FC Den Haag na meczu z De Graafschap

Grali przyjaciele

Zagłębie Sosnowiec dzięki wygranej 4-2 w wyjazdowym meczu ze Stomilem Olsztyn, awansowało z jednym meczem rozegranym więcej, na pozycję lidera I ligi. Do przerwy sosnowiczanie przegrywali 2-1, ale hat-tricka ustrzelił Martin Pribula. Jakub Arak po przerwie wywalczył rzut karny dla Zagłębia. BKS tymczasem przegrał dziś z Odrą Opole 0-2. Olimpia Elbląg wygrała aż 11-0 i prowadzi w III lidze.

FC Den Haag zremisował przed własną publicznością z De Grasfschap.

I liga: Stomil Olsztyn 2-4 (2-1) Zagłębie Sosnowiec
Bramki: Wojciech Fabisiak 14' - sam., Dawid Szymonowicz 17' - Martin Pribula 5', 53', 87', Sebastian Dudek 50' - karny

III liga: Odra Opole 2-0 (1-0) BKS Stal Bielsko-Biała
Bramki: Przemysław Bella 25', Mateusz Bodzioch 89'

III liga: MKS Korsze 0-11 (0-6) Olimpia Elbląg
Bramki: Paweł Piceluk 6', 35', Anton Kołosow 10', 20', 72', 84', Jakub Bojas 16', 57', Damian Szuprytowski 25', Łukasz Pietroń 50', 87'

Eredivisie: FC Den Haag 1-1 (1-1) De Graafschap
Bramki: Mike Havenaar 41' - Gianni Zuiverloon 45' - sam.