Rafał Makowski podczas konferencji prasowej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Makowski: Chcemy sprawić Napoli niemiłą niespodziankę

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Napoli ma wiele indywidualności. W czwartek każdy z nas będzie więc musiał dać z siebie wszystko. Być może Włochom brakuje trochę stabilizacji. Czasami grają świetnie, lecz niekiedy przegrywają z niżej notowanymi przeciwnikami. Liczymy na to, że jutro sprawimy im niemiłą niespodziankę - mówi przed meczem Rafał Makowski.

Młody pomocnik nie chce odnosić się do ewentualnej zmiany na stanowisku pierwszego trenera. - Jeśli chodzi o spekulacje dotyczące trenera, to nie chciałbym się wypowiadać na ten temat. Skupiamy się tylko na czwartkowym meczu z Napoli. To dla nas wielkie święto. Napoli to naprawdę topowa drużyna, ale bez przesady nie jest to Real Madryt czy Barcelona. We wtorkowym starciu w Lidze Mistrzów Bate Borysów ograło Romę, dlatego uważam, że jutro również i my możemy sprawić niespodziankę. To dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy awansować do kolejnej fazy - dodaje Makowski.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.