SSC Napoli, Club Brugge KV, FC Midtjylland rywalami Legii w fazie grupowej!
REKLAMA

Liga Europy: SSC Napoli, Club Brugge KV i FC Midtjylland rywalami Legii!

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Monaco rozlosowano grupy Ligi Europy. Legia Warszawa trafiła do grupy D. Jej rywalami na tym etapie rozgrywek będą: SSC Napoli, Club Brugge KV i FC Midtjylland. Jeszcze dzisiaj zostanie ogłoszony szczegółowy terminarz spotkań.

Grupa D:
SSC Napoli (Włochy) 84,102
Club Brugge KV (Belgia) 41,440
Legia Warszawa 24,800
FC Midtjylland (Dania) 7,960

Grupa I:
FC Basel (Szwajcaria) 84,875
ACF Fiorentina (Włochy) 49,102
Lech Poznań 17,300
CF Os Belenenses (Portugalia) 12,276

Grupa A:
Ajax Amsterdam (Holandia) 66,195
Celtic Glasgow (Szkocja) 39,080
Fenerbahce Stambuł (Turcja) 30,020
Molde FK (Norwegia) 10,375

Grupa B:
Rubin Kazań (Rosja) 57,099
Liverpool FC (Anglia) 47,078
FC Girondins Bordeaux (Francja) 24,483
FC Sion (Szwajcaria) 7,195

Grupa C:
Borussia Dortmund (Niemcy) 99,825
PAOK Saloniki (Grecja) 40,880
FK Krasnodar (Rosja) 15,099
Qəbələ FK (Azerbejdżan) 2,750

Grupa E:
Villarreal CF (Hiszpania) 58,999
FC Viktoria Pilzno (Czechy) 41,825
SK Rapid Wiedeń (Austria) 15,635
Dinamo Mińsk (Białoruś) 9,650

Grupa F:
Olympique Marsylia (Francja) 55,483
SC Braga (Portugalia) 51,776
FC Slovan Liberec (Czechy) 16,325
FC Groningen (Holandia) 8,695

Grupa G:
Dnipro Dniepropietrowsk (Ukraina) 52,033
SS Lazio Rzym (Włochy) 49,102
AS Saint-Etienne (Francja) 16,983
Rosenborg Trondheim (Norwegia) 11,875

Grupa H:
Sporting Lizbona (Portugalia) 56,276
Besiktas Stambuł (Turcja) 36,520
Łokomotiw Moskwa (Rosja) 23,099
Skenderbeu Korcza (Albania) 5,575

Grupa J:
Tottenham Hotspur (Anglia) 84,078
RSC Anderlecht Bruksela (Belgia) 47,440
AS Monaco FC (Francja) 31,483
Karabach Agdam (Azerbejdżan) 11,500

Grupa K:
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) 111,825
APOEL Nikozja (Cypr) 35,460
AC Sparta Praga (Czechy) 30,825
AGS Asteras Tripolis (Grecja) 13,380

Grupa L:
Athletic Bilbao (Hiszpania) 56,999
AZ Alkmaar (Holandia) 46,695
FC Augsburg (Niemcy) 15,825
FK Partizan Belgrad (Serbia) 14,775

Terminarz:
Kolejka 1 - 17 września
Kolejka 2 - 1 października
Kolejka 3 - 22 października
Kolejka 4 - 5 listopada
Kolejka 5 - 26 listopada
Kolejka 6 - 10 grudnia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
F C M - 07.09.2015 / 14:33, *..elartnet.pl

sawik - czekamy na ciebie

odpowiedz
sawik1916 - 29.08.2015 / 23:27, *..cpe.webspeed.dk

Witam mam pytanie chcialbym sie dowiedziec czy moglby ktos zalatwic mi bilet na ten mecz ... mieszkam w danii i jako pilkarz vff nie nawidze FCM i duzo ludzi jedzie na ten mecz ale czy moge dostac bilet na trybune z fanami Legii?

odpowiedz
123 - 29.08.2015 / 01:28, *..centertel.pl

Grupa H Łokomotiw ha ha dobre co to?

odpowiedz
., - 29.08.2015 / 01:04, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

nie piszcie ADO to tak jak u nas DAEWOO

odpowiedz
TOUR LEGIA - 28.08.2015 / 22:31, *..87

TYLKO ZGRYWAC SIE I USTAWIAC NA WYJAZD DO DANNI TANIO SMACZNIE I FAJNE DUPY :]

odpowiedz
FeLek - 28.08.2015 / 20:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Onys: A u nas jest Piast i co z tego?
Grupa do ogrania, cweltik był pięknie ograny to belgów też możemy 2 razy ograć.

odpowiedz
Bohdan - 28.08.2015 / 17:46, *..promax.media.pl

No i git. Grupa nie do przejścia więc lepiej od razu skupić się na lidze bo kolejne mistrzostwo ucieka.
Z całym szacunkiem dla Ligi Europejskiej ale w Lidze Mistrzów pieniądze 5x większe a prestiż 50x wyższy.

odpowiedz
2008 - 28.08.2015 / 17:37, *..dzierzoniow.vectranet.pl

2008!!

odpowiedz
L - 28.08.2015 / 17:17, *..dynamic.mm.pl

Dlaczego wczoraj na meczu pierwszy rząd na wschodniej był pusty??

odpowiedz
do "sev" - 28.08.2015 / 16:26, *..dynamic.mm.pl

Z takim podejściem to radziłbym od razu iść i położyć się na tory....

odpowiedz
Wolfik - 28.08.2015 / 16:23, *..dynamic.mm.pl

Nie ma słabych grup, więc losowanie uważam za dobre. Były mega jaja, gdybyśmy trafili do grupy z Celtikiem i Ajaxem :). Każdy punkt zdobyty w LE to punkty rankingowe i kasa dla kluby zatem jest o co walczyć. Jeśli udałoby się wyjść z grupy, będzie to sukces.

Ciekawie zapowiada się ponowna konfrontacja Lecha z Basel, czułem że łysy może ich zaś połączyć :).

odpowiedz
domel - 28.08.2015 / 16:07, *..free.aero2.net.pl

spoko!
jest awans do fazy grupowej LE, to teraz bedzie transfer:)
czy zapomnieli?

odpowiedz
idol - 28.08.2015 / 15:47, *..dzierzoniow.vectranet.pl

nie robicie przerwy?

odpowiedz
t(L) - 28.08.2015 / 15:06, *..154

17.09. 21:05 Club Brugge Legia Warszawa

odpowiedz
mado - 28.08.2015 / 15:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Awans : 1.Napoli ,2.LEGIA . Medialnie dobra grupa ! LEGIA !!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.08.2015 / 15:00, *..19

Bez większych szans z obecną formą... Duńczycy silniejsi niż Bruggia jak na mój gust. 4 miejsce i 4 punkty dla Legii. Chyba, że wróci Radovic w pełni formy ;) Żyro i Duda wreszcie zagrają jak 10 mln euro, Brzyski i Lewczuk będą grać w innym klubie a reszta zagra mecze życia.

odpowiedz
mado - 28.08.2015 / 14:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA powinna byla trafic do grupy A ale los zdecydowal inaczej ! LEGIA !!!

odpowiedz
mojo - 28.08.2015 / 14:53, *..play-internet.pl

Napoli Legia ropier....... i tego się trzymajmy :-)

odpowiedz
pol - 28.08.2015 / 14:52, *..dynamic.chello.pl

Bardzo was Proszę. Nic z tego nie będzie. Legia nie przyjdzie Tych zespołów. Dużym osiągnięciaem będzie 3 miejsce w grupie.

odpowiedz
(L)fan - 28.08.2015 / 14:48, *..dynamic.chello.pl

Lipa z tym FC Midtjylland . Liczyłem że z 4 koszyka dostaniemy Albańców byłoby niemal pewne 6pkt, a ci to bardzo bramkostrzelna drużyna... Moga urwwać jakeiś pkt. A żeby awansować to trzeba myśleć o 2 zwyciestwach z drużyna z 4 koszyka i przynajmniej jednej wygranej z Brugią...

odpowiedz
W. - 28.08.2015 / 14:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Już się nie mogę doczekać Neapolu i zdziwienia wszystkich, którzy piszą o wyjazdach w cywilizowane miejsca:)

odpowiedz
Leeu - 28.08.2015 / 14:41, *..static.bresnan.net

Duńczycy pojechali Southampton i sa pierwsi w lidze, wiec 6 pkt za dwumecz z Nimi bym tak szybko nie dopisywał. Ogólnie wyrównana grupa sie trafiła. Brugge - zgoda z Ado. Może byc ciekawy wyjazd;) No i Neapol;) Wszystko jest możliwe. Zapowiada sie ciekawa jesień;)

odpowiedz
Kami(L) - 28.08.2015 / 14:40, *..pl

Limit kozojebców wyczerpaliśmy w eliminacjach.

Teraz na szczęście wszystkie mecze w krajach cywilizowanych :)

Do Brugii świetny dojazd, który testowałem dwa tygodnie temu. Lot do Brukseli + autokar do Brugii to odpowiednio (w dwie strony!!): 80PLN z Wizzair + 10 euro za bus z lotniska.

Tyle że browar drogi w ch... 5 euro za kufel :(

odpowiedz
oLo - 28.08.2015 / 14:37, *..olsztyn.mm.pl

A ja myślę, że to właśnie z Duńczykami będzie ciężej niż CB, zobaczcie ich ostatnie wyniki... ale pry pełnej mobilizacji jest szansa na awans.

odpowiedz
marcin - 28.08.2015 / 14:37, *..kalisz.mm.pl

a tak na marginesie to nasz Herb prezentuje się najlepiej!!

odpowiedz
sev - 28.08.2015 / 14:35, *..range86-151.btcentralplus.com

hehe, jedyne co mozliwe to 1 lub 3 pkt z Brugge u siebie, z Napoli u siebie 0-3 a u nas 0-2 po 2 kontrach.
Club Brugge w Belgii 1-3 u nas 1-0
a Dunczycy 0-2 u nich i 1-3 u nas w wiekszosci po rzutach wolnych i roznych

odpowiedz
Sowmiatrz - 28.08.2015 / 14:34, *..71

Dobre wyjazdy bedą / wycieczkowe ale to nic

odpowiedz
Tomek - 28.08.2015 / 14:27, *..net.pl

Wiadomo kiedy będzie dokładny terminarz ?

odpowiedz
domel - 28.08.2015 / 14:26, *..free.aero2.net.pl

dobrze , ze grupa nie jest za s£aba! a jak dunczycy nie urwa punktow w Neapolu, albo w Brugii, to z 3miejsca nie wyjdziemy po prostu

odpowiedz
(L)odz - 28.08.2015 / 14:22, *..toya.net.pl

Bardzo wymagająca grupa i aby z niej wyjść trzeba będzie się napopić solidnie ,nie ma zespołu teoretycznie słabego.Napoli chyba poza zasięgiem a z Brugią i dunczykami walka zażarta o drugie miejsce.

odpowiedz
Blackbull - 28.08.2015 / 14:20, *..dynamic.chello.pl

Nie wiem czemu niektórzy myślą że mistrz Danii -FC Midtjylland to są jacyś leszcze których trzeba od razu pojechać 4:0. Kopenhaga jest dobrą drużyną a oni pokonali ich w lidze a teraz będą chcieli się pokazać w LE
trochę pokory, bo myślę że o awans właśnie będziemy walczyć z Duńczykami
Grupa będzie wyrównana a Każdy punkt będzie bardzo istotny do awansu

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2015 / 14:17, *..163

grupa jak zawsze wylosowana łatwa dla nas i dobrze. Napoli raczej poza zasięgiem, ale z FC Brugge jesli bysmy byli w formie mozna byloby powalczyc.

odpowiedz
xyz - 28.08.2015 / 14:17, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Patrząc realnie pod względem piłkarskim to drugie miejsce jest w naszym zasięgu.

Napoli wydaje się zdecydowanie najsilniejszym zepołem więc teoretycznie najlepiej było by z nimi zagrać na wyjeździe w pierwszej kolejce, póki nie rozegrali zbyt wielu meczy w lidze.

Z Brugią będzie ciężko, ale uważam, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę i pokusić się o korzystny rezultat.

Duńczycy to absolutna niewiadoma. Debiutują w pucharach, ale są też mistrzem kraju. Doświadczenie pucharowe będzie zdecydowanie po naszej stronie i znając wyrachowaną grę Legii w pucharach sądzę, że nie powinno być z nimi źle.

Lech moim zdaniem trafił gorzej.

Ahoj przygodo!

odpowiedz
Wojek86 - 28.08.2015 / 14:16, *..dynamic.chello.pl

Dobre losowanie

odpowiedz
barti1916 - 28.08.2015 / 14:16, *..static.ip.netia.com.pl

Jak czytam wpisy typu "dobrze, że nie wschód i Bałkany" to mi ręce opadają. To jedyne kierunki gdzie można liczyć na jakieś atrakcje, bo w reszcie policyjnej Europy to zwykłe wycieczki :/

odpowiedz
1916Agui - 28.08.2015 / 14:12, *..static.ip.netia.com.pl

do Awp.
a niby dlaczego Juve miało by nas wspierać?

odpowiedz
luka - 28.08.2015 / 14:10, *..dynamic.chello.pl

grupa A to faktycznie było marzenie!!! Ale dobrze trafiliśmy!!!

odpowiedz
do q - 28.08.2015 / 14:09, *..210

Nie myli Cie :)

odpowiedz
Wrath - 28.08.2015 / 14:08, *..162

Brugge na poziomie Trabzonu. Duńczyków trzeba obowiązkowo pojechać dwa razy, żeby myśleć o wyjściu z grupy.
Napoli wydaje się poza zasięgiem ale jak chłopaki będą walczyć to w tym sporcie wszystko jest możliwe :)

odpowiedz
Misza_Praga - 28.08.2015 / 14:06, *..play-internet.pl

Dramatu nie ma drużyny i dobre pod względem prestiżowym i przede wszystkim w końcu EUROPA a nie dzicz,łatwo nie będzie ale trzeba pokazać się

odpowiedz
Onys - 28.08.2015 / 14:05, *..dynamic.chello.pl

chcę tylko zauważyć,że zespół z Danii jest liderem w tej chwili w swojej lidze więc to nie są leszcze

odpowiedz
LW1916 - 28.08.2015 / 14:03, *..dynamic.mm.pl

Szkoda, że nie trafiliśmy na Liverpool, BVB lub Partizan. No nic, co się odwlecze, to nie uciecze. BVB na bank wygra swoją grupę, a my będziemy się bić o 2, bo pierwsze raczej jest zarezerwowane dla Napoli. Jeśli wyjdziemy z drugiego miejsca, to w 1/16 spotykamy się z Borussią.

odpowiedz
Fawor - 28.08.2015 / 14:02, *..centertel.pl

No szkoda że nie grupa A :/

odpowiedz
wo(L)o - 28.08.2015 / 14:02, *..stat.gov.pl

@, w grupie A to powinny być Legia i Rosenborg :)

odpowiedz
Je(L)u - 28.08.2015 / 14:02, *..92

Dobrze jest. Drugie miejsce jak najbardziej realne. Fajny wyjazd do Włoch :)

odpowiedz
wrt - 28.08.2015 / 14:02, *..itsa.net.pl

dobrze ,że wyjazdy do cywilizowanych krajów

odpowiedz
Kobi - 28.08.2015 / 14:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wg mnie bez szans na wyjście, ale mecze będą super

odpowiedz
cinek - 28.08.2015 / 14:01, *..3

Z roku na rok LE staje się coraz trudniejsza. Cieszmy się, że mamy dwie drużyny. Czy nasza grupa jest trudna... Każda na swój sposób nie jest łatwa. Niech zagrają najlepiej jak potrafią. Patrząc na naszą T-mobile Ekstraklasę módlmy się żeby za parę lat mieć jakąkolwiek drużynę w tych rogrywkach, jak się za wiele nie zmieni to i tu możemy czekać naście lat na naszego przedstawiciela...

odpowiedz
Hrubek - 28.08.2015 / 14:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Fajnie :-) dobrze że nie wschód i Bałkany. Ciekawe ekipy i z cywilizowanych krajów. Legia do boju i wychodzimy z grupy :-)

odpowiedz
do q - 28.08.2015 / 14:01, *..110

sam jestes ADO...

odpowiedz
Jasio - 28.08.2015 / 14:01, *..pw.edu.pl

Będą czartery?

odpowiedz
Dzwonek - 28.08.2015 / 14:01, *..static.chello.pl

Spoko grupa, powinniśmy spokojnie wyjść do dalszej fazy rozgrywek.

odpowiedz
ja - 28.08.2015 / 14:00, *..dynamic.chello.pl

Club Brugge to chyba zgoda naszej zgody FC Den Haag.

odpowiedz
Bolek3 - 28.08.2015 / 13:57, *..hsd1.fl.comcast.net

nie jest zle, a z punktu widzenia logistyki wyjazdowej wrecz idealnie :)

odpowiedz
KIBIC - 28.08.2015 / 13:57, *..internetia.net.pl

CHWAŁA TYM KTÓRZY BYLI WCZORAJ NA MECZU - NIE ZAPOMNIANE CHWILE - BEZCENNE - ALE ZDARZAJĄ SIĘ JESZCZE TAKIE WIEŚNIAKI KTÓRZY MAJĄ UBAW ZE RZUCĄ SOBIE COŚ NA BOISKO - KUCIAK POKAZAŁ TO CO MYŚLI O CIOŁKOWATYM WIEJSKIM ZACHOWANIU PUKAJĄC SIĘ W GŁOWĘ . CO DO GRUPOWEJ FAZY TO ZYCZE WYJSCIA Z GRUPY

odpowiedz
- 28.08.2015 / 13:57, *..centertel.pl

Wyjazd na południe Italii zapowiada się pięknie. W Danii tez dawno nas nie było. Nie jest źle, choć grupa A to było marzenie.

odpowiedz
wo(L)o - 28.08.2015 / 13:57, *..stat.gov.pl

całkiem fajnie sportowo, będzie można realnie ocenić nasze możliwości. Inna kwestia, że w tym roku całkiem silna obsada w LE, więc ciężko było liczyć na jakąś banalnie prostą grupę.

Osobiście szkoda mi, że nie trafiliśmy na BVB lub Liverpool

odpowiedz
jaco - 28.08.2015 / 13:54, *..internetdsl.tpnet.pl

losowanie dobre, CB i Duńczycy jak najbardziej do ciachnięcia. Z Napoli ciężko stwierdzić. Raczej 1 pkt w dwumeczu będzie sukcesem.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.08.2015 / 13:54, *..57

Dobre losowanie, wszyscy w zasięgu

odpowiedz
Awp - 28.08.2015 / 13:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

Super Włochy, pewnie będzie wsparcie ze strony Juve na wyjeździe.

odpowiedz
optymista - 28.08.2015 / 13:53, *..2

2 miejsce realne. Powodzenia kochana Legio

odpowiedz
wo(L)o - 28.08.2015 / 13:52, *..stat.gov.pl

całkiem fajnie sportowo, będzie można realnie ocenić nasze możliwości. Inna kwestia, że w tym roku całkiem silna obsada w LE, więc ciężko było liczyć na jakąś banalnie prostą grupę.

Osobiście szkoda mi, że nie trafiliśmy na BVB lub Liverpool

odpowiedz
HAKU - 28.08.2015 / 13:52, *..elblag.vectranet.pl

Bedzie ciężko:)

odpowiedz
ksm - 28.08.2015 / 13:49, *..wasko.pl

lepiej trafiliśmy niż leszek.. Powinniśmy wyjść z 2 miejsca

odpowiedz
q - 28.08.2015 / 13:49, *..jmdi.pl

Club Brugge to chyba zgoda ADO, jeżeli mnie pamięć nie myli:)

odpowiedz