Młodzież: mecze wtorkowe i czwartkowe

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drużyna CWKS Legia 2003 występująca w lidze trampkarzy zremisowała 1-1 z Przyszłością Włochy. Goście, którzy przyjechali na Bemowo w dziesiątkę, szybko zdobyli bramkę i potem bardzo skutecznie bronili wyniku. W czwartek swoje spotkanie ligowe rozegrał rocznik 2006 Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, wygrywając 10-1 z Deltą.

CWKS Legia 03 U-14 1-1 (1-1) Przyszłość Włochy 02
0-1 2 min. Stanisław Rogulski (rzut karny)
1-1 29 min. Mateusz Sidor (as. Jakub Skwirtniański)

Kucharski - Wiśniewski (54' Pawlak), M. Sidor, Grygorczuk, Długołęcki - Skwirtniański, Sulkowski [02], Sidor [04], Cetlin (36' Sienicki), Wolski - Rak
Trener: Łukasz Winek, Dawid Oziero

Drużyna CWKS Legia 2003 zremisowała 1-1 z Przyszłością Włochy w lidze trampkarzy U-14. Goście, którzy przyjechali na Bemowo w dziesiątkę, szybko zdobyli bramkę i potem bardzo skutecznie bronili wyniku. Pod koniec 1. połowy wyrównał Mateusz Sidor, ale więcej goli nie padło. Dość powiedzieć, że po przerwie to goście dwukrotnie, po groźnych kontrach byli bliscy odzyskania prowadzenia. Remis po bardzo przeciętnej grze z ostatnią drużyną w tabeli, grającą w zdekompletowanym składzie, stawia legionistów w niekorzystnej sytuacji przed dalszą fazą rozgrywek.

Legia 2006A 10-1 Delta II Warszawa 06
1-0 1 min. Piotr Żołyński (as. Bruno Cłapiński)
2-0 3 min. Bruno Cłapiński (as. Piotr Żołyński)
3-0 3 min. Piotr Żołyński (as. Kacper Woźniak)
4-0 6 min. Bruno Cłapiński (as. Piotr Kuśmider)
5-0 19 min. Bruno Cłapiński (as. Piotr Kuśmider)
6-0 33 min. Aleksander Słoniewski (as. Piotr Kuśmider)
7-0 37 min. Bruno Cłapiński (as. Piotr Kuśmider)
8-0 37 min. Aleksander Słoniewski (as. Bruno Cłapiński)
9-0 53 min. Jakub Trzaskowski (as. Klaudiusz Dołowy)
9-1 57 min Maksym Nowak
10-1 58 min. Piotr Żołyński (as. Piotr Kuśmider)

Strzały: Legia 29 (23) - Delta 21 (11)

Legia: Jakub Jasiński - Bruno Cłapiński, Aleksander Grabowski, Aleksander Słoniewski, Kacper Woźniak, Piotr Kuśmider, Piotr Żołyński oraz: Kacper Lepianka, Błażej Kramarczuk, Klaudiusz Dołowy, Aleksander Chys, Jakub Trzaskowski, Jakub Nawrocki [07]
Trener: Przemysław Łagożny

Tym razem, gros zawodników którzy pojawili się na boisku w ramach rozgrywek II ligi orlików U-19, stanowili gracze grupy "zielonej" (spora grupa graczy wystąpi jutro w pojedynku ligowym z LKS Chlebnia 2005 w zastępstwie starszych kolegów, którzy pojechali na turniej do Lwowa. Legioniści zaczęli piorunująco od szybkich 4 bramek, ale potem długo bardziej niż gra mogła się podobać ich skuteczność. Uparcie odgryzali się goście, którzy stworzyli sobie kilka groźnych okazji - dobrze w bramce Legii spisywał się jednak Kuba Jasiński. Legioniści wyprowadzali zabójcze ataki i podwyższali regularnie stan meczu. W ostatniej kwarcie nasi gracze podkręcili tempo i dołożyli kolejne trafienie, a i gra podopiecznych Przemysława Łagożnego mogła się znowu podobać. Paradoksalnie, to właśnie wtedy drużyna "Diabełków" zdobyła zasłużonego gola honorowego, ale na odpowiedź nie trzeba było długo czekać - wynik meczu ustalił Piotr Żołyński.