Liga Fanów - fot. Paleta Obrazów
REKLAMA

Agresywni Ochota mistrzem w Lidze Fanów. Trwają zapisy na kolejny sezon

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Lepiej późno niż wcale - poniżej prezentujemy ostatecznie rozstrzygnięcia w zakończonym sezonie 2014/2015 w amatorskich rozgrywkach Ligi Fanów. Miliony minut, tysiące akcji, setki bramek, dziesiątki piłkarzy i jedna miłość - piłka nożna! Liga Fanów jak co roku była bardzo emocjonująca i pasjonująca. Walka o miejsca na podium trwała do ostatnich minut, a o ostatecznych rezultatach zdecydowały detale.

Dla jednych ten sezon okazał się szczęśliwy, dla drugich pechowy. Jedni otwierali szampana, drudzy musieli otrzeć łzy. W większości rywalizacja o miano najlepszej drużyny była wyjątkowo wyrównana i trwała prawie do ostatniej kolejki. Mistrzostwo zdobyła jednak drużyna, która na tle rywali zdecydowanie się wyróżniała, świeciła blaskiem mocniejszym niż ktokolwiek inny, wzbiła się na wyższy poziom. Drużyna, która rozgrywki zdominowała, sprowadziła do roli walki o drugie i trzecie miejsce. Agresywni Ochota drugi sezon z rzędu dzierżą miano najlepszej drużyny Ligi Fanów, a w przyszłym sezonie pewnie powalczą o trzeci tytułu rzędu, co jeszcze nikomu w tych rozgrywkach się nie udało. Chłopaki z Ochoty przez cały sezon grali widowiskowo, zespołowo, bardzo skutecznie i zasłużenie wygrywają Ligę nie przegrywając przez cały sezon żadnego spotkania (tylko jeden remis!) Warte podkreślenia jest to iż zespół Agresywnych ma najlepszą obronę w całej Lidze Fanów i prawie najskuteczniejszy atak. Zdobyli 135 bramek, tracąc tylko 55. Przypominamy że to już czwarty tytuł Mistrza Ligi Fanów ekipy z Ochoty.

Pragniemy podziękować wszystkim pasjonatom piłki nożnej oraz zawodnikom, którzy kolejny sezon spędzili razem z Ligą Fanów. Czas spędzony z Wami to czas spędzony w doborowym towarzystwie w najlepszej Lidze Szóstek Piłkarskich w Warszawie. Gratulujemy tym, którzy sięgnęli po laury, ale także i pozostałym, którzy tak dzielnie walczyli. Mamy nadzieję, że organizacja całego sezonu była na odpowiednim poziomie i zadowoliła wszystkich, którzy brali w nim udział. Już teraz życzymy samych sukcesów w sezonie 2015/2016, który rozpocznie się w połowie września.

Zawsze powtarzamy, że najważniejszą częścią rozgrywek Ligi Fanów są jego uczestnicy, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni obserwując ich dobrą zabawę i osiągnięte sukcesy w życiu sportowym i prywatnym. Już dziś czynimy przygotowania, aby kolejny sezon był dla Was, a tym samym dla nas, nie mniej udany. Wierzymy w równie owocną współpracę i czekamy na wasze potwierdzenie udziału w kolejnym sezonie.

Wszelkie informacje na temat rozgrywek i aktualna oferta na nowy sezon jak zwykle na www.ligafanow.pl.


Puchar Fair Play: Tylko Zwycięstwo
Najlepszy Sędzia: Piotr Krajewski

I LIGA
1. Agresywni Ochota
2. Cosa Nostra
3. FC Natolin
Najlepszy bramkarz: Grzegorz Michalak (Orzełki Koło)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Komorowski (Promil Mokotów)
Najlepszy strzelec: Łukasz Widelski (Moczymordy)
MVP Ligi: Rafał Polakowski (Nakacu Grochów)

fot. Paleta ObrazówAgresywni Ochota
fot. Paleta ObrazówCosa Nostra
fot. Paleta ObrazówFC Natolin

II LIGA
1. Fundacja Ader
2. FC Opoczno
3. FC Grochów
Najlepszy bramkarz: Tomas Frutos (Hiszpania Club de Futbol)
Najlepszy zawodnik: Piotr Kaczorowski (FC Kretes)
Najlepszy strzelec: Krzysztof Banaszek (Ganadores)
MVP Ligi: Patryk Wilczewski (Chacarita)


III LIGA "A"
1. Junak
2. NiHooya
3. FC Zdrowa Cela
Najlepszy bramkarz: Michał Karaszewski (NiHooya)
Najlepszy zawodnik: Wiktor Tymiński (Uderzenie Mysiadło)
Najlepszy strzelec: Artur Trojanowski (FC Zdrowa Cela)
MVP Ligi : Artur Trojanowski (FC Zdrowa Cela)

III LIGA "B"
1. FC Majeszczaki
2. Dream Team Wola
3. FC Albatros
Najlepszy bramkarz: Karol Gębski (FC Majeszczaki)
Najlepszy zawodnik: Marcin Bienias (Dream Team Wola)
Najlepszy strzelec: Marcin Bienias (Dream Team Wola)
MVP Ligi: Marcin Bienias (Dream Team Wola)

fot. Paleta Obrazów

Trwają zapisy do Ligi Fnaów

Zachęcamy wszystkie amatorskie drużyny, bez względu na poziom prezentowanych umiejętności, do dołączenia do naszych rozgrywek. Profesjonalizm organizatorów, świetna atmosfera, sportowe emocje na świeżym powietrzu, odlotowe nagrody, niskie wpisowe, regularnie wprowadzane ulepszenia - czyli wszystko to co najlepsze w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Oczywiście poza standardową ofertą, przygotowaliśmy dla Was kilka nowości. Zobaczcie co tym razem czeka na Was w ramach niespodzianki i stałego rozwoju zmagań ligowych.

W najbliższym sezonie gwarantujemy między innymi:
- rozgrywki w weekendy na boisku ze sztuczną trawą
- skróty wideo meczów ligowych (nowość!)
- TurboFan - czyli testowanie piłkarzy w różnych zadaniach technicznych (nowość!)
- wywiady z zawodnikami, nowe materiały video, felietony (nowość!)
- zdjęcia profilowe (nowość!)
- rozbudowana galeria foto znakomitej jakości
- zapowiedzi oraz podsumowania wszystkich spotkań, raporty meczowe (nowość!)
- rozbudowane statystyki indywidualne, w tym „asystent" oraz „kanadyjczyk" (nowość!)
- wybór drużyny tygodnia (nowość!)
- wybór "6-tki" kolejki
- klasyfikacja Fair Play i statystyki sędziowskie
- darmowa woda mineralna
- atrakcyjne nagrody i wyróżnienia dla wszystkich zespołów biorących udział w Lidze
- uroczyste zakończenie sezonu w restauracji Sport Bar
- niezapomnianą atmosferę piłkarskiego widowiska i ogromną dawkę emocji

Liga Fanów to w pełni profesjonalne rozgrywki dla grup znajomych, firm, studentów, ale przede wszystkim dla pasjonatów gry w piłkę nożną. W zmaganiach drużyny podzielone są według piłkarskich umiejętności, dlatego też jeśli nie macie dużego doświadczenia w grze lub wręcz przeciwnie - dotychczas nie mieliście sobie równych, to Liga Fanów gwarantuje rywalizację na możliwie najbardziej zbliżonym do siebie poziomie. Jeżeli masz jakieś pytania, dzwoń na numer 609-021-030 albo napisz na adres kontakt@ligafanow.pl

fot. Liga Fanów

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.