Maurizio Sarri, opiekun SSC Napoli - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Sarri: Legia pokazała dobrą piłkę

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Maurizio Sarri (trener Napoli): Staramy się zawsze grać jak najlepiej. Na razie naszym celem jest wyjście z grupy Ligi Europy. O grze w kolejnych fazach będziemy myśleć później. Legia ma piękny stadion i fantastyczną publiczność, która cały czas ich dopingowała. W pierwszej połowie byliśmy bardzo przewidywalni, ale wszystko zmieniło się wtedy, kiedy wyszliśmy na prowadzenie.

Rywalizacja w grupie D na pewno nie została jeszcze rozstrzygnięta. Dzisiejsze ustawienie taktyczne Legii nieco mnie zaskoczyło. Nasi rywale pokazali dobrą piłkę, a sam chciałbym jeszcze raz pogratulować kibicom za wspaniały doping.

Następny mecz w Lidze Europy na pewno będzie dla nas ważny. Na razie radzimy sobie w tych rozgrywkach bardzo dobrze. Pojedynek z Legią był kolejnym bardzo obiecującym w naszym wykonaniu. Cieszę się, że w czwartek z dobrej strony pokazali się również zawodnicy, którzy na co dzień nie dostają zbyt wielu szans na grę.

Manolo Gabbiadini miał dzisiaj trochę trudności z grą na boisku, ponieważ lepiej spisuje się na skrzydle niż na środku ataku. W przyszłości na pewno będziemy mogli jednak na niego liczyć. El Kaddouri potrafi grać na tej samej pozycji co Marek Hamsik, lecz w meczu z Legią występował na boku pomocy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.