Młodzieżowa Liga Mistrzów

UYL: Liteks Łowecz 1-2 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W pierwszym meczu UEFA Youth League piłkarze Legii wygrali na wyjeździe z Liteksem Łowecz 2-1. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0. Pierwsza bramkę dla Legii zdobył w 9. minucie Adam Ryczkowski, natomiast drugi gol padł w 84. minucie po rzucie karnym, który wykonywał Filip Karbowy. Rewanż odbędzie się 20 października o godz. 20:00 w Nowym Dworze Maz.

Liteks Łowecz 1-2 (0-1) Legia Warszawa
0-1 9' Adam Ryczkowski
1-1 51' Tonisław Jordanow
1-2 84' (k) Filip Karbowy

Liteks: 99. Petyr Petrow - 77. Wiktor Micakow, 3. Martin Simeonow, 15. Kristijan Sławow, 11. Angeł Laskow - 10. Czawdar Iwajłow (79' 22. Waleri Christow), 14. Emił Petrow, 13. Galin Minkow (60' 33. Joan Petrow) - 7. Kirił Despodow, 9. Tonisław Jordanow, 8. Aleksandyr Georgijew

Legia: 1. Radosław Majecki - 16. Jakub Szrek, 21. Mateusz Żyro, 6. Arkadiusz Najemski (82' 2. Bartosz Skowron), 3. Mateusz Hołownia - 15. Konrad Michalak (69' 13. Tomasz Nawotka), 8. Filip Karbowy, 4. Adrian Małachowski, 22. Michał Trąbka (57' 20. Miłosz Szczepański), 11. Robert Bartczak - 9. Adam Ryczkowski

żółte kartki: Micakow, Despodow - Bartczak

Zwycięzca tej rywalizacji zagra ze zwycięzcą dwumeczu Saburtalo Tbilisi - FC Midtjylland.