REKLAMA

Terminarz fazy grupowej Ligi Europy

Redakcja, źródło: UEFA - Wiadomość archiwalna

UEFA ogłosiła szczegółowy terminarz fazy grupowej Ligi Europy. Pierwszy mecz Legia Warszawa zagra w Danii, gdzie zmierzy się z FC Midtjylland. To starcie odbędzie się 17 września. Pierwszy pojedynek na Łazienkowskiej będzie miał miejsce 1 października, kiedy do Polski przyleci SSC Napoli.

Mecze Legii w fazie grupowej Ligi Europy 2015/16:
17.09. godz. 19:00 - 1. kolejka - FC Midtjylland - Legia Warszawa
01.10. godz. 21:05 - 2. kolejka - Legia Warszawa - SSC Napoli
22.10. godz. 21:05 - 3. kolejka - Legia Warszawa - Club Brugge KV
05.11. godz. 19:00 - 4. kolejka - Club Brugge KV - Legia Warszawa
26.11. godz. 21:05 - 5. kolejka - Legia Warszawa - FC Midtjylland
10.12. godz. 19:00 - 6. kolejka - SSC Napoli - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Kasia - 12.10.2015 / 13:08, *..adsl.inetia.pl

czy ktoś się orientuje czy można dostać jeszcze gdzieś bilety na mecz wyjazdowy 10.12. godz. 19:00 - 6. kolejka - SSC Napoli - Legia Warszawa ? ?

odpowiedz
fxp - 29.08.2015 / 13:37, *..dynamic.chello.pl

Bardzo ważny mecz na otwarcie. Żadna inna opcja niż 3 pkt w Danii nie wchodzi w grę...

odpowiedz
(L)ukson - 29.08.2015 / 11:06, *..dynamic.mm.pl

z innej beczki troche. Czy jest opcja załadowania całego terminarza Legii do swojego kalendarza google ? jeśli nie ma to może warto o czymś takim pomysleć ?

odpowiedz
@do emig - 29.08.2015 / 08:46, *..dynamic-ip.k-net.dk

Dzięki za radę.

odpowiedz
kubel - 29.08.2015 / 00:43, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do awansu dwumecz z Brugge KV wg mnie kluczem. tyle w temacie

odpowiedz
domel - 28.08.2015 / 21:28, *..free.aero2.net.pl

w grudniu w£oszki chodza w futrach:(
za to w neapolu bedzie juz poziatane:) wreszcie!

odpowiedz
Do he he he - 28.08.2015 / 19:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty się lepiej martw swoim kuchenkorzem czy tam discopolo...

odpowiedz
Dickson Chotowski - 28.08.2015 / 19:47, *..range86-153.btcentralplus.com

Midtjylland wyeliminowal Southampton (i to nie rezerwy). Jezeli zajmiemy 3 miejsce to bedzie wielki sukces. Najwazniejsze jest Liga na 100 lecie. FUCK UEFA !!

odpowiedz
Do morda - 28.08.2015 / 18:55, *..dynamic.chello.pl

Autem taniej

odpowiedz
he he he - 28.08.2015 / 18:49, *..dynamic.chello.pl

ale sie rozczarujemy tegoroczną edycja...
1 punkt i 4 miejsce.
ide do buka.

odpowiedz
raf - 28.08.2015 / 18:28, *..centertel.pl

Mam info ze rado znowu zagra w naszych barwach,to bedzie troche latwiej

odpowiedz
morda - 28.08.2015 / 17:50, *..dynamic.chello.pl

Fajna opcja dojazdu do Danii drogą kolejową przez Niemcy :)

odpowiedz
erer - 28.08.2015 / 17:50, *..warszawa.vectranet.pl

Dlaczego wszystkie mecze u siebie o 21:05??? Późno...

odpowiedz
g4 - 28.08.2015 / 17:26, *..dynamic.chello.pl

Dajcie spokoj nie mamy szans w tej grupie.

odpowiedz
Mr-Z - 28.08.2015 / 17:18, *..dynamic.chello.pl

Dunki pierwsze,lipa taki fajny wyjazd odpada,pies to yeb....

odpowiedz
Do emig - 28.08.2015 / 17:17, *..46-151.wind.it

Jak bylem na meczu lazio-Legia to w Rzymie w glownym sklepie lazio,a wiec sprobuj w ten sposob w Dani

odpowiedz
do emig - 28.08.2015 / 17:15, *..bb.sky.com

Może być problem, bo z tego co widzę to mały stadion.
11800 pojemności? Nie wiem ilu Duńczyków zwykle chodzi na mecze. Raczej nie załapiesz się na bilet do sektora Legii i nie licz że wejdziesz na sektor (L) z biletem na inny sektor. Przy wejściu będą stać wyjazdowicze i jeśli Cię nie kojarzą, to nie wejdziesz. Już nie wspominając o stewardach.
Na Twoim miejscu wyrobiłbym sobie kartę kibica FC Midtjylland i kupił bilet na sektor gospodarzy, ale nie na sektor ich fanatyków. Jest szansa że jeśli będzie dużo emigrantów, to Duńczycy posadzą Was w osobnym sektorze, być może obok sektora Legii. W niektórych krajach tak robią, ale jak już wspomniałem to mały stadion, więc najlepiej zapytaj Duńczyków (napisz im emaila lub zadzwoń do klubu).
Jeśli masz zamiar oglądać mecz z sektora gospodarzy w pojedynkę czy w małej grupce, to lepiej nie bierz barw. Na pewno znajdziesz na trybunach niejednego "niekumatego" emigranta. Nie zdziwię się jak będzie co najmniej kilkuset emigrantów rozrzuconych po stadionie, o ile Duńczycy nie wydzielą Wam osobnego sektora.

odpowiedz
@L - 28.08.2015 / 17:14, *..dynamic.chello.pl

Wszystkie mecze w Lidze Europy są o godzinie 19:00 lub 21:05

odpowiedz
Martin - 28.08.2015 / 17:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

FC Midtjylland - Legia Warszawa 1:2
Legia Warszawa - SSC Napoli 1:1
Legia Warszawa - Club Brugge KV 2:1
Club Brugge KV - Legia Warszawa 1:1
Legia Warszawa - FC Midtjylland 1:0
SSC Napoli - Legia Warszawa 3:1

odpowiedz
L - 28.08.2015 / 16:48, *..dynamic.mm.pl

Dlaczego Legia zawsze gra o 21:05??

odpowiedz
Lfan - 28.08.2015 / 16:48, *..dynamic.chello.pl

Kończymy w Napoli a więc w meczu nie do wygrania a wiec przed ostatnim meczem nasi kopzcze powinni sobie zagwarantować przynajmniej 2 miejsce w grupie jesli chca awansowac. Nie ma rady trzeba 2x ograc duńczyków i choc 4pkt wywalczyc z Brugia.

odpowiedz
niekumaty - 28.08.2015 / 16:45, *..centertel.pl

Jakie mamy stosunki z Brugią? Kiedyś chyba lubili się z Den Haag?

odpowiedz
Tagi - 28.08.2015 / 16:41, *..dynamic.chello.pl

Bardzo dobry terminarz .
Ciekawe wyjazdy :)

odpowiedz
19(L)16 - 28.08.2015 / 16:32, *..dynamic.chello.pl

@ zel- tylko, żeby Napoli nie było jak Legia, zże w lidze w dupe, a w pucharach do przodu;)

odpowiedz
RealnaaGrupaa - 28.08.2015 / 16:22, *..centertel.pl

Dwa fajne wyjazdy W GRUDNIU W 6 DNI KRAKOW WLOCHY

odpowiedz
BANAN - 28.08.2015 / 16:21, *..ideabank.pl

dobrze, że najpierw gramy u siebie z Napoli i FC Brugge bo po meczach u nich bankowo mamy stadion zamknięty...

odpowiedz
Chrzano - 28.08.2015 / 16:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mar00, wystarczy podstawowa wiedza o piłce :D

odpowiedz
zel - 28.08.2015 / 16:10, *..78.net.telepuls.pl

Terminarz bardzo dobry - z Napoli u siebie między ich meczami z Juve i Milanem, rewanż w ostatniej kolejce jak mogą mieć zapewniony awans.

odpowiedz
erer - 28.08.2015 / 15:54, *..polkomtel.com.pl

1.10. widzę komplet przy Ł3 :)

odpowiedz
emig - 28.08.2015 / 15:52, *..dynamic-ip.k-net.dk

Trochę przedwczesne pytanie, ale chciałem się zapytać czy jak mieszkam na stałe w Danii, to mogę kupić bilet na wyjazdowy mecz z FCM? Wolałbym kibicować z sektora legionistów. Są szanse na to, że załapię się na bilet z puli? Dodam, że nigdy prędzej nie byłem na żadnym wyjeździe i nie za bardzo orientuję się jak to jest z meczami wyjzadowymi.

odpowiedz
Morgan - 28.08.2015 / 15:48, *..static.ip.netia.com.pl

Ciekawie zapowiada się pojedynek Hamsik Duda. Możę ten drugi wreszcie zaprezentuje się z przyzwoitej strony...

odpowiedz
P(L)ACEK - 28.08.2015 / 15:47, *..play-internet.pl

Pierwszy mecz z Duńczykami będzie najważniejszy.Nie możemy go przegrać.

odpowiedz
hmm - 28.08.2015 / 15:47, *..170.atman.pl

FC Midtjylland - Legia Warszawa 0:1
Legia Warszawa - SSC Napoli 0:0
Legia Warszawa - Club Brugge KV 1:0
Club Brugge KV - Legia Warszawa 1:1
Legia Warszawa - FC Midtjylland 2:1
SSC Napoli - Legia Warszawa 1:1

odpowiedz
adi - 28.08.2015 / 15:41, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A godziny ?

odpowiedz
a mistrz jest tylko jeden - 28.08.2015 / 15:40, *..instalnet.com.pl

do wyjścia z grupy....z drogiej pozycji (L)

odpowiedz
Mar00 - 28.08.2015 / 15:38, *..155

Do REDAKCJI:
Poprawcie bo nie wiadomo czy mecz na Ł3 czy wyjazd.

odpowiedz