REKLAMA

Losowanie 4. rundy el. Ligi Europy LIVE!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13:00 w Nyonie rozpocznie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie w rozgrywkach biorą udział dwa polskie zespoły - Legia Warszawa i Lech Poznań, który odpadł w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Obydwie drużyny są rozstawione, dzięki czemu mogą trafić na potencjalnie słabszego rywala. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Eurosport. Zapraszamy również do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z losowania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
sanders - 07.08.2015 / 13:12, *..play-internet.pl

kur... wiedzialem, beda nam kazac przegrac bo ukraincy :)

odpowiedz
cr7 - 07.08.2015 / 13:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zorya ,czyli jak typowałem

odpowiedz
bie(L)sko - 07.08.2015 / 12:58, *..pl

... a ja chciałbym Żilinę. A to Duda miałby do chaty blisko, a i ja na mecz miałbym niedaleko. LEGIA MISTRZ HEJ

odpowiedz
mati - 07.08.2015 / 12:43, *..static.ip.netia.com.pl

a na uefa.com nie ma jakiegoś stream'a jak to zazwyczaj bywa?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.