Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Berg o losowaniu: Nasza grupa minimalnie trudniejsza

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W tym roku trafiliśmy inny kierunek w Europie niż ostatnio. Zagramy z bardzo dobrym Napoli, czeka nas pojedynek z mistrzem Danii FC Midtjylland, który wyeliminował Southampton, więc jest niespodzianką tych rozgrywek i nie mogą być słabi. Z kolei Club Brugge w ostatnim sezonie rozegrało podobną ilość meczów co my. Po fazie zasadniczej sezonu byli pierwsi, a skończyli na drugim miejscu - powiedział Henning Berg.
- Brugia odpadła w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Oglądałem mecz na Old Trafford, gdzie Belgowie grali bez kilku kontuzjowanych zawodników, więc nie pokazali pełni swoich możliwości - dodał trener.

- Ogólnie ta grupa jest bardzo interesująca. Zagramy z topowymi zespołami, które możemy pokonać. Czeka nas znowu dobra okazja by zyskać doświadczenie, podnieść poprzeczkę i rozwinąć swoje umiejętności. Myślę, że grupy Legii i Lecha są bardzo podobne. Napoli jest lepsze od Fiorentiny, a Basel i Club Brugge grają na podobnym poziomie. Z kolei Belenenses jest w zasięgu poznaniaków. Być może nasza grupa jest minimalnie trudniejsza - powiedział Berg.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
OIF - 30.08.2015 / 12:00, *..play-internet.pl

Bzdury łysy opowiadasz, nasza grupa trudniejsza ?? Leszek ma cięższą grupę co nie zmienia faktu że czy my czy oni to w tej grupie bylibyśmy powiezieni.

odpowiedz
rob - 29.08.2015 / 13:59, *..ip-point.pl

Daniel. to żeś się popisał. jakie mamy wyniki by zdobyć mistrzostwo Polski? Żałosne. tak samo żałosne jak Twój komentarz i ten człowiek co udaje trenera.

odpowiedz
Daniel - 29.08.2015 / 11:54, *..centertel.pl

Śmieszni jesteście z tym pociskiem na Berga. Czy Legia w przeszłości zdobyła kiedyś w przeszłości 3 razy mistrzostwo z rzędu? Nie, dlatego mam pytanie, dlaczego 2 mistrzostwa z rzędu, a po nim wicemistrzostwo uważacie za porażkę? Dodatkowo 3 raz z rzędu gramy w grupie LE.

Czepiacie się stylu? Czy piłka nożna to jazda figurowa na łyżwach? Albo skakanie do wody? Tu liczy się wynik, a wyniki są dobre.

odpowiedz
Kibic - 29.08.2015 / 10:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Berg mówi o podniesieniach umiejętności piłkarzy . Żeźniczak , Lewczuk ,Brzyski ,Kucharczyk ,Broź coraz słabsi ! Nikolicz jak przyszedł grał jak z nut ,teraz z meczu na mecz coraz gorzej reszta poza brazylijczykiem też bez rewelacji . Przed następnymi meczami ligowymi z każdym przeciwnikiem drżymy o wynik i kolejny blamaż . Gratuluje poczucia humoru panie trenerze ,bo my kibice dość mamy meczów typu Korona , Pias czy blamażu w rundzie wiosennej!!!!!!!

odpowiedz
VK - 29.08.2015 / 09:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Twierdzisz, że Fiorentina jest bardziej medialna od Napoli? Bez jaj...

odpowiedz
ja - 29.08.2015 / 08:30, *..free.aero2.net.pl

brawo Berg.

odpowiedz
hmm - 29.08.2015 / 08:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nasza grupa może być mocniejsza, ale niedzielni kibice i tak powiedzą: FC Midtjylland? nigdy nie słyszałem o takiej drużynie. Lech ma bardziej medialną drużynę. Fiorentina. Ale z Basel to się wpakowali. Jak wygrają, to wszyscy będą mieć do nich pretensje, że trzeba było w walce o LM wygrać, a nie teraz się obudziliście. Jak przegrają, to tylko potwierdzą, że są chłopcami do bicia. A Basel cieniutkie, odpadło z żydami w walce o LM. Szkoda, że nie trafili do naszej grupy, to by było interesujące. ;)

odpowiedz
Arek - 29.08.2015 / 00:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@baczny obserwator, najpierw sam coś osiągnij, pochwal się na forum, a potem wyzywaj wszystkich jak leci od nieudaczników.

odpowiedz
baczny obserwator - 28.08.2015 / 21:47, *..221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty totalny nieudaczniku nie oceniaj innych, zajmij sie swoja drużyną, bo jak na razie to odkąd jesteś w Legi to niczego nie
pokazałeś. Cały czas ciągniesz drużynę w dól. Chyba jesteś podręcznikowym przykładem, że jedyne w życiu co dobrze ci wyszło to włosy. Wiadomo jeszcze dużo osiągniesz jeżeli tylko kupią ci Ronaldo, Messiego Suareza czy Neymara to wtedy może zdobędziesz mistrza Polski?

odpowiedz
Łysy z Brazzers - 28.08.2015 / 21:42, *..dynamic.chello.pl

Jak przerżnie mistrzostwo po raz drugi z rzędu w ten sam sposób, to nawet finał LE mu nie pomoże!

odpowiedz
Przemek - 28.08.2015 / 21:37, *..dynamic.chello.pl

Na ligę europejską na której można zarobić piłkarze mocno się sprężają - dobrze wiedzieli że na włosku wisi budżet klubu i za te mecze dostaną dobre premie. Przecież gra np. Furmana w lidze ( za wyjątkiem meczu ze Śląskiem gdzie był rewelacyjny) a w LE to są dwa różne światy- jakby grał cały czas na takim poziomie jak w pucharach to nikt by go z Francji nie puścił. A u innych zawodników dysproporcja jest jeszcze większa gdyż Dominik i w innych meczach ligowych jakoś drastycznie nie zawodzi. Jeżeli problem tkwi w braku sił na łączenie obu tych rozgrywek ( co przynajmniej na samym początku sezonu byłoby dziwne) to pół biedy- gorzej gdyby się okazało że po prostu ligę traktują po macoszemu. Tak patrząc realnie to przecież Legia w lidze gra katastrofalnie już od dłuższego czasu - zobaczcie ile było porażek w tamtym sezonie w ekstraklasie, to się po prostu w głowie nie mieści żeby zespół chcący zdobyć mistrzostwo miał tyle porażek. A teraz mamy 6 kolejek i już 2 porażki - czyli coś jest bardzo nie w porządku jeżeli chodzi o nasz ukochany klub.

odpowiedz
Lupa - 28.08.2015 / 21:29, *..dynamic.chello.pl

Ogolnie najwazniejsze jest zeby mistrz wrocil na lazienkowska. Na reszte mam w.

odpowiedz
LEGION - 28.08.2015 / 21:05, *..46.customer.cdi.no

678 won!

odpowiedz
678 - 28.08.2015 / 21:01, *..medana.pl

berg WON!!!!!!!!!!

odpowiedz
do r - 28.08.2015 / 20:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie jestem fanem Berga ale wiem jedno ani Skorża ani Urban nie prześliby Zorii

odpowiedz
r, nadaje z Serbii - 28.08.2015 / 20:56, *..dynamic.chello.pl

I co z tego że gada,wyniki go rozliczą teraz to tylko gdybanie co i jak? Pożyjemy zobaczymy!

odpowiedz
rr - 28.08.2015 / 20:51, *..115

@do r . ZAMILCZ !!! LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
r - 28.08.2015 / 20:32, *..static.isp.telekom.rs

Co chwile przed każdym meczem gadasz o podnoszeniu poziomu drużyny ale jakoś tego i wiele innych osób nie widzi by ten poziom naszej Legii się podnosił. Mamy mocną grupę w LE więc tam będziemy grać na całego a lidze będą baty i znowu braknie punktów ... Jeszcze wszyscy zobaczycie , że tak będzie. Za dwa przegrane superpuchary gdzie twoje eksperymenty nie wypaliły i frajersko oddane mistrzostwo słabemu łachowi choćbyś nie wiadomo jakie wyniki osiągał w naszej miernej lidze nigdy nie będziesz miał szacunku mierny trenerze,

odpowiedz
yogi - 28.08.2015 / 19:59, *..centertel.pl

Bravo Berg !

odpowiedz