Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice - fot. Woytek / Legionisci.com

Latal: Mamy trochę szczęścia

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Radoslav Latal (trener Piasta): Początek był zły w naszym wykonaniu, zwłaszcza po zderzeniu Vacka. Zawodnik poprosił mnie o 2-3 minuty, bo może uda się dograć ten mecz. Tak się na szczęście stało. Potem Legia strzeliła bramkę. Próbowaliśmy grać na trzech obrońców. Pierwsze 15 minut to tragedia dla nas. Koniec pierwszej połowy był znacznie lepszy. Zdobyliśmy bramkę, chłopcy starali się walczyć. Było widać, że chcą wygrać, zdobyć trzy punkty.
Trzeba przyznać, że mamy trochę szczęścia, ale jednocześnie był to nasz najlepszy mecz w Gliwicach. Nie liczyłem, że wygramy te początkowe mecze i tak szybko będziemy liderem.