fot. UEFA
REKLAMA

Komentarze po losowaniu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartkowe popołudnie Legia Warszawa poznała rywali w fazie grupowej Ligi Europy. Przeciwnikami graczy Henninga Berga będą SSC Napoli, Club Brugge KV oraz FC Midtjylland. W Polsce komentarze po losowaniu są optymistyczne, chociaż tak samo zadowoleni wydają się być również we Włoszech, Belgii i Danii.

FC Midtjylland

Kian Hansen: To bardzo wyrównana grupa. Oczywiście, że liczyłem na Borussię Dortmund albo Liverpool, ale los dał nam co innego. Dobrze, iż nie musimy rywalizować z drużynami z Europy Wschodniej. Myślę, że w tej grupie nie mamy czegoś się bać.

Claus Steinlein (dyrektor sportowy): W grupie znajdują się trzy bardzo dobre drużyny. Myślę jednak, że mamy szanse na awans. Ostatnio pokonaliśmy zespół z Premier League, więc liczymy na to, że równie dobrze zaprezentujemy się w tegorocznej fazie grupowej Ligi Europy. Chcemy grać w tych rozgrywkach w przyszłym roku, ale mając takich rywali na pewno będzie to trudne.

Jess Thorup (trener): Oczywiście, w tej grupie faworytami są piłkarze SSC Napoli. Uważam, że stoczymy walkę o drugą lokatę. Przed nami sześć trudnych, ale bardzo ekscytujących spotkań. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby awansować.

Jesper Lauridsen: Wszystkie zespoły z naszej grupy potrafią grać w piłkę, ale na pewno nie są bardzo groźni. Potrafiliśmy rywalizować jak równy z równym z Southamptonem, więc liczę, że damy radę również przeciwko tym trzem klubom. Widzę dla nas szansę.

Club Brugge KV

Tuur Diereckx: Nie możemy doczekać się już grupowych meczów. Oczywiście, Napoli jest zdecydowanym faworytem do zakończenia rywalizacji na pierwszym miejscu.

Ruud Agents: Myślę, że nie możemy narzekać na wyniki losowania. Na papierze wszystkie drużyny wyglądają na mocne. Uważam, że my w oczach naszych przeciwników również prezentujemy się na groźnych rywali. W zeszłym sezonie udało nam się wyjść z grupy, więc liczę że teraz powtórzymy ten rezultat. Naszymi oponentami może i nie będą wielkie europejskie marki, ale w czwartek oglądałem mecz Midtjylland z Southamptonem i muszę przyznać, że Duńczycy wyglądali naprawdę ciekawie. Wierzymy w zdobywanie punktów na własnym stadionie, gdzie towarzyszyć nam będą nasi wspaniali fani.









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Kfiatek - 29.08.2015 / 10:21, *..internetdsl.tpnet.pl

@do kian hansen - tak dla informacji, GEOGRAFICZNIE Polska leży w Europie ŚRODKOWEJ. Polecam samemu wrócić do szkoły ...

odpowiedz
Tylko Legia! - 29.08.2015 / 08:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

FC Midtjylland jakie pewne siebie! :DD Zabawni chłopcy. Typowo Duńskie podejście, czy masz umiejętności, czy nie, musisz być arogancki i twierdzić, że jesteś najlepszy! Zakładam jednak, że skończą na 4 miejscu, walcząc o 3 lokatę z Club Brugge. My natomiast będziemy walczyć o 1 miejsce z Napoli. Więcej wiary ludzie! Im mniej się nas boją, tym lepiej dla nas. Jak wyjdą na mecz z przeświadczeniem, że to my jesteśmy najsłabsi w grupie, to mecz już przegrali. ;)

odpowiedz
Mario - 29.08.2015 / 07:37, *..130

Rany boskie, jak tu widać te polskie kompleksy. Jeszcze się nie zaczeły mecze, a już płacz, że Napoli poza zasięgiem. Serie A, od dłuższego czasu dołuje. Posprawdzajcie sobie wyniki ich klubów w pucharach w ostatnich latach. Przegrywali nawet ze Słowakami. Fakt, że w ostatnim sezonie mieli 2 drużyny w póŁfinale LE, ale to o niczym nie świadczy.

odpowiedz
MISIEK - 28.08.2015 / 21:44, *..ostrowmaz.mm.pl

DAMY RADE WYJŚĆ OBSTAWIAM 1 MIEJSCE:) A MARUDY ZAPRASZAM ZE SWOIMI ŻALAMI NA INNE FORA LUB ZMIENICIE KLUB
MY JESTEŚMY LEGIA WARSZAWA!!!!
NIE MA SIĘ KOGO BAC!

odpowiedz
Marianos - 28.08.2015 / 21:43, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

UWAGA.!! Neapol
Tam moze spasc jakas glowa

odpowiedz
FeLek - 28.08.2015 / 20:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do: do kian hansen, ty chyba powinieneś wrócić do szkoły. Polska to kraj środka europy.

odpowiedz
do prezesa lesnego - 28.08.2015 / 20:07, *..19-1.cable.virginm.net

hehe to wybierz sie na scampie w neapolu to zobaczysz cywilizacje:) albo jak kose dostaniesz w neapolu to tez zmienisz zdanie;)

albo jak cie obrobia imigranci z maroko

odpowiedz
do kian hansen - 28.08.2015 / 20:03, *..19-1.cable.virginm.net

chlopie a my z jakiej europy jestesmy jak nie ze wschodniej? haha

wracaj na lekcje geo

odpowiedz
Jurii - 28.08.2015 / 18:38, *..adsl.inetia.pl

Zapraszamy Braci z Hali do Bruggi i melanż trwa :-)

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 28.08.2015 / 18:20, *..adsl.inetia.pl

Grupa całkiem całkiem , możemy powalczyć o 2 miejsce , dojdzie Nastić , tylko środek obrony musi być w wysokiej formie , Lewczuka i Rzeźnik z Zorią robili krecią robotę .

odpowiedz
HBR - 28.08.2015 / 17:57, *..dynamic.chello.pl

Powiem krótko,opie przymy ich wszystkich,wychodzimy z I miejsca.

odpowiedz
adaś - 28.08.2015 / 17:56, *..opera-mini.net

wszystko fajnie, ale z 4 koszyka to moglismy trafić lepiej...

odpowiedz
Mr T - 28.08.2015 / 17:44, *..dynamic.mm.pl

Z 4. koszyka najbardziej obawiałem się Rosenborga,bo ostro pojechał Steauę. Duńczycy też nie są najlepszym wyborem, ale to tylko wpływa na większą rywalizację w grupie. Gdybyśmy mieli jakiegoś ogórka z 4. koszyka, to można byłoby zakładać, że pierwsze trzy drużyny zdobędą z nim komplet punktów, a tego może być różnie.

odpowiedz
KOstek - 28.08.2015 / 17:43, *..31.ip4.feromedia.eu

ty Jesteś Najsłabszy!

odpowiedz
Broda - 28.08.2015 / 17:43, *..dynamic.chello.pl

Lepiej patrzeć przez różowe okulary a potem się niemiło rozczarować czy trzeźwo patrzeć na sytuacje i ewentualnie się miło zaskoczyć? Trzeźwo oceniając sytuację: Napoli raczej po za naszym zasięgiem, chociaż remis przy Ł3 byłby czymś. Club Brugge - na pewno wyższa półka od nas ale są do pokonania przy najwyższym z możliwych zaangażowaniu naszych kopaczy. Natomiast kto obstawia u buka i śledzi różne ligi ten wie że Midtjylland jest obecnie w najlepszej formie w całej historii tego klubu. Dodatkowo wyeliminowali Southampton i pokonali APÓEL na wyjeździe, a to o czymś świadczy, w Danii zdobyli mistrzostwo w stylu jakim nikt dawno tam tego nie zrobił, są niesamowicie bramkostrzelni a na boisku nie odpuszczają na sekundę - to może być pułapką na naszą wiecznie zagubioną obronę. Mam nadzieje że nasi ich nie zlekceważą bo mogą okazać się cięższą przeszkodą niż Club Brugge.

odpowiedz
miki - 28.08.2015 / 17:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba piątkowe popołudnie, bo dopiero wczoraj wieczorem Legia wywalczyła awans

odpowiedz
do ktoś - 28.08.2015 / 17:40, *..centertel.pl

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz :-/ znaFca się k#r ₩@ znalazł...

odpowiedz
Dziki miki - 28.08.2015 / 17:35, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do Lfn gosciu PRECZ!z tej str to TY jestes Najslabszy Legia to jest LEGIA! ijest marka sama w sobie.

odpowiedz
kinley - 28.08.2015 / 17:32, *..centertel.pl

Napoli po za zasięgiem. Bedzie walka o 2 miejsce między nami, duńczykami i Brugią... Wiele zależy od formy. Obecnie my na pewno nie zachwycamy, Brugia też nie jest w szczycie za to Midtylland w pjorunujacym stylu zdobyl mistrzostwo Danii, o wlos odpal z LM a potem przeszedl Southampton wiec to oni wydaja sie ze moga byc czarnym koniem jesli utrzyma sie taka sytuacja. Trzeba muec nadzieje ze nasi Lapia szczytowa forme na faze grupowa i dadza rade jednak powalczycno 2 miejsce.

odpowiedz
ktoś - 28.08.2015 / 17:32, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

DO tych co myslą o wycieczce do Włoch, zostańcie lepiej w domach!!! Neapol to nie Rzym ani północ Włoch to jak porównac Warszawę do Donbasu! Jeśli ktoś straci barwy albo będzie wrzucał zdjęcia do netu jak to go pobili to będzie mecze Legii do końca życia oglądac przed tv!!!

odpowiedz
do Lfan - 28.08.2015 / 17:28, *..dynamic.chello.pl

Nie oszukuj się - nigdy niczego nie osiągniesz z takim nastawieniem.

odpowiedz
rdz - 28.08.2015 / 17:26, *..play-internet.pl

Stop trolom jak ten z pierwszego komentarza

odpowiedz
wyjazdowicz - 28.08.2015 / 17:26, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

bez przesady, jestesmy w stanie zremisowac u siebie z napoli i wygrac z brugge i dunczykami, na wyjazdach z napoli w plecy i moze remisy z dunczykami i bruggia wiec na 2 miejsce powinno wystarczyc

odpowiedz
Lfan - 28.08.2015 / 17:18, *..dynamic.chello.pl

Nie oszukujmy się ale jesteśmy obecnie najsłabszą drużyną w tej grupie...

odpowiedz