Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com

Fornalik: Nie przypominam sobie takiej sytuacji jak dziś

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Waldemar Fornalik (trener Ruchu): Nie możemy być zadowoleni z wyniku i tego meczu, który rozegraliśmy, a szczególnie z pierwszych dwunastu minut. Można powiedzieć, że pod względem wyniku mecz zakończył się po 12 minutach. Zawsze będę jednak szukał pozytywów. Przegraliśmy 1-4, ale przy stanie 0-3 z taką drużyną, jaką jest Legia, potrafiliśmy zacząć grać w piłkę, nie zostaliśmy zupełnie zdemolowani, ale zaczęliśmy konstruować akcje.
Oczywiście Legia też grała w piłkę, ale zdobyliśmy bramkę po ładnej kontrze, a potem mieliśmy jeszcze ze dwie sytuacje na bramkę kontaktową. Można gdybać, ale indywidualnie też były pozytywy. Zawodnicy, którzy grali z - było nie było - Legią Warszawa, pokazali się z dobrej strony. O stracie bramek zadecydowały indywidualne błędy, szczególnie pierwsza była do uniknięcia. Jako zawodnik i trener nie przypominam sobie, żebym po dwunastu minutach przegrywał 0-3. Trzeba oddać chłopakom, że mimo wszystko otrząsnęli się, zareagowali pozytywnie i chcieli grać w piłkę. Wypada podziękować kibicom, że mimo niekorzystnego wyniku chcieli nas dopingować i pomóc do ostatnich minut.