REKLAMA

LIVE!: Losowanie Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 w Monako odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Europy. Legia Warszawa znalazła się w koszyku nr 3. Oznacza to, że może wylosować dwóch potencjalnie silniejszych od siebie rywali. Wśród potencjalnych przeciwników Legii są m.in. dobrze znane nam zespoły - Ajax, Lazio, Celtic, Rosenborg czy Molde. Transmisję z losowania przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Eurosport 2, a my już teraz zapraszamy do naszego CENTRUM LOSOWANIOWEGO, gdzie przez najbliższe godziny możecie oczekiwać na losowanie, czytać ciekawostki i komentować!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
jacek - 28.08.2015 / 13:53, *..201

i co myśleć o NASZEJ grupie , ciekawa i całe szczęście ,że bez bandery i upa

odpowiedz
tutti frutti - 28.08.2015 / 13:53, *..bb.sky.com

Grupa D: Napoli, Brugge, Legia, FC Midtjylland !!!

Gorzej dla nas piłkarsko, kibicowsko mocno.

odpowiedz
tutti frutti - 28.08.2015 / 13:50, *..bb.sky.com

Tottenham
Celtic
Partizan
Jak dla mnie i kibicowsko dobrze i piłkarsko w zasięgu:)

odpowiedz
Blackbull - 28.08.2015 / 13:41, *..dynamic.chello.pl

Może być
choć szkoda że nie grupa A, C lub J

odpowiedz
kaczi - 28.08.2015 / 13:40, *..play-internet.pl

Grupa D !!!!

odpowiedz
mado - 28.08.2015 / 13:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ajax Amsterdam , Celtic Glasgow , LEGIA WARSZAWA , Partizan Belgrad !

odpowiedz
(L)odz - 28.08.2015 / 12:57, *..toya.net.pl

Uważam że LEGIA nagrała się juz w LE z druzynami klasy słabo sredniej ,może tym razem los dałby rywali ciut silniejszych zarówno pod względem medialnym jak i sportowym.Wtedy zobaczymy ile nam brakuje do lepszych jak wyglądamy na tle zespołów typu Schalke,Lazio,Tottenham,Braga z którymi to swego czasu wyrównane boje toczyła Wiisła czy Lech.

odpowiedz
lol - 28.08.2015 / 12:51, *..dynamic.chello.pl

jak mamy czytac ciekawostki jak link prowadzi do live z meczu z wczoraj...

Redakcja (LL!): odśwież stronę

odpowiedz
@pytanie - 28.08.2015 / 12:48, *..dynamic.chello.pl

Byli, ale sa w zasiegu.

odpowiedz
Dawać mi cweltic - 28.08.2015 / 12:44, *..dynamic.chello.pl

Grupa-Cweltic + ?+ Totenham!

odpowiedz
@Felix - 28.08.2015 / 12:38, *..dynamic.chello.pl

Pełna zgoda. Faza grupowa to dopiero przedbiegi we właściwej fazie. Osiągnięciem to by była przynajmniej 1/8 finału... Aniektórzy już by cieli BVB, Liverpool, Ajax i zakończyć na fazie grupowej....

odpowiedz
pytanie - 28.08.2015 / 12:37, *..play-internet.pl

A Dnipro teraz takie słabe, że ich chcecie? Przypominam, że byli w finale LE ostatnio.

odpowiedz
do Łyzy z Brazzers - 28.08.2015 / 12:33, *..devs.futuro.pl

Pełna zgoda. Teraz najlepsi będą najsłabsi. :D Wyjdziemy z grupy i będzie ogień, chłopaki będą wypoczęci. :D

odpowiedz
Felix - 28.08.2015 / 12:33, *..dynamic.chello.pl

Najgorsze jest to że dla większości w Polsce to już jest szczyt i 99% osób (wraz z prezesami klubów i piłkarzami którzy sami znają swoje możliwości) chce trafienia silnych medialnych rywali, zgarnięcia kasy za bilety, prawa tv i tyle. A prawda jest taka że do tej pory graliśmy tylko śmieszne eliminacje i nic nie osiągnęliśmy bo dopiero teraz zaczynają się właściwe rozgrywki i powinniśmy myśleć o tym aby jak najdalej zajść, a nie o tym żeby rozegrać z każdym po 2 mecze w grupie i na tym zakończyć... :-/

odpowiedz
Krzeszczu - 28.08.2015 / 12:31, *..95

Cweltic, tottenham i ktos trzeci.
Cweltic, bo zasluguja na nowy lomot i o motywacje nie trudno. Tottenham, bo to klasyczna druzyna z Londynu ktora uwielbiam. I ktora totalnie olewa Lige Europy (jak to sami mowia puchar Mickey Mouse)
I ktos trzeci, nie gra roli, bo jak juz ogralismy cweltik i Spurs to awans zapewniony ;-))

THIS! IS! LEGIA!!!

odpowiedz
f2 - 28.08.2015 / 12:30, *..dynamic.chello.pl

Ciekawe po co wielu z was chce takich marek które piłkarsko wywalą nas z LE już w fazie grupowej? Chyba chcemy wyjść z grupy?! Dawać Dnipro, APÓEL i Skenerbeu i możemy walczyć o wyjście z grupy!

odpowiedz
Łysy z Brazzers - 28.08.2015 / 12:09, *..dynamic.chello.pl

A ja bym wolał możliwie najsłabszych rywali z każdego koszyka. Co z tego, że będziemy mieli w grupie 3 "medialnych" rywali jak zakończymy rywalizację z wynikiem 0 punktów?

odpowiedz
Andrew(L) - 28.08.2015 / 12:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli patrzeć na:
1. Finanse to: Borussia, Liverpool, Partizan

2. Kibicowsko: Tottenham/ Olimpique, Lazio, Partizan

3. Najłatwiejsza: Dnipro, Celtik / Apoel, Asteras

odpowiedz
wwa - 28.08.2015 / 11:40, *..dynamic.chello.pl

Boże, daj nam Celtic, tylko o to proszę....

odpowiedz
jerzy - 28.08.2015 / 11:36, *..play-internet.pl

Borusia liverpool partizan

odpowiedz