Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Juniorzy młodsi Legii po trudnym meczu pokonali MKS Piaseczno 2-1 dzięki dwóm golom Mateusza Olejarki. Drużyna orlików (rocznik 2006) zagrała efektywnie, skutecznie i pokonała 7-0 Rakovię Warszawa po golach Iwańca, Żewłakowa, Saganowskiego i Trzaskowskiego. Zespół trampkarzy CWKS po powrocie z turnieju w Zakopanem rozegrał zaległy mecz ligowy z UKS Iwiczna'02. Niestety, zmęczenie trudami rywalizacji było jeszcze widoczne i do przerwy goście prowadzili, a ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

MKS Piaseczno 99 1-2 (1-0) Legia 99
1-0 14 min. Michał Maicki
1-1 58 min. Mateusz Olejarka (karny po faulu na nim samym)
1-2 79 min. Mateusz Olejarka (as. Mateusz Bondarenko)

Legia: Burta Ż - Wojtysiak, Bondarenko, Pietrzyk, Baran - Olejarka Ż, Zychowicz, Rymek (80' Walukiewicz [00]), Agnyziak 72' Kłos [00]), Szałas (50' Olszewski) - Hasior. Rezerwa: Wróblewski, Mydlarz [00]
Trener: Daniel Myśliwiec , as. Tomasz Sokołowski II

Juniorzy młodsi, by przed sobotnim meczem derbowym uczynić swoją pozycję w tabeli bardziej komfortową i uzyskać 7 punktów przewagi nad Polonią (zajmującą trzecie miejsce w tabeli - a tylko dwie drużyny awansują po rundzie jesiennej do ligi makroregionalnej) musieli uzyskać korzystny wynik w zaległym spotkaniu z KS Piaseczno. Gospodarze w weekend zremisowali właśnie z drużyną z Konwiktorskiej i szybko okazało się, że w środę zamierzają co najmniej powtórzyć ten wynik. Szybko objęli prowadzenie i choć legioniści długo utrzymywali się przy piłce tworząc koronkowe akcje, przez blisko godzinę nie mogli zdobyć gola. W 58. minucie Mateusz Olejarka został sfaulowany w polu karnym i sam skutecznie egzekwował jedenastkę. Legia przeszła do jeszcze bardziej zdecydowanej ofensywy, ale to piasecznianie mieli w końcówce dwie bardzo dobre okazje do odzyskania prowadzenia. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu, na rajd lewym skrzydłem zdecydował się środkowy obrońca (!) Mateusz Bondarenko. Reprezentacyjny stoper wyłożył piłkę na szósty metr, a najlepszy strzelec ligi zdobył swojego 2. gola w tym meczu, a 8. w rundzie i ustalił wynik spotkania.

Rakovia Warszawa 06/7 0-7 (0-4) Legia 06A
0-1 Jakub Trzaskowski (as. Rafał Boczoń)
0-2 Jakub Żewłakow (as. Kacper Włodarek)
0-3 Franciszek Saganowski (as. Oskar Iwaniec)
0-4 Oskar Iwaniec (as. Franciszek Saganowski)
0-5 Jakub Żewłakow (as. Kacper Włodarek)
0-6 Oskar Iwaniec (as. Piotr Kuśmider)
0-7 Franciszek Saganowski (as. Piotr Kuśmider)

Legia: Stanek - Żewłakow, Grabowski, Kramarczuk, Boczoń, Włodarek, Trzaskowski, Leśniak, Saganowski, Kośmider, Janiczek, Iwaniec