fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Mistrzów. 20 lat minęło... - zwiastun (VIDEO)

Woytek, źródło: sport.tvp.plWiadomość archiwalna>

W tym roku mija 20 lat od czasu, gdy Legia grała w Lidze Mistrzów. 9 sierpnia 1995 roku "Wojskowi" rozpoczęli drogę do piłkarskiego raju meczem z IFK Goeteborg. Z tej okazji TVP Sport przygotował cykl materiałów "Legia Mistrzów. 20 lat minęło", w których będziecie mogli obejrzeć wspomnienia i kulisy meczów Legii w pamiętnym sezonie 95/96. Przez najbliższe tygodnie na sport.tvp.pl i na Legionisci.com będą publikowane materiały video. Dziś prezentujemy zwiastun programu.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

J-62 - 15.08.2015 09:42:24, *.internetdsl.tpnet.pl

A może tak się uda podać więcej informacji co do godzin i dni emisji ??

Szymon - 15.08.2015 10:00:29, *.dynamic.chello.pl

Ale żenada - żeby tyle lat nie umiec zmontowac ekipy grajków - polski paradoks

Eld - 15.08.2015 10:14:31, *.play-internet.pl

Łezka się w oku kręci. ...

Michał - 15.08.2015 10:40:19, *.play-internet.pl

Wspaniale wspomnienia aż ciarki przechodzą to były czsy

Olimp - 15.08.2015 12:16:49, *.elblag.vectranet.pl

29.08.2015 OlimpiaElblag-Legia Warszawa druzyny Old Boy
Mecz z okazji 70 lecia klubu z Elblaga.
Godz.15.00 stadion Olimpii. zapraszamy BSNT.

e - 15.08.2015 12:39:17, *.19-1.cable.virginm.net

gdzies w internecie byla taka mapka europy z zaznaczonymi latami ile lat kazdy kraj nie mial druzyny w fazie grupowej LM.... najdluzej polska 19lat

e - 15.08.2015 12:44:43, *.19-1.cable.virginm.net

zawsze sie zastanawiam co sie stalo z flaga z 36 i 40sekundy filmu...czeka na kolejna Lige MIstrzow?

berg jaki zly schodzi z boiska hahahaha

do e, - 15.08.2015 12:57:53, *.dynamic.gprs.plus.pl

Raczej czeka na LM, ale zapewne wymaga odnowienia

mado - 15.08.2015 13:05:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piekne wspomnienia i wspaniala gra LEGII ! LEGIA !!!

Ddreporter - 15.08.2015 14:39:57, *.dynamic.chello.pl

Do dzis mam ta koszulke, z wynikami lm :)

Marycki - 15.08.2015 15:23:00, *.adsl.inetia.pl

Pamiętam jak dziś te mecze

soki - 15.08.2015 15:31:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To były czasy pozdrawiam kibic L z Torunia!!

do e - 15.08.2015 17:06:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po tym jak zdechł poznań odpadł to już 20 lat nawet będzie.

domel - 15.08.2015 17:06:45, *.free.aero2.net.pl

b£agam, tylko sie nie rozklejac...
jak moj wuj za£osnie wspomina£ 1:1 na Wembley
nie idzdzie ta droga!

martino - 15.08.2015 18:45:11, *.152.tesatnet.pl

Pierwszy szalik i to właś nie z LM

Mario - 15.08.2015 19:13:28, *.130

Zawsze z łezką w oku wspominam ten skład Legii. Na każdej pozycji super zawodnik. Wszystkim dowodził genialny generał Pisz. Na luzie jechali wszystkich w lidze, jak chcieli. To były czasy kiedy Legia ściągała wszystkich najlepszych z mocniejszej wtedy ligi. Sprowadzała też polskich zawodników z zagranicznych lig. Teraz cała Europa nam odjechała. Legia lepsza wtedy od mistrza Anglii. Każdy piłkarz to była indywidualność.

kotpali - 16.08.2015 09:02:07, *.dynamic.chello.pl

nie mogę się doczekać :)

OIF - 16.08.2015 19:17:18, *.play-internet.pl

Aż się łezka w oku kręci, to byli zawodnicy, człowiek przyszedł na trening, fotka, autograf, a teraz szkoda gadać gwiazdeczki wielkie.....