fot. Bodziach
REKLAMA

Remont hali: OSiR Bemowo gotowy na grudzień?

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W hali przy Obrońców Tobruku na Bemowie cały czas trwa remont. Na razie tymczasowo otwarty jest jeden z sektorów, na którym koszykarze Legii w sobotnie przedpołudnie przeprowadzili trening przed meczem na Torwarze ze Śląskiem.

Fotoreportaż z remontu - 45 zdjęć Bodziacha

Pozostałe dwa sektory mają zostać dokończone do najbliższej środy. Do wykonania pozostało m.in. dokończenie malowania dachu szarą farbą, montaż grzejników, poprowadzenie przewodów do sterowania zegarami. Najwięcej pracy pozostało w korytarzach oraz pomieszczeniach w hali. W szatniach na montaż czekają prysznice, toalety oraz umywalki.

Trwa również remont siłowni i szatni do niej przylegających. Aby spełnić wymogi imprezy masowej, w hali montowane są dodatkowe wyjścia ewakuacyjne. Wątpliwe, aby do końca października udało się uzyskać wszystkie odbiory budowlane. Dopiero po ich uzyskaniu można się będzie starać o organizację imprezy masowej. Prawdopodobnie legioniści przy Obrońców Tobruku po raz pierwszy zagrają w grudniu tego roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.