FC Midtjylland
REKLAMA

UEFA zamknęła część stadionu FC Midtjylland

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Komisja Dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję o zamknięciu części stadionu FC Midtjylland na czwartkowy mecz z Legią Warszawa. To kara dla Duńczyków za mecz z Southampton, podczas którego doszło do rasistowskich incydentów. Ponadto FC Midtjylland musi zapłacić 8 tys. euro kary. Na stadion będzie mogło wejść więc 8000 widzów (zamiast 9500).

Na chwilę obecną gospodarze sprzedali 5,5 tysiąca biletów.

Według informacji FC Midtjylland obserwator UEFA odnotował, że w 68. minucie meczu z sektora fanów gospodarzy jeden z graczy gości został nazwany "pedałem". Ponadto wielu kibiców stało na schodach co było zagrożeniem bezpieczeństwa. Duńczycy składali odwołanie od tej decyzji - jako niewspółmiernej do przewinienia, ale zostało ono odrzucone.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
sdsdd - 15.09.2015 / 05:34, *..adsl.inetia.pl

fu** uefa ! "nigdy nie zbratam sie z ukraincami !" https://www.youtube.com/watch?v=VXPyaCo_NXE

odpowiedz
MATICWKS - 15.09.2015 / 00:01, *..dynamic.chello.pl

Masakra jakaś! Za pedała kara ... nagrodę powinni im dać jeszcze ... !!!!

odpowiedz
sd - 14.09.2015 / 23:53, *..dynamic.chello.pl

a co to za rasa , pedały?

odpowiedz
psychiatra - 14.09.2015 / 22:50, *..dynamic.mm.pl

do "..." : awersja, odraza, obrzydzenie do czegokolwiek są gdzieś tam prawie zawsze wtórne do lęku (uświadamianego lub nie, obiektywnie słusznego bądź nie). Co nie zmienia faktu że definicja jewropejczyków łącząca jednoznacznie 'Lęk i niechęć' jest bezczelna. W ogóle cała ta unijna definicja jest absurdalna, niezgodna z logiką i stworzona podług ich lewackich wizji i dla ich potrzeb. niestety

odpowiedz
kaktus - 14.09.2015 / 22:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nazwał go pedałem....
dobrze że nie uefowcem bo by kazali rozwiązać klub....

odpowiedz
... - 14.09.2015 / 21:45, *..dynamic.chello.pl

do psychiatry
unia nie rozumie istoty sprawy i zle ja definiuje(nie tylko ta sprawe)
powinno byc nie homofobia a HOMOAWERSJA czyli odraza i obrzydzenie do pedalstwa

odpowiedz
do psychiatra - 14.09.2015 / 21:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dzieki za apologie mojego komentarza ;) elo

odpowiedz
lemiesz Grochów - 14.09.2015 / 20:35, *..centertel.pl

Jak nie pedały to homosie tak delikatnie i romantycznie

odpowiedz
kkkk - 14.09.2015 / 20:12, *..meganet24.pl

Do psychiatry unia judeoeuropejska powinna się leczyć!

odpowiedz
jsk - 14.09.2015 / 18:46, *..219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dostali przykładowa karę za wzmożone kontrole na granicy z Niemcami i obawy przed imigranci falą kierując się do szwecji ☺ znów futbol miesza się z polityką ale tym razem nie my obrywamy

odpowiedz
psychiatra - 14.09.2015 / 18:40, *..dynamic.mm.pl

do "do do L fan". nie masz racji. 1). wg kempińskiego, Bilikiewicza oraz wg imielińskiego słowo pederastia ma 3 znaczenia: ładnie jest to opisane na wikipedii. 2). Fobia (przynajmniej wg psychiatrii) to zaburzenie nerwicowe (teraz zaliczane do lękowych) gdzie osiowym objawem jest szeroko rozumiany lęk (obawy, lęk faktyczny, przewidywanie lęku, lęk przed lękiem i inne). 3). homofobia - to w pierwotnych deficjach medycznych i słownikowych - lęk/strach przed.., unia europejska utworzyła niedawno deficję że to "lęk i niechęć wobec".

odpowiedz
HAJS MUSI SIE ZGADZAC - 14.09.2015 / 17:58, *..stansat.pl

Co wy nie wiecie ze uefa tez musi jesc. Standardowo po co tyle pisac

odpowiedz
radzisz - 14.09.2015 / 17:54, *..dynamic.mm.pl

Myślę, że sprawcę tego haniebnego zachowania trzeba by ukrzyżować! :)

odpowiedz
kemot 2000 - 14.09.2015 / 17:42, *..dynamic.chello.pl

berg musi odejść i basta !!!!!!

odpowiedz
19(L)16 - 14.09.2015 / 16:57, *..dynamic.chello.pl

Ta uefa to jednak straszne pedały.

odpowiedz
hehe - 14.09.2015 / 16:48, *..dynamic.chello.pl

Tak jakoś swojsko sie zrobiło chociaż gramy na wyjeździe :D

odpowiedz
sks - 14.09.2015 / 16:42, *..110

dobrze, że nie krzyknęli SĘDZIA KALOSZ

odpowiedz
x6 - 14.09.2015 / 16:38, *..armasan.eu

To co miał powiedzieć ty homoseksualisto,użył skrótu i tyle.

odpowiedz
do do L fan - 14.09.2015 / 16:32, *..dynamic.chello.pl

Kolego - zanim zaczniesz pouczać innych sam przestań bełkotać. Fobia nie musi oznaczać lęku, a pederastia to nie to samo, co homoseksualizm. Więc... oszczędź sobie głupich komentarzy i niby-dowcipów.

odpowiedz
... - 14.09.2015 / 16:27, *..dynamic.chello.pl

jaka kurva homofobia ? Toż to zwykła awersja do zboczeńców !!!

odpowiedz
Wilq - 14.09.2015 / 16:00, *..209

Ciekawe że wg. prawa ZEA homoseksualizm jest karany WIĘZIENIEM a nie przeszkadza to FIFA/ UEFA. Co więcej linie lotnicze fly emirates są sponsorem rozgrywek FIFA i UEFA, kilku znanych zespołów...a mistrzostwa świata mają być w Katarze (tam też to więzienie). Więc branie kasy od ZEA czy Kataru jest w porządku chociaż wg. standardów unijnych to homofobia, rasiści i ksenofobia w jednym! Do tego OFICJALNA!!!! Co za dwulicowość. Za "pedała" z trybun zamkną stadion a za pedała w więzieniu już nie...

odpowiedz
do L fan - 14.09.2015 / 15:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

błagam, nie powielaj postępowego bełkotu. fobia oznacza lęk. czy "homofobia" oznacza, że ktokolwiek boi się pederastii? nie. po prostu jest jej przeciwny i uważa ją za chorą.

inna sprawa, że śmieszy mnie ta żelazna logika. skoro bycie pedałem jest okej, wesołe, postępowe i w ogóle fajne, to dlaczego nazwanie kogoś pedałem jest obraźliwe? toż to powinno być odbierane w eurokoloroworóżnorodnym społeczeństwie jako komplement ;) hahah.

odpowiedz
S(L)imon - 14.09.2015 / 15:10, *..internetdsl.tpnet.pl

Ustalmy fakty: czy "czarnym pedałem" czy tylko "pedałem" ?

odpowiedz
WF - 14.09.2015 / 14:59, *..play-internet.pl

Obserwator uefa na pewno sam jest pedalem wiec dlatego taka kara.

odpowiedz
????????????? - 14.09.2015 / 14:58, *..internetdsl.tpnet.pl

Przeciez to jest chore i nienormalne!!! Taka kara za nazwanie pedala pedalem...

do L fan:
jaka homofobia? To slowo jest totalna manipulacja. Homofobia oznacza strach przed czlowiekiem! A to przeciez zwykla nienawisc do dewiantow.

odpowiedz
mm - 14.09.2015 / 14:57, *..170.atman.pl

E tam, rasizm jest spoko

odpowiedz
Dickson Chotowski - 14.09.2015 / 14:52, *..range109-145.btcentralplus.com

Przeciez 'faggot' to tez jest jedzenie. Z watroby. Odwolywac. Solidaryzujemy z Dunczykami !! FUCK UEFA = MAFIA !!

odpowiedz
pablo - 14.09.2015 / 14:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jednak Onyszko zostawił coś po sobie w tym klubie :)

odpowiedz
Qbafan - 14.09.2015 / 14:37, *..internetdsl.tpnet.pl

UEFA’s observatør hæfter sig ved, at der efter 68 minutters spil på engelsk blev råbt ”faggot” ... U nas odwołanie by uwzględnili gdybyśmy powołali sie na dęty instrument muzyczny o nazwie fagot.

odpowiedz
L fan - 14.09.2015 / 14:17, *..1

cototakego, 14.09.2015 13:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy nazwanie kogoś pedałem jest rasistowskie?

to raczej homofobia :)

odpowiedz
szczup(L)ak - 14.09.2015 / 14:06, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze z nami nie zagrali a już ich traktują tak jakoś "po naszemu" ;)

odpowiedz
SzalonyR - 14.09.2015 / 14:04, *..254

Nazwanie kogoś pedałem jest rasistowskie?

odpowiedz
Peter Pan - 14.09.2015 / 14:03, *..opera-mini.net

A jak nazwe ufoludki z marsa ze sa niemile widziany Czy Uefa nazwe mnie rasista??

odpowiedz
antiufa - 14.09.2015 / 14:01, *..internetdsl.tpnet.pl

to jest skandal, ktoś krzyknie "Ty pedałe" i stadion zakmną... paranoja jakaś to przechodzi powoli ludzkie pojęcie i staje się kabaretem. czemu kluby sie nie zbudntuja jakos przeciez nie wieze ze nie mozna z tym dyktatem chorym UEFA jakos wygrac

odpowiedz
do Ciekawy - 14.09.2015 / 14:00, *..core.ynet.pl

Jak masz bilet to wejdziesz a jak nie masz to dziś możesz kupić.

odpowiedz
Piotrek L - 14.09.2015 / 14:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Matko toż to tragedia poważne przewinienie po co tak głośno krzykneli to !:) I po co stali tak na schodach szedł by kto i nie mógł przejść z colą i kielbaska. Ale poważnie to nie poważne i nie normalne za takie coś zamykać nawet kawałek stadionu ! Nazwanie pedalem nie fajne ale korupcja i symbole komunistów ok.

odpowiedz
cototakego - 14.09.2015 / 13:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czy nazwanie kogoś pedałem jest rasistowskie?

odpowiedz
p - 14.09.2015 / 13:45, *..dynamic.chello.pl

no to Legio gramy u siebie :)

odpowiedz
adios Berg - 14.09.2015 / 13:45, *..static.ip.netia.com.pl

Berg musi odejsc

odpowiedz
Ciekawy - 14.09.2015 / 13:45, *..centertel.pl

Ale nie zmniejsza puli biletów dla nas?

odpowiedz