Zagłębie Sosnowiec na meczu z Wigrami Suwałki - fot. zaglebie.sosnowiec.pl

Grali przyjaciele

Zagłębie przegrało na Ludowym z Wigrami Suwałki 2-3, tracąc trzeciego gola na dwie minuty przed końcem. W 90. minucie sosnowiczanie nie wykorzystali rzutu karnego. Pewne wyjazdowe zwycięstwo z Twente zanotował FC Den Haag. W niedzielę Olimpia rozgromiła rezerwy Jagiellonii 5-1.

Eredivisie: Twente Enschede 1-4 (0-2) FC Den Haag
Bramki: Ziyech 59' - Havanaar 13', Schaken 27', Wormgoor 72', Duplan 80'

I liga: Zagłębie Sosnowiec 2-3 (0-2) Wigry Suwałki
Bramki: Bramki: Michał Fidziukiewicz 72', 86' - Kamil Adamek 4', Bartłomiej Kalinkowski 32', Tomasz Jarzębowski 88'

III liga: BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 (2-1) Górnik II Zabrze
Bramki: Bramki: Wiśniewski 26', Zdolski 35' - Rutkowski 11'

III liga: Olimpia Elbląg 5-1 (5-0) Jagiellonia II Białystok
Bramki: Damian Szuprytowski 10', Łukasz Pietroń 13', 33', Paweł Piceluk 20', Radosław Bukacki 39' - Paweł Drażba 52' - karny