Legia Warszawa
REKLAMA

Legia włącza się w pomoc uchodźcom

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Od każdego biletu sprzedanego na mecz przeciwko SSC Napoli, który będzie pierwszym spotkaniem rundy grupowej Ligi Europy rozegranym przy Łazienkowskiej 3, Legia Warszawa przekaże równowartość 1 euro na rzecz sprowadzenia do ojczyzny polskich uchodźców ze strefy wojennej w Donbasie.

- W Donbasie, w strefie bezpośrednio zagrożonej wojną, znajduje się nadal kilkuset naszych rodaków z Kartami Polaka, często są to całe wielopokoleniowe rodziny - mówi Bogusław Leśnodorski, prezes zarządu Legii Warszawa. - Rozumiemy i popieramy ideę pomocy najbardziej potrzebującym, którzy muszą uchodzić ze swych domów przed zagrożeniem, jakie niesie wojna. Cieszymy się, że dzięki tej inicjatywie uda się zapewnić im bezpieczeństwo i sprowadzić do Polski.

Szczegółowe informacje na temat przekazanych środków oraz efektów sfinansowanej dzięki nim pomocy Legia Warszawa przedstawi w najbliższych dniach w oddzielnym komunikacie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
kr. - 12.09.2015 / 10:31, *..devs.futuro.pl

po pierwsze: 1EUR ppójdzie na pomoc muslimom, a kolejne 1EUR na pomoc polskim uchodźcom. Dobry chwyt marketingowy Leśnego, ale nie mydlmy sobie oczu. To UEFA rozdziela na koniec kasę z pucharów i robiąc przelew odliczy sobie tą kwotę dla muslimów. Zatem poniekąd my też przyczynimy się do pomocy dla nich.
po drugie: 'pomoc dla uchodźców' nie mylcie z 'pomocą na osiedlenie się ich w Polsce, czy Europie'. Może ta kasa przeznaczona będzie na łodzie powrotne dla nich? na rozwiązanie problemu w ich ojczystym państwie, na bilet na księżyc, żeby wypieprzali jak najdalej od Europy? ;)

Redakcja (LL!): po pierwsze: piszesz totalne bzdury.

odpowiedz
Michał - 12.09.2015 / 10:05, *..wroclaw.dialog.net.pl

Legia Warszawa - więcej nż klub!!!
Legia Warszawa Panowie - czapki z głów!!!

odpowiedz
r.aigel - 12.09.2015 / 09:52, *..centertel.pl

zostwiają kobiety i spie...ja zamiast bronić swojego kraju biedny tu nie przyjeżdża bo czym by zapłacił przemynikom państwo islamskie znalazło sposób by od srodka rozpieprzyć Europę pożyjemy zobaczymy kto ma racje miłego spotkanie ztymi tchurzami

odpowiedz
Pomorze tylko Legia - 11.09.2015 / 23:38, *..centertel.pl

Brawo!!!!

odpowiedz
(L) - 11.09.2015 / 20:52, *..dynamic.chello.pl

Każdy wspiera swoich, my Polaków z Ukrainy, Amica fanów kóz i pedofilii. :)

odpowiedz
GotowanieNaEkranie - 11.09.2015 / 20:52, *..dynamic.chello.pl

A może by tak zupełnie abstrahując od spraw politycznych zrobić mecz, w trakcie którego będzie promowana zdrowa polska żywność? Mam nawet kilka zwrotek piosenki na znaną nutę:

Tylko polski bigos - kebab z Polski won!
Tylko schabowy, a falafel won!
Tylko pierogi, a sajgonki won!

odpowiedz
Piotr - 11.09.2015 / 20:33, *..centertel.pl

Wspomagac rodaków jak najbardziej tak !
Ale muzulmanow nigdy ! Won z islamem !

odpowiedz
Rav - 11.09.2015 / 20:28, *..10.dormar.net.pl

W Legijnym stylu

odpowiedz
samake - 11.09.2015 / 19:59, *..centertel.pl

Ludzie , czy wy nie umiecie czytać? zapłacicie z biletu i 1 euro na ciapatych i 1 euro na Polaków!!!!! Nie myślcie , że klub ma mozliwośc wyboru komu przeznaczy to 1 euro!!!! Delegat z uefa po prostu powiadomi centrale ilu ludzi było na meczu i o tyle mnie pieniedzy Legia dostanie premii od uefy !!!! A to drugie euro na Polaków to juz Legii wewnetrzna sprawa , uefe wali na co pójdą te pieniądze!!!!

odpowiedz
Dickson Chotowski - 11.09.2015 / 19:25, *..range109-145.btcentralplus.com

Brawo Lesny !!

odpowiedz
Rob - 11.09.2015 / 19:18, *..014.ntlworld.ie

Legia dzieki takim akcjom zawsze bedzie wielkim i szanowanym klubem! Bravo!

odpowiedz
u - 11.09.2015 / 19:13, *..19-1.cable.virginm.net

mydlenie oczu, arabow sprowadza, albo ukraincow a nie polakow

odpowiedz
IGLOOPOL - 11.09.2015 / 18:53, *..mt.pl

o to chodzi. wspierajmy swoich a nie ciapatych

odpowiedz
jurek - 11.09.2015 / 18:48, *..centertel.pl

Mam nadzieję ze kasa faktycznie trafi do Polakow a nie ciapatych najezdzcow

odpowiedz
paisLey - 11.09.2015 / 18:38, *..as13285.net

już mi serce stanęło, jak pomyślałem o przekazaniu pomocy na tę zgraję barbarzyńskich "uchodźców" z Bliskiego Wschodu.

odpowiedz
Maciek - 11.09.2015 / 18:22, *..dynamic.chello.pl

Jestem dumny z mojego klubu, genialna decyzja!

odpowiedz
Prawda - 11.09.2015 / 18:04, *..dynamic.chello.pl

Przemyslany ruch Lesnego po to by nie dopuscic do bojkotu kibicow :)

odpowiedz
CWP! (L) - 11.09.2015 / 17:57, *..2-4.cable.virginm.net

Plus ten 1 procent dla uefy na islamizację?
Czy była szansa wyboru?

odpowiedz
wot - 11.09.2015 / 17:34, *..dynamic.chello.pl

Leśny jesteś Wielki :)

odpowiedz
wit - 11.09.2015 / 17:28, *..play-internet.pl

Brawo Legia kasa dla naszych a nie tych bez ogłady

odpowiedz
pablo - 11.09.2015 / 17:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Duma, autentyczna duma!
Leśny i Miodek czapki z głów!

odpowiedz
mus-won - 11.09.2015 / 17:03, *..98

UEFA nie może nas zmusić do przelania kasy na wskazane przez nich konto, czegoś takiego nie ma w żadnym regulaminie. Przekazując kasę na polskich uchodźców oficjalnie włączamy się w akcje UEFA a jednocześnie mamy czyste sumienie.

odpowiedz
samake - 11.09.2015 / 16:53, *..centertel.pl

Cztyli Legia przekaże 1 euro na muslimów ( jak każe uefa) i dodatkowo 1 euro na POlaków na wschodzie.

odpowiedz
wujek - 11.09.2015 / 16:50, *..dynamic.chello.pl

przykro mi to tylko medialne mydlenie oczu. pieniadze ida do UEFA i to ona rodziala kase. legia nie ma nic do gadania.... i kasa pojdzie dla tych pseudouchodzcow z afryki.

odpowiedz
starszy - 11.09.2015 / 16:50, *..dynamic.chello.pl

Obawiałem się ze UEFA zmusi nas do odprowadzenia 1 EUR na pomoc dla muslimów. Dlatego liczyłem się z tym że w najbliższych dniach zwrócę zakupiony wcześniej pakiet na mecze pucharowe . Brawo Leśny , pomagajmy Polakom a nie naszym wrogom.

odpowiedz
KAMI(L) - 11.09.2015 / 16:48, *..dynamic.chello.pl

BRAWO!!!
Chcemy repatrianta nie imigranta!

odpowiedz
zadowolony - 11.09.2015 / 16:48, *..internetdsl.tpnet.pl

Pieknie! Brawo Lesny! Przede wszystkim pomozmy Polakom, malo mamy swoich problemow?

odpowiedz
jejo 25 - 11.09.2015 / 16:44, *..toyotabank.pl

Brawo! Już się przeraziłem, że bedziemy wspierali zupełnie innych uchodźców...choć do końca nie można nazwać ich uchodźcami. Raczej emigranci, którzy chcą żyć za frajer.


odpowiedz
elche38 - 11.09.2015 / 16:43, *..ip.amg.net.pl

genialne!
Dopiero co przeczytalem jak kibice amiki krytykuja klub za pomoc dla uchodzcow a tu Lesny niczym król Salomon.
#Lesnykrolsalomon

odpowiedz
hejter - 11.09.2015 / 16:41, *..as13285.net

uf.. juz myslalem ze tym brudasom

odpowiedz
Luk - 11.09.2015 / 16:36, *..239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetny pomysł.Jak już dawać kasę to dla Polaków.

odpowiedz
gaw - 11.09.2015 / 16:36, *..51

świetna decyzja. islam won z Europy

odpowiedz