Maurizio Sarri, trener SSC Napoli, podczas konferencji prasowej - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Sarri: Damy z siebie wszystko

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jutrzejszy mecz będzie bardzo trudny. Legia na pewno będzie chciała pokazać na co ją stać, ponieważ na początku grupowej rywalizacji przegrała w Danii. Niezależnie od tego, kto jutro wyjedzie na boisko, będzie musiał dać z siebie wszystko. Do Warszawy nie przyjechało kilku podstawowych zawodników, m.in. Marek Hamsik i Lorenzo Insigne - ich nieobecność jest spowodowana koniecznością leczenia kontuzji - powiedział Maurizio Sarri, trener SSC Napoli.

- Zawsze musimy od siebie wiele wymagać. Niezależnie od tego, czy gramy z mocnym, czy słabszym przeciwnikiem. W czwartek zamierzamy przełamać naszą wyjazdową niemoc i pewnie wygrać. Na pewno będziemy tak samo silni, jak w ostatnim meczu z Juventusem. Mam wspaniałą kadrę, która zawsze daje z siebie wszystko - kontynuuje szkoleniowiec.

Włoch nie wybrał jeszcze wyjściowej jedenastki na czwartkowy mecz. - Lot był dla nas spokojny, chociaż zawsze stresuję się, kiedy jestem w samolocie - twierdzi opiekun Napoli. - Na razie nie zadecydowałem, kto wybiegnie w czwartek na boisko. Myślę, że wszystko będzie jasne po czwartkowym porannym treningu. Nie chcę na razie mówić na ten temat. Dziennikarze na pewno nie dowiedzą się niczego przed zawodnikami. To byłoby okazem braku szacunku. Na Łazienkowskiej spodziewamy się trudnej przeprawy. Na tym pięknym stadionie na pewno czeka nas wspaniałe widowisko - mówi Sarri.

- Legia ma kilku interesujących zawodników. Chciałbym wyróżnić prawego obrońcę oraz lewego pomocnika, a także dwójkę napastników. Szczególnie na nich będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę - twierdzi trener Napoli. - Nic nie słyszałem o tym, jakoby trener Legii miałby zostać zwolniony po tym meczu. Jako mój kolega po fachu, ma moje pełne poparcie - zakończył Sarri.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.