Młodzieżowa Liga Mistrzów
REKLAMA

UYL: We wtorek mecz z Liteksem. Transmisja w nSport+

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek o godzinie 18 na stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim drużyna Legii Warszawa zmierzy się z Liteksem Łowecz w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Bilety na to spotkanie kosztują 5 zł - zapraszamy do wspierania legionistów na stadionie! Ci, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie Świtu będą mogli obejrzeć mecz w nSport+.

Platforma nc+ pozyskała prawa do pokazania UEFA Youth League na trzy najbliższe sezony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
elo - 20.10.2015 / 09:52, *..bb.sky.com

Na meczu niestety nie mogę być. Mam nc+ i jak na razie w elektronicznym programie na nSport+ są jakieś inne relacje w godzinach meczu, a nie Legia. Mam nadzieję że zapomnieli uaktualnić program i że mecz pokażą.

odpowiedz
info - 19.10.2015 / 23:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

na upc kanał 238

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.