Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Berg: Kuciak nie jest na sprzedaż

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czy Legia jest gotowa na transfer Kuciaka? - zapytali dziennikarze Henninga Berga przed meczem z Jagiellonią. - Nie - odpowiedział krótko szkoleniowiec. - Dusan nie jest na sprzedaż, więc nie odejdzie, ale Arek Malarz jest gotowy do gry w Ekstraklsaie - nie mam co do tego wątpliwości - dodał Norweg.
- Na mecz z Jagiellonią nie zmienimy zbyt wiele. Nie należy się spodziewać wielu niespodzianek w składzie. Trener Probierz bardzo dokładnie ogląda nasze mecze, więc nie będzie zaskoczony. Trener Jagiellonii mówi o nas przy każdej okazji, więc być może jest moim największym fanem. Ostatni sezon w wykonaniu Jagiellonii był bardzo dobry. W fazie finałowej wygraliśmy z nimi, ale był to wyrównany mecz. W niedzielę czeka nas trudne spotkanie. Gospodarze zagrają na w całości otwartym stadionie i na pewno mogą liczyć na większe wsparcie kibiców. Jestem pewien, że w tym sezonie będą w pierwszej czwórce.

- Nie widziałem się jeszcze z Michałem Pazdanem. Jego uraz był dość dziwny. Ma zwichnięty łokieć i zobaczymy czy będzie mógł wystąpić w niedzielę lub w meczach reprezentacji. Jestem trochę zdziwiony, że tylko Pazdan i Jodłowiec zostali powołani do reprezentacji, ale nie zamierzam selekcjonerowi polecać swoich piłkarzy, bo na pewno ma świetne rozeznanie. Dominik Furman na pewno przydałby się w meczu z Gibraltarem, ale Adam Nawałka sam najlepiej wie kogo potrzebuje w zespole. - powiedział Berg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.