Jakub Szumski - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Szumski i Michalak podpisali kontrakty

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wyciągnęła pomocną dłoń do swojego wychowanka, któremu nie powiodło się w Gliwicach. Jakub Szumski od tygodnia trenuje przy Łazienkowskiej i dziś podpisał roczny kontrakt. Nową umowę z Legią podpisał dziś także występujący w rezerwach Konrad Michalak. 17-latek związał się z Legią na kolejne 3 lata.

- Bardzo się cieszę z podpisanej umowy i tego, że teraz mogę się skupić już tylko na ciężkiej pracy. Na Łazienkowskiej czuję się jak w domu, a Legia to mój Klub. Kiedy dojdę do stuprocentowej formy fizycznej, na pewno nie odpuszczę żadnemu z kolegów i będę walczył o miejsce w składzie - powiedział legia.com Jakub Szumski.

- Do tej pory dysponowaliśmy, poza Kuciakiem i Malarzem, bramkarzami zupełnie niedoświadczonymi w seniorskiej piłce. My dajemy coś Kubie, a Kuba daje coś Legii. Podpisaliśmy dość krótki kontrakt, w tym czasie Kuba będzie mógł jednak przypomnieć się trenerom i, mam nadzieję, kibicom, będzie miał możliwość pograć regularnie co najmniej w zespole rezerw. Jest to bramkarz, którego poziom sportowy znamy i chcemy mu dać możliwość, żeby pokazał co potrafi. Czy wykorzysta szansę, zależy już tylko od niego - wyjaśnił Michał Żewłakow.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.