fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Mistrzów. 20 lat minęło... - zwiastun (VIDEO)

Woytek, źródło: sport.tvp.plWiadomość archiwalna>

W tym roku mija 20 lat od czasu, gdy Legia grała w Lidze Mistrzów. 9 sierpnia 1995 roku "Wojskowi" rozpoczęli drogę do piłkarskiego raju meczem z IFK Goeteborg. Z tej okazji TVP Sport przygotował cykl materiałów "Legia Mistrzów. 20 lat minęło", w których będziecie mogli obejrzeć wspomnienia i kulisy meczów Legii w pamiętnym sezonie 95/96. Przez najbliższe tygodnie na sport.tvp.pl i na Legionisci.com będą publikowane materiały video. Dziś prezentujemy zwiastun programu.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Koszulki - 17.09.2015 / 20:10, *..static.chello.pl

Kupię koszulki Legii z lat 80, 90-tych

odpowiedz
OIF - 16.08.2015 / 19:17, *..play-internet.pl

Aż się łezka w oku kręci, to byli zawodnicy, człowiek przyszedł na trening, fotka, autograf, a teraz szkoda gadać gwiazdeczki wielkie.....

odpowiedz
kotpali - 16.08.2015 / 09:02, *..dynamic.chello.pl

nie mogę się doczekać :)

odpowiedz
Mario - 15.08.2015 / 19:13, *..130

Zawsze z łezką w oku wspominam ten skład Legii. Na każdej pozycji super zawodnik. Wszystkim dowodził genialny generał Pisz. Na luzie jechali wszystkich w lidze, jak chcieli. To były czasy kiedy Legia ściągała wszystkich najlepszych z mocniejszej wtedy ligi. Sprowadzała też polskich zawodników z zagranicznych lig. Teraz cała Europa nam odjechała. Legia lepsza wtedy od mistrza Anglii. Każdy piłkarz to była indywidualność.

odpowiedz
martino - 15.08.2015 / 18:45, *..152.tesatnet.pl

Pierwszy szalik i to właś nie z LM

odpowiedz
domel - 15.08.2015 / 17:06, *..free.aero2.net.pl

b£agam, tylko sie nie rozklejac...
jak moj wuj za£osnie wspomina£ 1:1 na Wembley
nie idzdzie ta droga!

odpowiedz
do e - 15.08.2015 / 17:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po tym jak zdechł poznań odpadł to już 20 lat nawet będzie.

odpowiedz
soki - 15.08.2015 / 15:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To były czasy pozdrawiam kibic L z Torunia!!

odpowiedz
Marycki - 15.08.2015 / 15:23, *..adsl.inetia.pl

Pamiętam jak dziś te mecze

odpowiedz
Ddreporter - 15.08.2015 / 14:39, *..dynamic.chello.pl

Do dzis mam ta koszulke, z wynikami lm :)

odpowiedz
mado - 15.08.2015 / 13:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Piekne wspomnienia i wspaniala gra LEGII ! LEGIA !!!

odpowiedz
do e, - 15.08.2015 / 12:57, *..dynamic.gprs.plus.pl

Raczej czeka na LM, ale zapewne wymaga odnowienia

odpowiedz
e - 15.08.2015 / 12:44, *..19-1.cable.virginm.net

zawsze sie zastanawiam co sie stalo z flaga z 36 i 40sekundy filmu...czeka na kolejna Lige MIstrzow?

berg jaki zly schodzi z boiska hahahaha

odpowiedz
e - 15.08.2015 / 12:39, *..19-1.cable.virginm.net

gdzies w internecie byla taka mapka europy z zaznaczonymi latami ile lat kazdy kraj nie mial druzyny w fazie grupowej LM.... najdluzej polska 19lat

odpowiedz
Olimp - 15.08.2015 / 12:16, *..elblag.vectranet.pl

29.08.2015 OlimpiaElblag-Legia Warszawa druzyny Old Boy
Mecz z okazji 70 lecia klubu z Elblaga.
Godz.15.00 stadion Olimpii. zapraszamy BSNT.

odpowiedz
Michał - 15.08.2015 / 10:40, *..play-internet.pl

Wspaniale wspomnienia aż ciarki przechodzą to były czsy

odpowiedz
Eld - 15.08.2015 / 10:14, *..play-internet.pl

Łezka się w oku kręci. ...

odpowiedz
Szymon - 15.08.2015 / 10:00, *..dynamic.chello.pl

Ale żenada - żeby tyle lat nie umiec zmontowac ekipy grajków - polski paradoks

odpowiedz
J-62 - 15.08.2015 / 09:42, *..internetdsl.tpnet.pl

A może tak się uda podać więcej informacji co do godzin i dni emisji ??

odpowiedz