fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Napoli

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa przygotowała ofertę pakietową na wszystkie trzy mecze fazy grupowej Ligi Europy. Posiadacze karnetów za pakiet na Żyletę zapłacą tylko 105 zł, natomiast kibice, którzy karnetu nie posiadają, zapłacą 135 zł. Pakiet można udostępnić innej osobie na jeden wybrany mecz. Trwa także sprzedaż biletów na spotkanie z SSC Napoli, które odbędzie się 1 października. Na chwilę obecną na ten mecz zajętych jest ok. 23000 miejsc.

Możliwość zakupu pakietu dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy karty kibica Legii Warszawa.

Akcja plakatowa
Zachęcamy do pobierania, drukowania i wywieszania plakatów w ogólnodostępnych, dozwolonych miejscach. Przygotowaliśmy specjalną stronę plakat.legionisci.com, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Pobierz plakat PDF do druku
Pobierz plakat JPG

Bilet z kartą kibica
Posiadanie karty kibica uprawnia do zakupu biletu w cenie takiej, jak dotychczas. Karta musi być wydana nie wcześniej niż 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.


Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Dodatkowo można go zakupić wyłącznie w kasach klubowych lub POK przy ul. Łazienkowskiej 3. Podczas zakupu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi dane do systemu i zrobi zdjęcie – jest to wymóg Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Podczas kolejnych zakupów wystarczy jedynie okazać dokument. W przypadku zakupu biletu bez karty przy wejściu na stadion niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Zakup biletu bez karty po raz pierwszy
W kasach klubu:
- okaż pracownikowi dokument tożsamości w celu rejestracji danych w systemie
- stań przed kamerką znajdującą się w lewym górnym rogu nad monitorem w celu zrobienia zdjęcia
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet

W POK:
- rejestracji danych możesz dokonać przy stanowiskach nr 2, nr 3 i nr 4
- usiądź na miejscu przeznaczonym do wykonywania zdjęć i spójrz w kamerkę
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet


Dzieci do dnia 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


Terminy meczów Legii w LE:
01.10. godz. 21:00 Legia - SSC Napoli
22.10. godz. 21:00 Legia - Club Brugge
26.11. godz. 21:00 Legia - FC MidtjyllandREKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.