Hala na Bemowie nadal w remoncie - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Remont hali na Bemowie: Zanosi się na opóźnienia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Hala na Bemowie miała być gotowa do treningów w zeszły poniedziałek. Na razie nie wiadomo, czy w kolejnym tygodniu będziemy mieli możliwość przygotowywać się przy Obrońców Tobruku. Przed wyjazdem na mecz do Włocławka legioniści sprawdzili jak wyglądają postępy prac.

Dwaj obecni dziś w hali pracownicy budowlani zapewniali, że jeden sektor będzie gotowy do treningów już jutro. Na pozostałych prace prowadzone będą jeszcze prawdopodobnie kilkanaście dni. Do skończenia prac tylko wewnątrz hali (nie licząc korytarzy, łazienek itp.) pozostało przygotowanie (oszlifowanie) ścian, następnie oklejenie ich specjalną tapetą, a następnie malowanie na szaro. Do wykonania jest także malowanie sufitu, co wiąże się z demontażem nowego oświetlenia, a następnie zamontowaniem go na nowo, a także wymianą nagłośnienia.

Na razie nie wiadomo, gdzie od przyszłego tygodnia trenować będą koszykarze Legii, którzy wczoraj zakończyli 9-dniowe zgrupowanie w Pomiechówku.

fot. Bodziach

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.