REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Club Brugge

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

22 października o godzinie 21:05 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz Ligi Europy z Club Brugge. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Na chwilę obecną na stadionie zajętych jest ok. 18000 miejsc.

Akcja plakatowa
Zachęcamy do pobierania, drukowania i wywieszania plakatów w ogólnodostępnych, dozwolonych miejscach. Przygotowaliśmy specjalną stronę plakat.legionisci.com, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Pobierz plakat PDF do druku
Pobierz plakat JPG

Bilet z kartą kibica
Posiadanie karty kibica uprawnia do zakupu biletu w cenie takiej, jak dotychczas. Karta musi być wydana nie wcześniej niż 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub on-line.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.


Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Dodatkowo można go zakupić wyłącznie w kasach klubowych lub POK przy ul. Łazienkowskiej 3. Podczas zakupu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi dane do systemu i zrobi zdjęcie – jest to wymóg Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Podczas kolejnych zakupów wystarczy jedynie okazać dokument. W przypadku zakupu biletu bez karty przy wejściu na stadion niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Zakup biletu bez karty po raz pierwszy
W kasach klubu:
- okaż pracownikowi dokument tożsamości w celu rejestracji danych w systemie
- stań przed kamerką znajdującą się w lewym górnym rogu nad monitorem w celu zrobienia zdjęcia
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet

W POK:
- rejestracji danych możesz dokonać przy stanowiskach nr 2, nr 3 i nr 4
- usiądź na miejscu przeznaczonym do wykonywania zdjęć i spójrz w kamerkę
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet

Przez Internet:
- po wyborze biletu należy zaznaczyć opcję "nie posiadam karty" i postępować zgodnie z instrukcją


Dzieci do dnia 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.