Nemanja Nikolić gościem kolejnego spotkania z cyklu B(L)iżej Legii

B(L)iżej Legii: We wtorek spotkanie z Nikoliciem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na drugie w sezonie spotkanie z cyklu „B(L)iżej Legii”. Po kapitanie „Wojskowych”, Kubie Rzeźniczaku, z kibicami spotka się najlepszy strzelec drużyny – Nemanja Nikolić. Węgierski snajper serbskiego pochodzenia trafiał w tym sezonie do bramki rywali aż 13-krotnie.
Już 29 września (wtorek) od godziny 18:00 w klubowym sklepie przy Łazienkowskiej 3 można będzie zdobyć autograf Nemanji i stanąć z nim do zdjęcia. Ważna informacja – pierwsze 100 osób, które pojawią się tego dnia w Legia FanStore, otrzyma specjalne vouchery promocyjne do wykorzystania w sklepie. O 18:30 spotkanie przeniesie się do Sports Baru, gdzie będzie można zadać Nemanji pytania, na które chcielibyście poznać odpowiedź przed trudnymi meczami w Ekstraklasie i Lidze Europy.

Na koniec, zorganizowany zostanie konkurs, w którym do zdobycia będzie koszulka meczowa Legii.
Zachęcamy do przybycia, a także do dzielenia się zdjęciami z wydarzenia na Facebooku i Instagramie używając hashtaga #BlizejLegii. Spotkanie organizowane jest przez Głównego Sponsora Legii Warszawa - Fortuna Zakłady Bukmacherskie, a jego gospodarzem będzie Wojciech Hadaj. Do zobaczenia już we wtorek!

Plan spotkania:

17:30 – promocja w FanStore
18:00 – podpisywanie autografów w FanStore
18:30 – spotkanie z kibicami w Sports Barze Łazienkowska 3

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.