SSC Napoli, Club Brugge KV, FC Midtjylland

LE: Remisy FC Midtjylland i Napoli, porażka Club Brugge

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 8. kolejce duńskiej ekstraklasy najbliższy pucharowy rywal Legii Warszawa zremisował z Brøndby IF 0-0. Mimo to FC Midtjylland nadal liderują w tabeli. Remisem 2-2 zakończyło się spotkanie SSC Napoli z Empoli FC, a Club Brugge niespodziewanie przegrał z ostatnią drużyną w tabeli 1-2.

Superligaen: Brøndby IF 0-0 FC Midtjylland

FC Midtjylland: 31. Mikkel Andersen - 28. Andre Roemer, 2. Kian Hansen, 4. Erik Sviatchenko, 70. Filip Novak - 27. Pione Sisto (71' 17. Kristoffer Olsson), 7. Jakob Poulsen, 3. Tim Sparv, 10. Martin Pusić, 77. Daniel Royer (89' 22. Mikkel Duelund) - 9. Morten Rasmussen (67' 33. Paul Onuachu)

W 8. kolejce duńskiej ekstraklasy FC Midtjylland zremisowało na wyjeździe z Brøndby IF. Czwartkowy rywal Legii w Lidze Europy po 8. kolejkach ma na koncie 18 punktów i zajmuje 1. miejsce w tabeli Superligaen.

Serie A: Empoli FC 2-2 SSC Napoli
1-0 - 3' Riccardo Saponara
1-1 - 7' Lorenzo Insigne
2-1 - 18' Manuel Pucciarelli
2-2 - 50' Allan

Napoli: 25. Pepe Reina - 11. Christian Maggio, 33. Raul Albiol, 21. Vlad Chiriches, 2. Elseid Hysaj - 5. Allan, 6. Mirko Valdifiori (59' 8. Jorginho), 24. Lorenzo Insigne (72' 7. Jose Callejon), 17. Marek Hamsik - 23. Manolo Gabbiadini (65' 14. Dries Mertens), 9. Gonzalo Higuain

W 3. kolejce ligowej SSC Napoli zremisowało 2-2 u na wyjeździe z Empoli FC. Gole dla gości Insigne i Allan. Napoli zajmuje 14. pozycję w tabeli z dorobkiem 2 punktów.

Jupiler Pro League: Royal Mouscron-Péruwelz 2-1 Club Brugge KV
0-1 - 7' Ruud Vormer
1-1 - 58' Noë Dussenne
2-1 - 61' Marko Šćepović

Club Brugge: 38. Sinan Bolat - 19. Thomas Meunier, 3. Timmy Simons, 44. Brandon Mechele, 28. Laurens De Bock - 10. Abdoulay Diaby (64' 55. Tuur Dierckx), 25. Ruud Vormer, 6. Claudemir (80' 63. Boli Bolingoli-Mbombo), 7. Víctor Vázquez, 20. Hans Vanaken (64' 17. Leândro Pereira) - 9. Jelle Vossen

W 7. kolejce Jupiler Pro League Club Brugge niespodziewanie przegrał z ostatnią drużyną w tabeli, która do tej pory nie wygrała żadnego meczu. Rywale Legii prowadzili 1-0 od 7 minuty, ale w drugiej połowie w 3 minuty stracili dwie bramki. Po siedmiu meczach Club Brugge ma na koncie 10 punktów i zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli.