Mistrzowie Polski kadetów: Artur Bochenek (kapitan), Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak - fot. tenislegia.pl

Tenis: Trzy drużynowe mistrzostwa Polski dla Legii

Bodziach, źródło: tenislegia.pl - Wiadomość archiwalna

Tenisiści Legii Warszawa wywalczyli cztery medale Drużynowych Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Podczas turnieju finałowego, mistrzostwo Polski wywalczyły drużyny juniorek (U-18), kadetów (U-16) i skrzatów (U-12). Brązowy medal zdobyli młodzicy (U-14).

Młodziczki (U-14), juniorzy (U-18) i skrzatki (U-12) uplasowały się na miejscu czwartym. Niezwykle ciekawy był pojedynek o trzecie miejsce wśród młodzików. Legia zremisowała z drużyną DeSKi Warszawa 3-3, ale wywalczyła brązowy medal dzięki lepszemu bilansowy gemów (62-60).