl

Ktoś się orientuje mniej więcej jaki koszt jest PKP na trasie W-wa >> Kijów?

odpowiedz
slimak - 07.08.2015 / 15:26, *..static.chello.pl

Spartak miał być nie do przejścia a cweltic miał nas zgwałcić...
Damy radę i w tym roku. Spokojnie, nie jesteśmy "k**wy z krainy kwitnącej bulwy" tylko Legią.

odpowiedz
luis - 07.08.2015 / 15:26, *..189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Videoton gral niedawno sparing z zoria...i wygral...wiec niekoniecznie są slabsi od Ukraińców...ogorow trzeba golic

odpowiedz
WKS - 07.08.2015 / 15:24, *..ssp.dialog.net.pl

No to będziecie mieć w obu meczach przewagę dopingu, bo aktualnie kibice Ługańska siedzą w okopach broniąc się przed armią upaińską i raczej do Kijowa i Warszawy nie wpadną

odpowiedz
alex uk - 07.08.2015 / 15:24, *..xdsl.murphx.net

nie srac zarem bo grozi pozarem, metalist tez mial nas pozrec zyewcem, celtic zgwalcic, Trabzon wypatrosdzyc, z ajaxem tez bysmy sobie poradzilil, tylko ze jakis debil postanowil rozj.... zespol sprzedajac rado I dopiero teraz sie z tego druzyna otrzasnela. Damy rade

odpowiedz
ziuuu - 07.08.2015 / 15:23, *..dynamic.chello.pl

Sprawa jest prosta... Legia musi zagrać 2 naprawdę bardzo dobre mecze i będziemy mieli fazę grupową.

odpowiedz
radzisz - 07.08.2015 / 15:23, *..dynamic.mm.pl

Fatalne losowanie. Nazwa niewiele mówi, ale to nie są ogórki! To nie Metalist sprzed roku.

odpowiedz
ciekawie - 07.08.2015 / 15:17, *..19-1.cable.virginm.net

a do tego liberec od jablonca 22km tylko,,,,z hajdukiem gornik zabrze, ajax bedzie miec problem hehe

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2015 / 15:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

trochę szacunku do samych siebie; liga ukraińska to obecnie zwijający się biznes niczym wisła cupiała; mówimy o klubie który zajął czwarte miejsce w lidze, nie ma nawet stadionu; nie mówię, że są słabi, ale skoro mierzymy w LM, to nie srajmy przed jakimiś wynalazkami ze wschodu

odpowiedz
do bedzie cieżko - 07.08.2015 / 15:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1, 2, 3: Ukraińska liga jest silniejsza bo grają tam 3 drużyny, które wyprzedzają resztę o klasę -Szachtar, Dynamo Kijów i pewnie Dnipro.
Podobnie jak w lidze portugalskiej jst Porto i Benfica, cała reszta to już zupełnie inny poziom.
Charleroi, którego Zorya zniszczyła w poprzedniej rundzie zajęło 6(!) miejsce w lidze belgijskiej, więc 5:0 w dwumeczu nie jest niczym dziwnym.
4. Mistrz Albanii to zapewne poziom dolnej części ektraklasy , po prostu fajnie trafiali w losowaniu:
- 2R - Crusaders FC
- 3R - Milsami Orhei
Astana miała nieco trudniejszych przeciwników, ale i tak to po prostu przypadek, że Albania i Kazachowie mają przedstawiciela w fazie play-off LM, a nie żaden dowód na siłe tamtejszych lig czy słabość naszej.

odpowiedz
ciekawie - 07.08.2015 / 15:12, *..19-1.cable.virginm.net

ciekawie to bedzie w czechach...

tego samego dnia graja w czechach bedzie hajduk,vojvodina i ajax

odpowiedz
popcorn - 07.08.2015 / 15:11, *..dynamic.chello.pl

Sparingi Zoria Ługańsk z POLSKIMI klubami (tylko 2 razy triumfował Polski zespół)....:

2008/09 Lechia Gdańsk - Zoria 0:0
2009/10 Widzew Łódź - Zoria 0:3
2009/10 Pogoń Szczecin - Zoria 1:2
2010/11 Arka Gdynia - Zoria 0:2
2010/11 Jagiellonia - Zoria 1:2
2010/11 Warta Poznań - Zoria 1:2
2011/12 Lechia Gdańsk - Zoria 0:2
2012/13 Górnik Zabrze - Zoria 0:1
2013/14 Ruch Chorzów - Zoria 3:0
2013/14 Jagiellonia - Zoria 1:2
2014/15 Śląsk Wrocław - Zoria 2:2
2014/15 Korona Kielce - Zoria 2:0

odpowiedz
tutti - 07.08.2015 / 15:11, *..static.ip.netia.com.pl

nie ma co płakać. będzie czarter?

odpowiedz
m@rx - 07.08.2015 / 15:08, *..dynamic.chello.pl

Oni wyeliminowali Belgów 5-0 w dwumeczu w poprzedniej rundzie... To będzie ciężka przeprawa. Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy :(

odpowiedz
redi - 07.08.2015 / 15:05, *..centertel.pl

Siema panikarze i płaczki. Zoria mocny zespol? Tak tak, lepiej trafic na nie wiadomo co, a w grupie najlepiej malte, cypr i moldawie. Wezcie sie ogarnijcie bo zal to co piszecie. A potem mowia ze wygrali slaba grupe, mieli slabych przeciwnikow itp itd. Jak sie chce cos znaczyc w Europie to trzeba lepszych ogrywac od Zorii.

odpowiedz
L - 07.08.2015 / 15:04, *..internetdsl.tpnet.pl

To satelicki klub Szachtara Donieck ale Spartak Moskwa też miał być nie do przejścia...

odpowiedz
do czarodzieja - 07.08.2015 / 15:01, *..19-1.cable.virginm.net

no i co ze pojechali charleoi...charleoi to nie Legia, maja slaba obrone i dali sobie wbic 5 bramek

u nas obrona to filar tej druzyny,a z przodu tez mamy teraz mocna ekipe

ukraince nie maja szans w dwumeczu

odpowiedz
@xxx - 07.08.2015 / 14:59, *..dynamic.chello.pl

A wiesz gdzie teraz jest Metalist i w które miejsce zajął w poprzednim sezonie?

odpowiedz
d - 07.08.2015 / 14:59, *..19-1.cable.virginm.net

tak samo sie sraliscie przed meczem z charkowem....no i co? ogralismy ich, ukraina nie jest mocna liga,sa moze 2-3 zespoly jak dynamo czy dnipro i to wszystko...

odpowiedz
L L L - 07.08.2015 / 14:52, *..centertel.pl

Ja tu wiedzę że co drugi to obsra.ny,bo Legia wylosowala mistrza wszechświata zore lugansk hahahahahahahahaha.

odpowiedz
BEDZIE CIEZKO - 07.08.2015 / 14:41, *..centertel.pl

Po 1.: Liga Ukraińska jest dużo silniejsza
Po 2.: Ukraincy mieli w zeszlym sezonie klub w finale LE ktory przedzedl Ajax czyli pogromcow Legii
Po 3.: Ukraincy co sezon maja przedstawjciela w LM
Po 4.: Mistrzowie Albanii i Kazachstanu mają juz pewny udzial w LE i szanse na LM.
Po 5.: na tym etapie rozgrywek Polska ekstraklasa ma 2 przedstawicieli w rundzie play off eliminacji do LE a to tyle samo co Azerbejdżan...
Po 6.: Pozostali przedstawiciele eksrraklasy odpadli z zespolami ktorych juz nie ma w rozgrywkach el.LE...

...PO 7.: CZY KTOŚ MA JESZCZE WĄTPLIWOŚCI W KTÓRYM MIEJSCU STOI NASZA PILKA KOPANA? I UWAZA ZE BEDZIE LATWO Z UKRAINCAMI?

odpowiedz
rdz - 07.08.2015 / 14:40, *..static.ip.netia.com.pl

nie takie drużyny klękały przed (L)

odpowiedz
xxx - 07.08.2015 / 14:38, *..adsl.inetia.pl

do Kajetan-czarodziej. Znasz sie na pilce? Feyenord to teraz slaba druzyna, wiec swietne porównanie mozliwosci ;) rok temu Legia ograła metalist Charków. Czego sie bać? Sorry wyrównany mecz, ale awans Legii obowiązkiem. Szkoda, ze wciaz nie ma wzmocnien druzyny, bo teraz by sie one przydały...

odpowiedz
robson070 - 07.08.2015 / 14:37, *..18

@ miecio - nie le..ch a łach
@ludzie ogarnijcie się to nie Real to ukraiński zespół ...tylko nie płakać mamusi w rąbek od spódnicy , a teraz do piaskownicy płaczki

odpowiedz
Ibor - 07.08.2015 / 14:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak mamy się bać 4-5 drużyny ligi ukraińskiej to z czy do Europy.
Żeby było śmiesznie to do Kijowa jest bliżej z Warszawy niż z Ługańska

odpowiedz
sek - 07.08.2015 / 14:34, *..play-internet.pl

Legia nie ma trudnego rywala, tylko kraj jest paskudny, republika banderowska. Choć w tej części Ukrainy mieszkają sami Rosjanie.

odpowiedz
mars - 07.08.2015 / 14:31, *..dynamic.chello.pl

Rywal z ligi która miała swojego przedstawiciela w Finale Ligi Europy... samo to świadczy o ich potencjale. Łatwo nie będzie.

odpowiedz
Do tych co się dziwią... - 07.08.2015 / 14:25, *..dynamic.chello.pl

A co wy myślicie że Legia to jacyś wirtuozi? Prawda jest taka że Legia nie zdobyła nawet tytułu w tej cienkiej lidze gdzie gdzie niby ten "najlepszy" odpadł z LM z mistrzem średnio-przeciętnej ligi szwajcarskiej, Jagiellonia i Śląsk - czołowe zespoły 'ekstraklapy' odpadły z śmiesznymi drużynami których już nie ma w pucharach... A my teraz trafiamy na przedstawiciela Ligi która miała drużynę w FINALE poprzedniej edycji LE, drużynę która przeszła m.in. Ajax który nas rozgromił a który też podobnie jak Amica odpadł już z LM... Czy to powinno nas napawać optymizmem? Do tego dodajac że taki Mistrz Albanii czy Kazachstanu ma już pewne miejsce w grupie LE i wciąż szanse na LM mamy odpowiedź w którym miejscus stoi poziom NASZEJ LIGI.... Oczywiście wszyscy byśmy chcieli awansu Legii, ale musimy trzeźwo patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i jasnosobie powiedzieć że spacerek to to nie będzie.

odpowiedz
Ll)odz - 07.08.2015 / 14:25, *..toya.net.pl

Rywal solidny ale bez paniki,to nie są ogórki ale do przejscia.

odpowiedz
W-wa - 07.08.2015 / 14:21, *..rev.snt.net.pl

Myślę, że z tym rywalem to nie przelewki.
wystarczy spojrzeć w skład i zobaczyć, że gra w nim Shevchenko :)

odpowiedz
assss - 07.08.2015 / 14:18, *..ssp.dialog.net.pl

W obecnym sezonie zmagania rozpoczęli w 3Q, eliminując bardzo wyraźnie Charleroi (3-0, 2-0, agg. 5-0), które z kolei wcześniej rozniosło Beitar Jerozolima (5-1, 4-1, agg. 9-2). Słabeuszami raczej nie są.


Bardzo trudne losowanie!

odpowiedz
td - 07.08.2015 / 14:13, *..241

Śmiać mi się z Was chce... tak nisko cenicie Legię, że obawiacie sie jakiś no namów z upakrainy ? Kimo oni są i co osiągnęli w swojej historii, bo ja o nich słyszę pierwszy raz. Taką egzotykę Legia powinna wciągnąć nosem, przynajmniej w takim stylu jak z celtikiem. Jak podda mecz na starcie jak z Ajaxem, bez walki, zaangażowania a przede wszystkim bez wiary to tak będzie, ale rywal to egzotyka...

odpowiedz
czupakabra - 07.08.2015 / 14:04, *..1

"miecio, 07.08.2015 13:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czemu Lech ma latwiejszych przeciwnikow?""

Bo jest słaby i dają im szansę.

odpowiedz
m - 07.08.2015 / 14:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wczoraj ktos mówił że UEFA wrabie Nas na na Ługańsk - i będzie kolejna okazja do karania polaków.

odpowiedz
do luxx - 07.08.2015 / 13:51, *..itsa.net.pl

z choinki się urwałeś ? jakie ogórki ? ogórki już poodpadały

odpowiedz
WWA - 07.08.2015 / 13:50, *..ntlworld.ie

to jest strona kibicow Legii czy jakis trzesi portkow?
Ilu tu obsranych komentatorow, jedzimy z nimi jak z kazdym kolejnym. co to jest baba jaga albo skisla zeby sie obawiac
Ogarnijcie sie chlopcy

odpowiedz
Legionista80 - 07.08.2015 / 13:48, *..play-internet.pl

Najgorsze z mozliwych losowan...silny przeciwnik, niedoceniany, ale chcemy grac dalej to trzeba wygrac...

odpowiedz
Jazz(L)atin - 07.08.2015 / 13:47, *..138.atman.pl

Ludzie podgarnijcie się - śnicie o LM a przed Ukraińcami sracie w gacie ... rację mają Ci co piszą o weryfikacji (L), chociaż wydaje mi się, że pierwszy test będzie w najbliższą niedzielę ze skisłą

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 07.08.2015 / 13:42, *..range86-178.btcentralplus.com

Zeszly sezon ma to do tego ze oni sie nie oslabiaja.. Mowie ze losowanie jest fatalne i tyle, to jest fakt. Zobacz jak pojechali belgow. Oni trzymaja pozim, to nie bedzie spacerek! Oby do przodu. Tak jak pisalem to bedzie egzamin dojrzalosci. Zobaczymy gdzie jestesmy.. Bez napinki ;)

odpowiedz
Ese - 07.08.2015 / 13:40, *..172

Zatem nadchodzi czas prawdy dla Berga... Zobaczcie z kim my graliśmy w tym sezonie - jedyny trudny rywal na początku. Teraz Wisła u siebie, potem ta Ukraina i na koniec Jaga na wyjeździe która jak zwykle zepnie się na maxa... Wszyscy absolutnie w zasięgu ale spacerki się skończyły.

odpowiedz
Kowalsky - 07.08.2015 / 13:40, *..82

Klub to nie z Ukrainy, tylko z Ługańskiej Republiki Ludowej

hehe :)

odpowiedz
luxx - 07.08.2015 / 13:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

lipa straszna.... ta zoria jest najmocniejsza z tego koszyka! mialy byc ogorki w stylu karabach agdam albo dynamo minsk...

odpowiedz
Misza_Praga - 07.08.2015 / 13:36, *..132

Zgadłem:)))

odpowiedz
rafaelo - 07.08.2015 / 13:35, *..dynamic.chello.pl

Bez dobrego rozgrywającego, jak teraz to łatwo nie będzie...

odpowiedz
do gizior - 07.08.2015 / 13:33, *..ntlworld.ie

Oby tylko mama zabronila ci dostepu do komputera

odpowiedz
sgg - 07.08.2015 / 13:33, *..dynamic.chello.pl

Będzie ciężko. Rywal jest trudny i do tego w formie. Zoria była rewelacją silniejszej od ekstraklasy Ligi Ukraińskiej poprzedniego sezonu. Będzie trudno, ale trzeba dać z siebie 100%

odpowiedz
qemp - 07.08.2015 / 13:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mogło być lepiej i gorzej.Patrząc jednak na naszą formę to powinniśmy powalczyć z każdym na tym etapie.Oby tylko Jodła wrócił...

odpowiedz
do kajtus czarodziej - 07.08.2015 / 13:29, *..19-1.cable.virginm.net

co ma zeszly sezon do obecnego...

zobacz jak legia sie meczyla z kazdym 2-3 miesiace temu,a teraz jedzie kazdego bez masla

rywal jak najbardziej do przejscia, mecz w kijowie na tym stadionie co z charkowem

tam zorya grala z charleoir

odpowiedz
jkg - 07.08.2015 / 13:28, *..dynamic.chello.pl

Rywal silniejszy o 2-3 klasy od Albańców i Rumunów. Tu już Legia będzie musiała zagrać na 101% możliwości żeby awansować do grupy.

odpowiedz
j - 07.08.2015 / 13:27, *..19-1.cable.virginm.net

znowu wyjazd do kijowa..

ten ich malanowsky jest dobry

odpowiedz
Dickson Chotowski - 07.08.2015 / 13:25, *..range86-153.btcentralplus.com

A nie mozna w Lwowie ?.....Przynajmniej w Kijowie nie bedzie ruskich flag ale za to banderowskie beda. Zobaczymy co mafiauefa zrobi = NIC !!

odpowiedz
77//82 - 07.08.2015 / 13:25, *..dynamic.chello.pl

Najgorsze możliwe losowanie. Rywal trudny, w dobrej dyspozycji, do tego ta cholerna (tfu!) Ukraina, na której znowu zarobimy jakieś kary :/ Jedyny plus, że pierwszy mecz na wyjeździe, ale to marne pocieszenie. "To będzie trudny mecz".

odpowiedz
Rado - 07.08.2015 / 13:24, *..222

Będzie ciężko...

odpowiedz
gizior - 07.08.2015 / 13:23, *..83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żeby tylko legia zabronila kibica legii jechac na Ukrainę

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 07.08.2015 / 13:21, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Rywal nieobliczalny, ale takich trzeba przechodzić. W sumie, jeszcze przed podziałem na grupy, pisałem, że dostaniemy rywala ze wschodniej Europy, licząc na Mińsk, a dostaliśmy Ukraińców (separatystów?). Lech trafił ciekawiej pod każdym względem.

odpowiedz
EBR - 07.08.2015 / 13:21, *..100

Ukraińcy są mocni ale nie aż tak żeby przejść naszych.

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 07.08.2015 / 13:20, *..ssp.dialog.net.pl

Gitara termin pasuje JADĘ !!!

odpowiedz
mmm - 07.08.2015 / 13:20, *..dynamic.chello.pl

Złe losowanie, amica wejdzie do grupy :/

odpowiedz
Tito - 07.08.2015 / 13:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak sie nie załapią to zwolnią Berga?

odpowiedz
Mr T - 07.08.2015 / 13:20, *..dynamic.mm.pl

Będzie ciężko.

odpowiedz
Tomek - 07.08.2015 / 13:20, *..fresenius.de

dobrze ze 1szy mecz na wyjezdzie....patrzac na statystyki latwy zespol, ale w naszej lidze nie takie rzeczy sie dzialy, wiec dmuchamy na zimne

odpowiedz
malik - 07.08.2015 / 13:19, *..fast-net.com.pl

Niebezpieczny teren mysle ze bedzie dobrze {L} 1916

odpowiedz
wrt - 07.08.2015 / 13:19, *..itsa.net.pl

mogło być gorzej , pojedziemy ich

odpowiedz
bamph - 07.08.2015 / 13:19, *..satfilm.net.pl

pierwsza powazna weryfikac tego na co nas stac bedzie w tym sezonie , powodzenia chlopaki

odpowiedz
bie(L)sko - 07.08.2015 / 13:18, *..pl

...znowu niecywilizowany kraj. Taki los. A skoro los, tak wyznaczył mam drogę do 1/16 przez Ukrainę, niech tak będzie. LEGIA MISTRZ HEJ

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 07.08.2015 / 13:18, *..range86-178.btcentralplus.com

Fatalne losowanie, rywal cholernie niewygodny, wystarczy zobaczyc jak feyenord sie z nimi meczyl w fazie play-off w zeszlym sezonie. No coz zobaczymy gdzie jestesmy, przed namio prawdziwy egazmin dojrzalosci!

odpowiedz
len - 07.08.2015 / 13:17, *..10.dormar.net.pl

Bedzie OK.

odpowiedz
miecio - 07.08.2015 / 13:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czemu Lech ma latwiejszych przeciwnikow?

odpowiedz
Zimny - 07.08.2015 / 13:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwszy mecz na wyjeździe, pewnie w Kijowie, to najważniejsze. Nie przegrać, a u siebie dopełnić formalności.

odpowiedz
sanders - 07.08.2015 / 13:16, *..play-internet.pl

ciekawe gdzie mecz bedzie? Lwów??

odpowiedz
jsk - 07.08.2015 / 13:16, *..39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fart :)

odpowiedz
Lfan - 07.08.2015 / 13:15, *..dynamic.chello.pl

Lipa...

odpowiedz
ROCCO - 07.08.2015 / 13:14, *..static.ip.netia.com.pl

Zawsze mogło być gorzej, nie ma tragedii. Awans jest obowiązkiem!!!

odpowiedz
Gimbi - 07.08.2015 / 13:14, *..217

Tym razem Jan Urban miałby rację: "To będzie trudny mecz" :-/

odpowiedz