Jose Callejon na konferencji prasowej - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Callejon: Czeka nas ciężki mecz

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mecz w czwartek będzie dla nas bardzo ważny. Rok temu liczyliśmy na to, że zagramy w finale Ligi Europy w Warszawie. Myślę, że teraz ta sztuka nam się uda. Tym bardziej, że udanie zainaugurowaliśmy rozgrywki fazy grupowej - powiedział przed pojedynkiem z Legią Warszawa Jose Callejon, pomocnik SSC Napoli.

Latem spekulowało się, że pomocnik pożegna się z Neapolem. - Kilka miesięcy temu rozmawiałem z trenerem. Naprawdę przekonał mnie do siebie i swojej filozofii prowadzenia drużyny. Powiedział, że wierzy w moje umiejętności. Musimy teraz ciężko pracować, co na pewno zaowocuje osiąganymi sukcesami - mówi Hiszpan.

Pewnym punktem SSC Napoli jest Jose Reina. - Bramkarz dla nas jest bardzo ważny, to prawdziwy boiskowy lider. Ponadto Reina dysponuje wielkim doświadczeniem. Przecież nie bez przyczyny występował tyle lat w Liverpoolu - twierdzi Callejon.

- Znamy prawie wszystkich graczy Legii i wiemy jak ciężkie zadanie nas jutro czeka - zakończył pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.